شکلات
خانه / ژلاتین / پودر ژلاتین حلاوت ۲۰۰-۱۸۰ Bloom _ نحوه تولید ژلاتین

پودر ژلاتین حلاوت ۲۰۰-۱۸۰ Bloom _ نحوه تولید ژلاتین

پودر ژلاتین حلاوت یکی از محصولات پرفروش بازار محسوب می‌شود. این پودر به شکل عمده و جزئی توسط مراکز عرضه پودر ژلاتین در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. پودر ژلاتین نوعی پروتئین خالص می‌باشد. این ماده غذایی از پوسته و استخوان‌های حیواناتی مانند گاو و خوک ساخته می‌شود. ازاین‌رو پودرهای ژلاتین موجودر در بازار به دو دسته حلال و غیر حلال تقسیم می‌شوند. پودر ژلاتین حلاوت یکی از محصولات حلال بازار است که میتوان آن را در انواع مختلف مورداستفاده قرار داد.

پودر ژلاتین حلاوت

نحوه تولید پودر ژلاتین

نحوه تولید پودر ژلاتین در کارخانه‌های مختلف دارای فرآیند یکسانی است. استخوان‌ها و پوسته این پودر در کارخانه‌ها مورد بازرسی قرارگرفته و قسمت‌های پوسیده دور ریخته می‌شود سپس این قطعات با خورد کن ریز شده و برش داده می‌شوند.

مرحله بعد با استفاده از آب داغ چربی زدایی صورت می‌گیرد تا این قطعات به درصد چربی استانداردی برسند. پس از تفت دادن قطعات دریکی از انواع اسیدها مانند خوابانده می‌شوند. این کار موجب از بین بردن باکتری و مواد معدنی می‌شود. سپس با استفاده از دستگاه مخصوص قطعات در آب مقطر جوشانده شده و مایع ژلاتین از آن خارج می‌شود. با استفاده از فیلترها استخوان از مایع جدا می‌شود. سپس با استفاده از مواد شیرین‌کننده طعم دهی و رنگ دهی پودر ژلاتین انجام می‌گیرد. پس از انجام بسته‌بندی مرحله کنترل کیفیت انجام‌شده و پودر ژلاتین راهی بازار می‌گردد.

پودر ژلاتین حلاوت تمامی این مراحل را طی کرده و در بسته‌بندی مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

پودر ژلاتین حلاوت | تولید پودر ژلاتین

انواع ژلاتین خوراکی در بازار

انواع ژلاتین خوراکی در بازار به دو دسته پودر ژلاتین و ژلاتین ورق یا برگ شده تقسیم می‌شود. ژلاتین ورق یا برگ شده معمولا برای پخت‌وپز مورداستفاده قرار می‌گیرد. این نوع ژلاتین در تولیدی‌های شیرینی، نانواییها و دیگر صنایع غذایی کاربرد دارد. نوع پودری آن نیز بیشتر مورد استفاده خانوارها قرار می‌گیرد. پودر ژلاتین حلاوت در هر دو نوع عرضه می‌گردد.

پودر ژلاتین حلاوت | ژلاتین خوراکی

انواع ژلاتین با بلوم مختلف

یکی از تقسیم‌بندی‌هایی که از پودر ژلاتین می‌شود بر اساس ارزش بلوم است. این نوع تقسیم به میزان توانایی ژلاتین برای ژلاتین کردن اشاره دارد. انواع ژلاتین با بلوم مختلف عبارتند از:

نوع اول برای تولید محصولاتی مانند آبمیوه، نوع دوم برای تولید ژله و دسر در قنادی‌ها و نوع سوم جهت تولید پاستیل و ژله‌های آماده استفاده می‌شود. پودر ژلاتین حلاوت در بلومهای مختلف تولیدشده و مورد استفاده صنایع غذایی مختلف می‌باشد.

پودر ژلاتین حلاوت | ژلاتین با بلوم مختلف

شرکت تولیدی پودر ژلاتین حلاوت

شرکت تولیدی پودر ژلاتین حلاوت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پودر ژلاتین گاوی در پاکستان می‌باشد. این مجموعه دارای مجوز از سازمان غذا و دارو، پروانه بهداشتی، نشان سیب سلامت، آرم حلال و نشان استاندارد می‌باشد. تمامی این مزایا موجب افزایش فروش پودر حلاوت در بازار ایران شده است. همچنین پودر حلاوت نسبت به نمونه‌های خارجی دیگر دارای قیمت مناسب‌تری بوده و استفاده از این پودر ژلاتین در صنایع موجب کاهش هزینه‌ها خواهد شد. پودر ژلاتین حلاوت در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلویی در اختیار مشریان قرار می‌گیرد.

پودر ژلاتین حلاوت | شرکت حلاوت

خرید عمده پودر ژلاتین مورد استفاده کارخانجات

برای خرید عمده پودر ژلاتین مورداستفاده کارخانجات میتوان به مراکز متعددی مراجعه کرد. همچنین خرید این محصول به شکل غیرحضوری و اینترنتی نیز امکانپذیر می‌باشد.

مرکز تولیدی و بازرگانی سورن انواع مختلف پودر ژلاتین موردنیاز کارخانجات را به شکل عمده تامین می‌نماید.
پودرهای ژلاتین این مجموعه از درجه کیفی بالایی برخوردار بوده و با بهترین کیفیت عرضه می‌شوند.

سورن علاوه بر ژلاتین سایر موراد موردنیاز شکلات‌سازی ازجمله پودر کاکائو، روغن کاکائو، کنجد، گوارگام، لسیتین، روغن سی بی اس و… را نیز در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. خرید از این مجموعه به روشهای حضوری و اینترنتی امکانپذیر می‌باشد. برای ثبت سفارش خرید کافس است با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید.

پودر ژلاتین حلاوت | خرید عمده ژلاتین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر ژلاتین صنعتی

قیمت فروش پودر ژلاتین صنعتی + کاربردهای Gelatin

قیمت پودر ژلاتین صنعتی از دغدغه خریداران این محصول محسوب می شود که مرکز ما …

Call Now Buttonتماس با ما