شکلات
خانه / گوارگام / گوارگام Guar Gum | آدامس گوار | قیمت پودر گوارگام | فروش صمغ گوار

گوارگام Guar Gum | آدامس گوار | قیمت پودر گوارگام | فروش صمغ گوار

گوارگام guar gum محصولی است که از گیاه گوار و دانه های آن به دست می آید. این گیاه که سبز رنگ است در کشورهای هند و پاکستان رشد می کند و از فرآورده آن در صنایع غذایی جهت افزایش غلظت و روان ساختن محصولات استفاده می شود.

گوارگام guar gum

گوارگام را با نام های دیگری نیز یاد می کنند که برخی از آنها عبارتند از گواران، گوم گوار، گووما گوار و همینطور صمغ گوآر که معروف از دیگر الفاظ می باشد. دلیل اینکه به گوارگام، صمغ گوار گفته می شود این است که غلظت زیادی در محصولات غذایی ایجاد می نماید که این موضوع باعث نامیدن آن به صمغ و یا آدامس گوار شده است.

بازرگانی سورن از عرضه کنندگان فله ای گوارگام در ایران است و این محصول را همانند سایر محصولات اولیه با بهترین قیمت ارائه می دهد. با ما همراه باشید تا به صورت کامل با این ماده تثیبت کننده و غلظت بخش درجه یک آشنا شوید.

گوارگام guar gum چیست و چه کاربردی دارد؟

گوارگام guar gum چیست و چه کاربردی دارد؟

با پاسخ به این پرسش که گوارگام guar gum چیست و چه کاربردی دارد؟ این محصول اولیه را به صورت تخصصی، به شما عزیزان معرفی می کنم. پیشتر اشاره شد که گوارگام، از گیاه گوار استخراج می شود. اینکه گیاه گوار در چه شرایطی نگهداری، مراقبت و برداشت شده است بر خواص فرآورده آن تاثیر مستقیم دارد. بنابراین بسیار مهم است که از مراکز حرفه ای این محصول خریداری شود.

رشد این گیاه در خاک های شنی انجام می گیرد و ظاهر آن نیز مشابه بوته است. این گیاه را به صورت پودر درآورده و در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می دهند. از دانه های گوار، این پودر را به دست می آورند و از بخش های سبز رنگ آن به عنوان غذای دام ها استفاده می کنند.

پودر گوارگام، به رنگ سفید نزدیک به زرد بوده و عطر آن بسیار کم است. همچنین از نظر بافت نیز از یک بافت نرم و درجه یک برخوردار است.

غلطت این محصول به حدی است که از نشاسته ذرت نیز قوی تر می باشد به صورتی که ۸ برابر غلظت دهندگی بیشتری دارد. کاربرد آن نیز بسیار گسترده است و تنها شامل صنایع غذایی نمی شود و از آن در صنایع چاپ، دارویی و همینطور آرایشی بهداشتی نیز بهره می برند. از نظر محبوبیت نیز در میان تولیدکنندگان مواد لبنیاتی و سس گوجه فرنگی و … طرفداران بیشماری دارد.

لیست قیمت پودر گوارگام

لیست قیمت پودر گوارگام

لیست قیمت پودر گوارگام به دلیل وارداتی بودن و تغییر در قیمت خرید آن به صورت، به روز شده در اختیار خریداران گرامی قرار می گیرد. گوارگام یا صمغ گوار مجموعه ما کیفیت بالایی داشته و تولیدکنندگان می توانند با اطمینان خاطر آن را به ترکیب محصولات خود بیفزایند.

کشور هند حدود ۷۰ درصد تولید گوارگام در جهان را برعهده داشته و آن را به سایر کشورهای جهان صادر می نماید. پاکستان نیز دیگر کشور آسیایی است که به تولید این محصول پرداخته و سهم قابل توجهی در جهان را اذعان خود کرده است. ما نیز این محصول را از کشورهای آسیایی که بهترین تولیدکننده گوآم هستند تامین نموده ایم و با بهترین پکیج و قیمت عمده ای در اختیار کادر تولید کشورمان قرار می دهیم.

فروش صمغ گوآر یا گوارگام با بهترین قیمت

فروش صمغ گوآر یا گوارگام با بهترین قیمت

بازرگانی Soren از مراکز فروش صمغ گوآر یا گوارگام با بهترین قیمت در تهران است. تامین کنندگان و تولیدی های سایر شهرهای کشور نیز می توانند از طریق همین سایت با ما در ارتباط باشند و سفارشات خود را در اختیار کادر فروش ما قرار دهند.

دیگر محصولات اولیه ای که وارداتی بوده و آنها را با تضمین اصالت ارائه می دهیم عبارتند از پودر کاکائو، لسیتین، سوربیتول و … همگی آنها استانداردهای لازم را داشته و باکیفیت هستند.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

کاربرد گوارگام چیست؟

کاربرد گوارگام چیست؟ | کمترین قیمت گوارگام ۲۰۲۲

کاربرد گوارگام چیست؟ این سؤالی است ک ممکن است ذهن شما را به خود مشغول …

Call Now Buttonتماس با ما