شکلات
خانه / گوارگام / قیمت فروش پودر گوارگام عمده ویژه صنایع غذایی

قیمت فروش پودر گوارگام عمده ویژه صنایع غذایی

فروش پودر گوارگام عمده مخصوص صنایع علل خصوص صنایع غذایی در جریان است. این پودر را از گیاهی به نام گوار به دست می آورند و تنها توسط چند کشور از جمله آمریکا، هند و پاکستان تولید می شود. البته چند کشور دیگر نیز به کار تولید گوارگام ورود کرده اند اما در حال حاضر این سه کشور مخصوصا هند بهترین تولید کننده پودر گوار یا صمغ گوار در جهان هستند.

فروش پودر گوارگام عمده

این پودر خوراکی در محصولات غذایی زیادی جهت غلظت بخشی و ویسکوزیته مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این محصولات که به گوارگام نیاز دارند عبارتند از محصولات لبنی، نان، ژامبون، ماکارانی، پاستا، نوشابه و … . بنابراین می توان این پودر را یکی از مواد اولیه اصلی صنایع غذایی به شمار آورد که وجودش در هر تولیدی نیاز است.

شرکت پخش مواد اولیه سورن بهترین پودر گوارگام را که تولید هند است در تناژ بالا و بسته بندی مناسب در اختیار تولید کنندگان گرانقدر قرار می دهد. در ادامه مطلب نیز به توضیح بیشتر این محصول اولیه پرداخته ایم که شما عزیزان را به مطالعه آنها دعوت می کنم.

فروش پودر گوارگام عمده ویژه صنایع غذایی

فروش پودر گوارگام عمده ویژه صنایع غذایی

فروش پودر گوارگام عمده ویژه صنایع غذایی با توجه به تمامی اصول تامین و پخش صورت می گیرد. این محصول که در صنایع دیگر نیز کاربردهای زیادی دارد از بهترین غلظت دهندگان بازار محسوب می شود و علاوه بر غلظت بخشی، چندین ویژگی مثبت دیگر نیز دارد از جمله اینکه باعث ماندگاری محصولات شده و یک حالت ژله مانند عالی در آنها به وجود می آورد و از همه مهمتر به خوبی با سایر مواد اولیه ترکیب شده و باعث بهبود کیفیت نهایی محصول می شود.

قیمت پودر گوارگام در سال جدید چقدر است؟

قیمت پودر گوارگام در سال جدید چقدر است؟

اکنون زمان پاسخدهی به این سوال که قیمت پودر گوارگام در سال جدید چقدر است؟ رسیده است. همانطور که اشاره شد گوارگام یک محصول وارداتی است که قیمت اش به نرخ ارز پرداخت شده بستگی دارد. از آنجایی که این محصول از کشورهای هند و پاکستان وارد می شود از نظر قیمت شرایط مطلوبی داشته و در لیست خوش قیمت ترین مواد اولیه مرکز قرار دارد. اصولا مواد اولیه تولید هند هم کیفیت خوبی دارند و هم ارزان قیمت هستند که در رابطه با پودر گوار نیز این قضیه کاملا صدق می کند.

عرضه بهترین غلیظ کننده با قیمت مناسب (Guar Gum)

عرضه بهترین غلیظ کننده با قیمت مناسب (Guar Gum)

عرضه بهترین غلیظ کننده با قیمت مناسب (Guar Gum) منجر به افزایش کیفیت محصولات غذایی شده و در نهایت باعث رشد صعودی فروش محصول می شود. بنابراین بسیار مهم است که مواد اولیه از تولید کنندگان برتر تامین گردد تا در آخر یک محصول خوش طعم و مرغوب تولید شود. پودر گوارگام یکی از بهترین تغلیظ کنندگان موجود است و در این خصوص عملکرد عالی دارد به همین خاطر انتخاب درستی به عنوان غلظت دهنده می باشد.

محصولات اولیه متنوعی توسط شرکت Soren عرضه می شود که هر یک از تولید کنندگان مطرح تامین شده اند. برای نمونه، بخش پودر کاکائو حاوی چندین برند معروف جهانی است که برخی از آنها عبارتند از کارگیل اندونزی، آلتین مارکا ترکیه، جامبی و روچر اندونزی، ناترا اسپانیا، اپرا فرانسه و … . این محصولات نیز همانند گوارگام با بهترین قیمت ارائه می شوند.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

کاربرد گوارگام چیست؟

کاربرد گوارگام چیست؟ | کمترین قیمت گوارگام ۲۰۲۲

کاربرد گوارگام چیست؟ این سؤالی است ک ممکن است ذهن شما را به خود مشغول …

Call Now Buttonتماس با ما