مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید شکلات تخته ای ۳K شیرینی پزی خوش طعم شمشی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

شکلات تخته ای شیرینی پزیانواع شکلات مورد استفاده در شیرینی پزیانواع شکلات شیرینی پزی کدامند؟طبقه بندی شکلات بر اساس ظاهرنحوه کاربرد شکلات تخته ای در شیرینی پزیجدول مشخصاتی شکلات تخته ای شمشیپرایس لیست خرید شکلات تخته ای شمشی  قنادیجذاب ترین قیمت شکلات تخته ای کیلویی ارزانفروش انواع شکلات تخته ای کیلویی (فله)
شکلات تخته ای شیرینی پزی

شکلات تخته ای شیرینی پزی، شکلات تخته ای شمشی ۳۰۰۰ گرمی ۳k، شکلات قنادی کارتن ۱۲ کیلویی، خرید شکلات تخته ای مغزی مختلف ۶۰ درصد kam kaya، کارخانه شکلات تخته ای تولیدی

شکلات تخته ای شیرینی پزی

شکلات تخته ای شیرینی پزی یکی از انواع مصرفی شکلات است که در تهیه انواع شیرینی و کیک مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از انواع شکلات در پخت نه تنها یک شاخه از پخت است، بلکه یک سبک است و تنوع دستور پخت شکلات به طور مداوم در حال افزایش است. البته دانستن اطلاعات کافی درباره  این ماده  اولیه پرکاربرد، می تواند در موفقیت شما در پخت کیک و شیرینی و دسر شکلاتی موثر باشد.

شکلات تخته ای شیرینی پزی

انواع شکلات مورد استفاده در شیرینی پزی

پودر کاکائو
این پودر شکلات نیمه خشک آسیاب نشده و شیرین نشده است. پودر کاکائو طعم شکلاتی قوی می دهد و به شکل فرآوری شده یا طبیعی موجود است. پودر کاکائو طبیعی به رنگ قهوه ای روشن و دارای طعم قوی شکلاتی است.

شکلات شیرین نشده:
که به آن «شکلات تلخ» یا «شکلات شیرینی پزی» نیز می گویند. شکلات کاملا خالص است و فقط از دانه های کاکائو تشکیل شده است. اگرچه ظاهر و بوی آن شبیه شکلات است اما طعم تلخی دارد.

تلخ و شیرین
این شکلات دارای حداقل ۳۵ درصد کاکائو  است. بیشتر شکلات‌های تیره و شیرین دارای ۵۰ درصد شکلات خالص می باشد که بعضی اوقات تا ۷۰ یا ۸۰ درصد نیز افزایش می‌یابد. این شکلات تلخ تر از شکلات شیرین یا نیمه شیرین است.

تیره شیرین
این یک نوع شکلات تلخ است، یعنی شیر ندارد، اما درصد قند بالایی دارد و نسبت به سایر انواع شکلات تلخ شیرین تر است. بیشتر برندهای شکلات تلخ شیرین فقط ۲۰ تا ۴۰ درصد کاکائو خالص دارند.

شیری
شکلات شیری علاوه بر کره کاکائو و شربت شکلات اصلی، حاوی مقداری شیر تغلیظ شده یا پودر شیر نیز می باشد. شکلات شیری باید حاوی حداقل ۱۰ درصد شربت شکلات، ۳٫۳۹ درصد چربی شیر و ۱۲ درصد شیر خالص باشد.

سفید
شکلات سفید از کره کاکائو موجود در آن گرفته شده است و حاوی هیچ مواد جامد کاکائویی دیگری نیست. در نتیجه اساساً طعم شکلات ندارد و معمولاً طعمی شبیه وانیل یا سایر مواد دارد. به طور کلی، شکلات سفید باید حداقل ۲۰ درصد کره کاکائو، ۱۴ درصد شیر خالص و بیش از ۵۵ درصد شکر داشته باشد.

