شکلات
خانه / تافی / ۱۰ مدل قیمت پرفروش ترین شکلات تافی مغزدار ایرانی سال ۲۰۱۹

۱۰ مدل قیمت پرفروش ترین شکلات تافی مغزدار ایرانی سال ۲۰۱۹

پرفروش ترین شکلات های ایرانی در طول سالیان اخیر در عرصه داخلی و خارجی شکلات تافی ایرانی محسوب می شود. قیمت شکلات مغزدار در ایران به طور چشمگیری مناسب و ارزان تر از سایر کشورهای تولید کننده اطراف ایران نظیر چین و ترکیه است. بنابراین این مهم در فروش تافی ایران سهم مهمی داشته و عمل خوبی در موفقیت محسوب می شود.

قیمت شکلات مغزدار

عوامل مهم در موفقیت فروش شکلات مغزدار ایرانی

همانطوری که توضیح داده شد، در طول سال های اخیر شکلات تافی های مغزدار ایرانی از محصولات بسیار پرفروش در بازارهای داخل ایران و همچنین بازارهای خارجی بوده است. اما دلایل اصلی موفقیت در فروش شکلات تافی مغزدار ایرانی در چیست :

 • قیمت شکلات مغزدار ایرانی :

بی شک، قیمت های بسیار رقابتی، مناسب و ارزان در تولید شکلات مغزدار باعث شده است که علاقه برای خرید شکلات و تافی مغزدار در ایران بیشتر شده و در نتیجه تقاضای بیشتری در این مورد را شاهد باشیم. از دلایل مهم برای مناسب بودن قیمت شکلات مغزدار در ایران را می توان هزینه های پایین تر تولید شکلات و تافی در ایران و همچنین هزینه های ارزان تر در خصوص دستمزدهای کارگری در ایران است. این ارزانی ها به دلیل افزایش نرخ ارزهای خارجی نسبت به ریال ایرانی نیز می باشد.

 • تنوع در تولید شکلات و تافی مغزدار :

وقتی در یک بازار افزایش تقاضا و فروش بالا حاصل می شود، در نتیجه آن تامین کنندگان و فعالان زیادی علاقه مند می شوند تا در آن بازار فعالیت کنند. لذا در زمینه شکلات مغزدار نیز شاهد این هستیم که تولید کنندگان زیادی در این زمینه مشغول فعالیت هستند. لذا تنوع تولیدات تافی مغزدار و نیز انواع شکلات مغزدار را می توان در تولیدات ایران مشاهده کرد که این عامل نیز باعث برتری مزیتی شده است. علاوه بر این رقابت داخلی نیز در قیمت گذاری و کیفیت به وجود می آید.

قیمت شکلات مغزدار

پرفروش ترین انواع شکلات مغزدار در ایران

شکلات های مغزدار ایران همانطور که در توضیحات بالا اشاره شد، شامل تنوع خوبی هستند. در ادامه انواع شکلات مغزدار که فروش بالایی را به خود اختصاص داده اند را معرفی می کنیم:

 • انواع تافی مغزدار با طعم های کاکائو، نسکافه و قهوه
 • انواع تافی مغزدار با طعم های میوه ای
 • انواع تافی رولن با طعم های میوه ای
 • انواع تافی ترش با طعم های متنوع میوه ای
 • تافی زنجبیلی
 • انواع شکلات مغزدار میوه ای
 • شکلات تلخ
 • شکلات کشمشی
 • شکلات جرقه ای
 • انواع آبنبات و بن بن قهوه، نسکافه و میوه ای

قیمت شکلات مغزدار

مشاوره برای همکاری در فروش شکلات تافی مغزدار در ایران و صادرات

تا این جای کار موقعیت های شکلات تافی مغزدار ایرانی برای تاجران و فعالان حوزه پخش شکلات و تافی ایرانی توضیح داده شد. مطالب ارائه شده گروه شکلاتیران، حاصل تجارب قبلی و تولید و تامین های گسترده با توجه به حیطه کاری و مشتریان ما در سراسر کشور و خارج از کشور است. از آنجاییکه بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال خرید و مصرف شکلات های با قیمت ارزان و مناسب تر هستند، بنابراین فرصت های خوبی در تجارت و فروش تافی مغزدار موجود است. گروه شکلاتیران در این زمینه آمادگی همکاری در این زمینه می باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانید با واحد پشتیبانی مجموعه ما در تماس باشید.

قیمت شکلات مغزدار

اعطای نمایندگی فروش شکلات تافی مغزدار در شهرستان

گروه شکلات ایران، با تجارب بالای خود به لطف بهره مندی از کارشناسان متخصص در تولید و تامین انواع شکلات، فروش بالایی از شکلات تافی مغزدار ایرانی را در سراسر ایران و خارج از ایران دارد. از کشورهای اصلی صادراتی ما کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، ترکمنستان و سایر کشورهای عربی حلشیه خلیج فارس است. لذا مجموعه ما برای همکاری در فروش محصولات آماده همکاری برای فعالان حوزه پخش شکلات و فروشندگان عمده انوع شکلات است. در این خصوص می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی و فروش ما در تماس باشید.

 

قیمت شکلات مغزدار

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت شکلات کیلویی ارزان

لیست قیمت شکلات کیلویی ارزان ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ارزان در بازار متفاوت می‌باشد. این شکلات‌های در انواع مختلف خارجی و …

Call Now Buttonتماس با ما