شکلات
خانه / پودر کاکائو اندونزی / فروشنده پودر کاکائو اندونزی جامبی | بازرگانی سورن

فروشنده پودر کاکائو اندونزی جامبی | بازرگانی سورن

تامین و فروش پودر کاکائو اندونزی جامبی ، به صورت مستقیم و عمده ویژه تولید کنندگان فعال در صنایع غذایی وابسته به پودر کاکائو ، از طریق بازرگانی سورن انجام می شود. ارائه بهترین قیمت و خدمات ویژه صنایع تولیدی از مزایای کاری سورن است.

خرید پودر کاکائو اصل فله ای برای تولید انواع محصولات

خرید پودر کاکائو اصل همواره یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان عمده این محصول پرمصرف است. تاثیرگذای پودر کاکائو در محصول نهایی ، قطعا روی کیفیت تاثیر گذار است. بنابراین خرید پودر کاکائو اصل می تواند در ایجاد کیفیت بهتر محول نهایی تاثیر بسیار بیشتری داشته باشد. همچنین این خرید باید نظم مشخصی داشته باشد. چرا که یک تولید کننده باید برای تولید محصولاتش برنامه ریزی منظم و دقیقی داشته باشد. بنابراین خیال تولید کننده باید از بابت خرید پودر کاکائو اصل برای مقاطع زمانی مشخص راحت باشد. بازرگانی سورن ، با درک بازار ، نیاز مشتری و در نظر دغدغه تولید کنندگان گرامی ، خرید پودر کاکائو اصل را با شرایطی آسان برای شما مقدور ساخته است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مشاوره و فروش در تماس باشید.

پودر کاکائو اندونزی

خرید آنلاین پودر کاکائو اینترنتی

خرید آنلاین پودر کاکائو به صورت اینترنتی راهی است که بسیاری از خریداران را از هزینه های سفر و خرید های حضوری و نیز اتلاف وقت راحت کرده است. در خرید آنلاین ، علاوه بر خوبی های بسیاری که نهفته است، تنها یک ریسک بزرگ باقی می ماند و  آن اعتماد به تامین کننده است. اعتبار و سوابق تامین کننده از شرایط اصلی برای کسب اعتماد دو طرفه برای اینترنتی است. خرید آنلاین پودر کاکائو فله و عمده از طریق سایت ، هم از طریق ثبت سفارش در سایت و هم از طریق تماس با واحد فروش امکان پذیر است.

پودر کاکائو اندونزی

قیمت پودر کاکائو فله ای در سال ۲۰۲۰

قیمت پودر کاکائو فله ای به طور مستقیم وابسته به نرخ ارز است. چرا که پودر کاکائو های خارجی مانند پودر کاکائو اندونزی ، پودر کاکائو ترک ، پودر کاکائو هلندی و پودر کاکائو آلمانی مستقیما وادراتی بوده و نسبت مستقیم با ارز دارد. با توجه به افزایش قیمت ها و کاهش ارزش ریال نسبت به ارزهای خارجی ، یکی از خدمات اصلی بازرگانی سورن ارائه پایین ترین قیمت پودر کاکائو فله ای می باشد که این برنامه را در سال ۲۰۲۰ نیز دنبال خواهیم کرد. تولید کنندگان و خریداران عمده پودر کاکائو ، برای کسب اطلاع از قیمت پودر کاکائو فله ای می توانند اطلاعات آپدیت و به روز رسانی شده را از واحد فروش دریافت نمایند.

پودر کاکائو اندونزی

پخش عمده پودر کاکائو فله ای کیسه ۲۵ کیلویی

پخش عمده پودر کاکائو فله ای در کیسه های ۲۵ کیلویی و پالت های ۷۵۰ کیلویی انجام می شود. با توجه به اینکه بسیاری از تولید کنندگان در شهرهای دیگر به جز تهران مشغول فعالیت هستند، پخش عمده پودر کاکائو فله ای ۲۵ کیلویی از طریق ارسال با باربری های مجاز طرف قرارداد و مطمئن انجام می شود و خریداران ساکن در شهرستان های مختلف می توانند سفارشات خودر ار در محل تحویل بگیرند.

پودر کاکائو اندونزی

انواع مدل های پودر کاکائو خارجی

همانطور که می دانیم کاکائو ماده ای است که در ایران نمی روید و ینابراین این محصول کلا وارداتی است. بنابراین پودر کاکائو نیز که محصولی مشتق شده از کاکائو است وارداتی و خارجی محسوب می شود. اما از بین پودر کاکائو های خارجی نیز انواع مختلفی از بی کیفیت ها تا کیفیت های قابل قبول و بالا و استاندارد وجود دارد که هنگام خرید باید به آن ها دقت کرد. در این خصوص و برای راهنمایی و مشاوره خرید پودر کاکائو خارجی اصل پیشنهادهای زیر مطرح می شوند. البته در انتخاب محصول نهایی باید دقت داشت که محصول نهایی مورد نظر که پودر کاکائو در آن است نیز مهم است. همین طور قیمت نیز در خریدهای عمده و انتخاب پودر کاکائو تاثیرگذار است.

 

پودر کاکائو گرکنز کارگیل هلند

از پودر کاکائو های بسیار معروف و پرطرفدار در بازار پودر کاکائو گرکینز کارگیل هلند است. این پودر کاکائو که به رنگ تیره و رنگ دهی فوق العاده اش معروف است، پودر کاکائو کارگیل هلند در کیسه های ۲۵ کیلویی و پالت های ۷۵۰ کیلویی عرضه و وارد می شود.

پودر کاکائو اندونزی

پودر کاکائو لوکس فاین آلمان

پودر کاکائو لوکس فاین آلمان نیز جزو پرفروش ها و با کیفیت ها در پودر کاکائو خارجی ها در بازار است که مشتریان گرامی می توانند برای خرید آن از طریق تماس با واحد فروش اقدام نمایید.

پودر کاکائو اندونزی

پودر کاکائو اندونزی جامبی

پودر کاکائو اندونزی جامبی که به تازگی بسیار معروف و پرطرفدار شده است ، مزیت قیمتی بسیار خوبی دارد. پودر کاکائو جامبی با کیفیت مناسب دارای بسیار قیمت رقابتی تر و ارزان تری از رقبای خارجی خود است و توانسته است سهم خوبی برای خود در بازار ایجاد نماید.

پودر کاکائو اندونزی

پودر کاکائو آلتین مارکا اسنو ترکیه S9

پودر کاکائو اسنو ترکیه هم از جمله پودر کاکائو های پرفروش و معروف است که قیمت نسبتا مناسبی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت عمده پودر کاکائو با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر کاکائو اندونزی

قیمت پودر کاکائو اندونزی | جامبی | روچر | کارگیل | Jambi | Rocher | Cargill

مناسب بودن قیمت پودر کاکائو اندونزی آن را در دسته پرفروشها قرار داده است. بدون …

Call Now Buttonتماس با ما