شکلات
خانه / شکلات خارجی / بهترین قیمت فروش شکلات نوتلا اصل ترکیه در ایران

بهترین قیمت فروش شکلات نوتلا اصل ترکیه در ایران

اگر به مرجعی برای کسب قیمت فروش شکلات نوتلا ترک اصل عمده ، به عنوان یکی از پرتقاضا ترین شکلات های دنیا دارید ، مرکز شکلاتیران با اراءه بهترین قیمت ها در ایران در این زمینه خدمات خود را ارائه می نماید.

شکلات نوتلا ترکیه

شکلات نوتلا چیست؟

شکلات نوتلا شکلاتی کرم مانند است که اولین ساخت آن به حدود ۳۰۰ سال پیش باز میگردد. برای اولین بارا شکلات نوتلا به صورت دست ساز از ترکیب فندق و روغن و شکر و کاکائو درست شد. این شکلات مایع مانند که در سال های اول ساده تر هم بود رفته رفته محبوبیت و تقاضای بیشتری پیدا کرد تا اینکه در سال ۱۹۶۳ شرکت فرروو صاحب برند نوتلا در جهان از نسخه صنعتی آن در دنیا رونمایی کرد. شکلات نوتلا به سرعت مسیر پیشرفت و تقاضا را در دنیا سپری کرد تا توانست آمارهای زیر را رقم بزند:

 • فروش شکلات نوتلا در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ کشور در دنیا انجام می شود.
 • مصرف شکلات نوتلا در طول یک سال بیش از ۲۶۵ میلیون کیلوگرم است.
 • در جهان روزی به اسم شکلات نوتلا در تاریخ ثبت است. روز ۵ فوریه
 • شرکت فرروو بیش از یک چهارم از تولید کل فندق تولیدی در جهان را هر ساله می خرد و به عنوان مواد اولیه در شکلات مصرف می نماید.

شکلات نوتلا ترکیه

تولید شکلات نوتلا در کشورهای مختلف

شکلات نوتلا همانطور که عنوان شد در بیش از ۱۶۰ کشور در دنیا وارد و فروش دارد. لذا شرکت فرروو با احداث شعب و کارخانه های متعدد ، تمام قاره ها و مشتریان در سراسر دنیا را ساپورت نموده است. در دنیا در کشورهای زیادی شکلانت نوتلا زیر نظر فرروو تولید می شود که از جمله این کشورهای می توان مثال زد:

 • تولید شکلات نوتلا آلمان
 • تولید شکلات نوتلا ایتالیا
 • تولید شکلات نوتلا برزیل
 • تولید شکلات نوتلا اسپانیا
 • تولید شکلات نوتلا ترکیه
 • تولید شکلات نوتلا استرالیا
 • تولید شکلات نوتلا بلژیک

شکلات نوتلا ترکیه

فروش شکلات نوتلا اصل ترک بدون واسطه در ایران

یکی از کارخانه هایی که در حجم انبوه شکلات تولید می نماید ، ترکیه است. ترکیه به خاطر مکان جغرافیایی خاص بسیاری از کشورهای اطراف از جمله ایران را تغذیه می نماید و از لحاظ کیفی هم در حد استاندارد فرروو است.

مجموعه شکلاتیران از طریق مجموعه بازرگانی زیرمجموعه خود شرکت سورن ، با فروش شکلات نوتلا  ترکیه اصل به صورت مستقیم و بی واسطه و تحویل در محل کسب و کار مشتریان و همکاران ، موقیعیت و فرصت خوبی در زمینه خرید شکلات نوتلا ترکیه با بهترین قیمت در ایران ایجاد نموده است. در این زمینه و برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش شکلات نوتلا ترک  در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با عضویت در کانال تلگرامی شکلاتیران chocolatiran@ با ما در تماس باشید.

شکلات نوتلا ترکیه

قیمت شکلات نوتلا اصل در بازار

شکلات نوتلا در بازار ایران انواع مختلف و قیمت های متنوعی دارد که گاها خریدار را به دردسر می اندازد. از موارد مهمی که در خرید باید به آن توجه داشت تاریخ اعتبار شکلات نوتلا است. شکلات نوتلا اصل از کشورهای مختلفی شامل ایتالیا ، آلمان ، ترکیه و لهستان در ایران موجود می باشد.

ما در این مرکز با در نظر گرفتن نزدیکی مرزی و جغرافیایی به کشور ترکیه و کاهش هزینه های حمل و نقل و قیمت های ارزان تر تمام شده ، قیمت شکلات نوتلا اصل ترکیه را یه صورت مستقیم و بی واسطه ارائه می نماید.

شکلات نوتلا ترکیه

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

شکلات خارجی فله

فروشندگان اصلی شکلات خارجی فله original در تهران به صورت عمده ای

شکلات خارجی فله یکی از محصولاتی است که در بازار ایران فروش موفقی داشته است. …

Call Now Buttonتماس با ما