شکلات
خانه / روغن CBS / فروش روغن جایگزین پریمیوم مالزی | Premium

فروش روغن جایگزین پریمیوم مالزی | Premium

فروش روغن جایگزین پریمیوم مالزی

فروش روغن جایگزین پریمیوم مالزی یکی از نیازهای اساسی کشور ما به حساب می آید و جایگزین مناسبی برای کره کاکائو می باشد. در واقع، محدود بودن درخت کاکائو و قیمت بالا کره کاکائو منجر به گرایش تولید کنندگان ایرانی و خارجی به سمت این نوع روغن شده است. هنگامی که صحبت از تولید شیرینی، کیک، بستنی، شکلات و … می شود افراد به یاد طعم لذت بخش این خوراکی ها می افتند بنابراین تولید کنندگان آنها با خرید روغن های تقلبی و بی کیفیت سبب تولیدات نامرغوب و از دست رفتن مشتری های خود نمی شوند و همواره به سراغ بهترین مواد اولیه می روند.

به بیانی دیگر تولید کنندگان حرفه ای در از دست دادن مشتری و تغییر در کیفیت محصولات خود ریسک نمی کنند و همواره ایده آل ترین مواد اولیه را برای تولیدات خود بر می گزینند. یکی از این مواد اولیه تاثیرگذار بر کیفیت و طعم محصولات، روغن می باشد که قطعا روغن جانشین پریمیوم مالزی انتخاب ایده آلی برای آنها به حساب می آید.

فروش روغن جایگزین پریمیوم مالزی در ایران

فروش روغن جایگزین پریمیوم مالزی در ایران
در ایران نیز این روغن خوراکی طرفداران بیشماری دارد به همین خاطر در بازرگانی سورن این روغن به صورت عمده و در اندازه مورد نیاز مراکز مختلف بسته بندی شده و به مقصد مشتری های محترم ارسال می گردد. این روغن که در طبخ انواع شیرینی، شکلات و … به کار گرفته می شود باتوجه به کیفیت اش از قیمت خوبی برخوردار است.

قیمت روغن جانشین پریمیوم مالزی Premium

قیمت روغن جانشین پریمیوم مالزی اصل
نحوه فروش این روغن در مرکز ما به صورت فله ای و عمده می باشد به همین خاطر از نمونه تک فروشی اش قیمت کمتری داشته و این موضوع کاملا به نفع تولید کنندگان می باشد. قنادی ها، کارخانه ها و سایر تولید کنندگان در هر منطقه ایران که باشند می توانند روغن جایگزین پریمیوم کشور مالزی  Premium را در عرض چند دقیقه سفارش داده و در کمترین زمان در مکان خود دریافت نمایند.

نحوه بسته بندی و فروش روغن جایگزین پریمیوم مالزی

نحوه بسته بندی و ارسال روغن جایگزین پریمیوم مالزی
بسته بندی این روغن پریمیوم در سطح بسیار بالایی صورت می گیرد که در بسته بندی آن کاملا به امنیت و حفظ کیفیت روغن توجه شده است. این بسته بندی درجه یک باعث شده است امکان دریافت آن از خارج از کشور و ارسال به سراسر ایران بدون مشکل و به حالتی که خدشه ای در بسته بندی و کیفیت اش به وجود نیاید اتفاق بیفتد. ضمن اینکه بهترین باربری برای ارسال این محصول در نظر گرفته شده است و شما عزیزان پس از ثبت درخواست تان در بازه زمانی کمی آن را دریافت خواهید کرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

روغن جانشین سایم داربی

روغن جانشین سایم داربی KC35 Malaysia ( کارتن ۲۰KG) + کاربرد CBS

در این بخش به آنالیز روغن جانشین سایم داربی پرداخته ایم. روغن جانشین کره کاکائو …

Call Now Buttonتماس با ما