شکلات تخته ای شمشی

شکلات های شمشی یا همان کیبوردی تخته ای انواع شکلات تخته با وزن استاندارد سه کیلوگرمی هستند که برای تولید در انواع کیک و کلوچه و بستنی و شیرینی پزی بار کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. انواع شکلات تخته ای شمشی شامل تنواع زیر است:

  1. شکلات تخته ای شمشی کاکائویی
  2. شکلات تخته ای شمشی وانیلی
  3. شکلات تخته ای شمشی توت فرنگی
  4. شکلات تخته ای شمشی پرتقالی
  5. شکلات تخته ای شمشی موزی
  6. شکلات تخته ای شمشی تلخ ۶۰ درصد

 

شکلات تخته ای شیرینی پزی

انواع شکلات شیرینی پزی کدامند؟

کوورتور شکلاتی(Couverture)

معمولاً توسط حرفه های شیرینی پزی و کیک پزی یا قنادی ها استفاده می شود. این شکلات حاوی درصد زیادی (حداقل ۳۰ درصد) کره کاکائو و درصد زیادی شیره کاکائو است.این نسبت بالا باعث گران شدن آن می شود، اما در عوض یک شکلات نرم است که به سرعت آب می شود.

شکلات جیاندوجا (Gianduja)

Jaindoya یک شکلات اروپایی است که از شکلات و خمیر آجیل تهیه می شود. خمیر فندق رایج تر است اما با خمیر بادام نیز درست می شود. در انواع تیره یا شیری موجود است. این شکلات را می توان به عنوان طعم دهنده یا جایگزین شکلات تیره یا شیری استفاده کرد

شکلات روکش شیرینی (candy coating)

با نام های دیگری نیز شناخته می شود. «روکش شیرینی»، «کاور تابستانی» و «کاور ترکیبی» نام های دیگر این شکلات است که طعمی شبیه شکلات شیری تیره دارد و در آن روغن گیاهی یا پالم جایگزین کره کاکائو شده است. این روغن‌ها ارزان‌تر هستند و در نتیجه این شکلات ارزان‌تر از سایر شکلات‌ها است و حاوی مقدار زیادی شربت شکلات نیست. همچنین طعم شکلات زیادی ندارد.

شکلات تخته ای شیرینی پزی

 

طبقه بندی شکلات بر اساس ظاهر

تخته ای Chocolate block :

شکلات تخته ای به تعداد زیاد تولید و بسته بندی می شود و در قنادی ها قابل خرید است. شکلات‌های تخته‌ای، مانند شکلات‌های سوپرمارکتی، با درصدهای متفاوتی از شیره کاکائو در دسترس هستند که روی بسته‌بندی درج شده است.

سکه ای Baking wafers:
شکلات سکه ای مانند شکلات تخته ای برای شیرینی پزی تولید می شود و طعمی ندارد و فقط در قنادی فروشی ها به فروش می رسد. له کردن و آب کردن شکلات سکه ای  راحت تر از سایر انواع شکلات است. مقدار کره کاکائو در شکلات های سکه ای بیشتر از نوع تخته ای است و شکلاتی گرانتر و بهتر از نوع شکلاتی است.

شکلات چیپسی Chocolate morsels :
شکلات چیپسی شکلات های مقاوم در برابر گرمای کوچکی هستند که به صورت فله برای قنادی و مصارف شخصی به فروش می رسند. ویژگی و تفاوت اصلی این نوع شکلات با سایر شکلات ها در اندازه نیست، بلکه در تحمل آن در برابر حرارت است.

شکلات کوورتور Couverture Chocolate :
Covertur یک کلمه فرانسوی است که به معنای پوشاندن است. این نوع شکلات بسیار مرغوب بوده و حاوی مقدار زیادی کره کاکائو (حداقل ۳۰ درصد) است و فقط توسط قنادی ها و شکلات سازان حرفه ای استفاده می شود.

شکلات Chocolate candy melt:
با رواج پاک کن های کیک و تزئینات و روکش های شکلاتی، محصولی به نام chocolate condimelt تولید شد که بسیار ارزان تر از شکلات است و آب شدن آن بسیار راحت تر است. این محصول شبیه شکلات سکه ای است و ترکیبات اصلی آن: شیر، شکر، روغن نباتی، اسانس و رنگ است و دارای مقداری پودر کاکائو نیز می باشد.

شکلات تخته ای شیرینی پزی یکی از انواع مصرفی شکلات است که در تهیه انواع شیرینی و کیک مورد استفاده قرار می گیرد.

