شکلات
خانه / شکلات ایرانی / شکلات آیدین / قیمت شکلات های آیدین ویژه پخش عمده

قیمت شکلات های آیدین ویژه پخش عمده

قیمت شکلات های آیدین ویژه پخش عمده مناسب برای خرید عمده مستقیم از تهران تحویل ۱ روز کاری زیر قیمت لیست کارخانه مناسب ترین قیمت محصولات با تنوع بسیار عالی با تولید بیش از ۸۰ نوع شکلات تافی و آبنبات. شما میتوانید درخواست های خود را از طریق تماس و یا پر کردن فرم ارسال برای ما ثبت سفارش کنید پرسنل ما در اولین فرصت جهت رسیدگی به درخواست شما با شما تماس خواهند گرفت.

قیمت شکلات های آیدین با توجه به قیمت ارز متغیر می باشد

قیمت شکلات های آیدین

 

درباره آیدین

درباره آیدین

سرآغاز شرکت داداش برادر به سال ۱۳۲۳ باز می گردد، زمانی که دو برادر با نامهای داداش صفری و غائب علی بیوک با کوله باری از تجربه در زمینه ساخت و تولید انواع شیرینی از روسیه به ایران بازگشته و در کارگاهی واقع در شهر تبریز شروع به فعالیت نمودند.

آنها با تولید نوعی تافی شیری که “ریس” نام داشت و بصورت دست ساز تولید میگردید و نوعی آبنبات رنگی که بشکل های مختلف تولید می شد، شروع به فعالیت نمودند. در این سال آنها شرکت داداش برادر را بصورت رسمی به ثبت رسانده و با بکارگیری از ماشین آلات جدید و پیشرفته اقدام به افزایش ظرفیت تولیدی کارخانه نمودند که این اقدام با هدف ایجاد تنوع محصولات و کسب سهم بیشتری از بازار صورت گرفت.

اولین تغییرات در ترکیب سهام شرکت داداش برادر در سال ۱۳۵۳ اتفاق افتاد که در این سال آقای داداش صفری سهام خود را به آقای رسول بیوک و برادر ایشان واگذار کرده و از شرکت جدا شدند.آقای غائبعلی بیوک پدر آقای رسول بیوک ، نیز سهام خود را به آقای رسول بیوک و برادر ایشان واگذار کرده و ایشان نیز از شرکت خارج شدند.

اتفاق مهم دیگری که از سال ۱۳۶۲ برای شرکت داداش برادر رخ داد، انتخاب و ثبت علامت تجاری ” آیدین” بود که هم اکنون این نام یکی از بزرگ ترین و پرآوازه ترین نامهای صنعت شیرینی و شکلات در ایران محسوب می گردد. و از همان موقع با نصب و راه اندازه خطوط تولیدی جدید، محصولاتی از قبیل بیسکویت ، تافی مغزدار ، آبنبات ، ویفر ، کارامل و آدامس به گروه محصولات شرکت اضافه شدند. در نیمه اول سال ۱۳۸۸ آقای رسول بیوک پنجاه درصد سهام سایر سهامداران را نیز خریداری نموده و صد درصد سهام شرکت متعلق به آقای رسول بیوک و خانواده ایشان گردید.

کاتالوگ آیدین

قیمت شکلات های آیدین ویژه پخش عمده

با توجه به افزایش قیمت ارز لیست قیمت ما نیز متغیر می باشد لذا جهت دریافت قیمتی مناسب لطفا با ما تماس بگیرید.

  1. قیمت شکلات های تخته ای ۶۰۰۰ تومان
  2. تافی ها ۱۴۰۰۰ تومان
  3. آبنبات ها ۱۵۰۰۰ تومان

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

فروش شکلات تخته ای

فروش انواع شکلات تخته ای ایرانی از کارخانه | ارسال سراسری

انواع شکلات تخته ای از محصولات شرکت برای پخش و فروش عمده به سراسر کشور …

Call Now Buttonتماس با ما