شکلات
خانه / کاپوچینو / پخش عمده و قیمت انواع کاپوچینو زیر قیمت بازار

پخش عمده و قیمت انواع کاپوچینو زیر قیمت بازار

برای ارتباط با مرکز پخش عمده شکلاتیران، ارائه دهنده بهترین قیمت انواع کاپوچینو در بازار و زیر قیمت بازار با واحد فروش در تماس باشید.

قیمت انواع کاپوچینو در بازار  Cappuccino

با توجه به اینکه کاپوچینو ها در بازار انواع و اقسام مختلفی دارند ، از این رو برای شناخت بیشتر خریداران و عمده فروشان و مراکز پخش که نهایتا منجر به خرید مناسب تری شود ، انواع کاپوچینو و شرایط قیمت ها را حضورتان معرفی می کنیم.

قیمت انواع کاپوچینو

مشخصات و قیمت کاپوچینو سانتوس Cappuccino  Santos

یکی از انواع کاپوچینو های معروف و محبوب در بازار کاپوچینو سانتوس می باشد. این کاپوچینو با توجه به بازاریابی نسبتا خوب جزو کاپوچینوهای شناخته شده در بازار است. بسته های درون کاپوچینو سانتوس ۲۰ عددی می باشد. کاپوچینو سانتوس دارای قیمت نسبتا مناسبی می باشد. برای کسب قیمت انواع کاپویچینو با ما همراه باشید.

قیمت انواع کاپوچینو

مشخصات و قیمت کاپوچینو ترابیکا Torabika Cappuccino

یکی از معروف ترین کاپوچینو های موجود در بازار کاپوچینو ترابیکا می باشد. این کاپوچینو که در بسته های ۲۰ عددی و کارتن های ۱۲ بسته ای ارائه میشود، جزو کاپوچینو های خوش نام است. از نظر قیمت کاپوچینو ترابیکا جزو کاپوچینو نسبتا گران تر موجود در بازار است که با توجه به معروفیت و شناخت بیشتر مردم منطقی به نظر می رسد.

قیمت انواع کاپوچینو

 

مشخصات و قیمت کاپوچینو کوبیزکو

یکی دیگر از کاپوچینوهای معروف و خوشنام در بازار کاپوچینو کوبیزکو می باشد. کاپوچینو کوبیزکو ایتالیا اختاف قیمت زیادتری از سایر کاپوچینو ها دارد و یک برند گران تر در بازار می باشد. کاپوچینو کوبیزکو با بسته های ۲۰ عددی و کارتن های ۱۲ بسته ای در بازار موجود است.

قیمت انواع کاپوچینو

پخش عمده و لیست قیمت کاپوچینو دژاوو Dejavo Cappuccino

کاپوچینو دژاوو ، یک کاپوچینوی بسیار با کیفیت ، طعم مناسب و لذیذ ، دارای کف خیلی خوب و محتویات با کیفیت و درجه یک در بازار می باشد. ما برای همکاری های گسترده تر در بازار قیمت کاپوچینو دژاوو را در پایین ترین سطح در بازار نگاه داشته ایم و به جرات می توان گفت دژاوو یک برند بسیار مناسب برای خرید کاپوچینو ارزان قیمت است. تامین پخش عمده کاپوچینو ارزان قیمت دژاوو در سراسر کشور از طریق شرکت سورن دژاوو به بهترین شرایط انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت کاپوچینو ارزان دژاوو با کیفیت بسیار مناب با ما در تماس باشید.

قیمت انواع کاپوچینو

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش ترابیکا

شرکت پخش ترابیکا – Torabika Cappuccino

برند ترابیکا زیر نظر کمپانی مایورا در اندونزی فعالیت می‌کند این برند محصولات متنوعی را …

Call Now Buttonتماس با ما