شکلات تخته ای شیرینی پزی

نحوه کاربرد شکلات تخته ای در شیرینی پزی

به شکلات تخته ای  شیرینی پزی شکلات معمولی نیز  می گویند و حاوی مقدار کمی کره کاکائو است. نوع دیگر آن از پارافین خوراکی یا روغن گیاهی استفاده می کند و به آن شکلات مرکب می گویند که نسبت به نوع اول ارزانتر است.شکلات تخته ای خوش طعم ساده است و به خودی خود جنبه تزیینی ندارد اما پرمصرف ترین شکلات در بین انواع آن است. تنوع رنگ استفاده از این نوع شکلات و محبوبیت آن را بیشتر کرده است. طعم های مختلف و محبوب آن مانند شکلات شیری و شکلات تلخ به عنوان پوشش یا طعم دهنده برای بیسکویت، بستنی و کیک استفاده می شود. از شکلات تخته ای در تهیه بسیاری از دسرهای شکلاتی مانند برشتوک، کیک، شیرینی و انواع شکلات مانند شکلات مغزی با پسته و کشمش یا شکلات اناری استفاده می شود.

موارد استفاده شکلات تخته ای محدود نیست و می توان با ذوب کردن آن به عنوان شکلات آب شده، برای تزیین کیک و دسر نیز از آن استفاده کرده و شکل های زیبایی خلق کرد که پروانه شکلاتی از جمله زیباترین آن ها است. می توان با رنده کردن یا خرد کردن از آن  برای تزیین کیک، شیرینی و بستنی استفاده کرد.

گروه شرکت های سورن کام کایا با شناخت کامل صنعت شیرینی و شکلات ایرانی در انواع طعم ها، بسته بندی ها، رنگ ها و طرح های مختلف جهت صادرات، پخش عمده و فروش در هایپرمارکت ها، تولید کننده  شکلات تخته ای قنادی و شیرینی پزی خوش طعم جهت استفاده در قنادی و شیرینی پزی می باشد. نام دیگر شکلات تخته ای شیرینی پزی فله : شکلات تخته ای شمشی است.

جدول مشخصاتی شکلات تخته ای شمشی

نام محصول شکلات تخته ای شمشی
وزن فله ای ۳۰۰۰ گرمی
نوع بسته بندی فله تخته ای سه کیلویی
دستورالعمل نگهداری در جای خشک و خنک نگهداری شود.
کاربرد انواع کیک کلوچه شیرینی قنادی بستنی روکش شکلات مغزی و تزیینی
کشور سازنده ایران
برند کام کایا آنیه
محدودیت سنی ندارد
قیمت محصول درب کارخانه نسبت به حجم سفارش – ریال
تاریخ انقضا یکسال پس از تولید (۱۲ ماه)

شکلات تخته ای شیرینی پزی

یشتر بخوانید: تولید شکلات چیپسی

پرایس لیست خرید شکلات تخته ای شمشی  قنادی

شکلات تخته ای قنادی که مناسب استفاده به صورت عمده یا فله در قنادی ها و نانوایی ها باشد، معمولا به صورت کیلویی فروخته می شود. این نوع شکلات تخته ای معمولا با نام شکلات شمشی معروف است.

شکلات شمشی: معمولات در وزن ۱ کیلوگرم به بالا جهت مصارف عمده شیرینی پزی ها و سایر تولیدی ها تولید و عرضه می شود.

شکلات شمشی در انواع کاکائو سفید و تلخ به عنوان پوشش یا طعم دهنده برای بیسکویت، بستنی و کیک استفاده می شود.

می توانید شکلات تخته ای را برای تهیه گاناش و سس شکلاتی ذوب کنید. از آن برای تزیین کیک و دسر و ایجاد اشکال زیبا استفاده کنید یا آن را رنده کنید و برای تزیین استفاده کنید.

جهت خرید انواع شکلات تخته ای شمشی کیلویی برای مصارف قنادی و شیرینی پزی ها می توانید به صورت آنلاین از سایت های مراکز تولیدی شکلاتی مانند مجموعه تولیدی کام کایا اقدام کنید و پرایس لیست را تهیه کنید.

شکلات تخته ای شیرینی پزی

جذاب ترین قیمت شکلات تخته ای کیلویی ارزان

به دلیل مصارف بالای شکلات تخته ای، خرید و فروش شکلات تخته ای کیلویی و قیمت شکلات تخته ای برای قنادی ها،بنکداران، فروشگاه ها و خریداران عمده با نرخ جذاب و رقابتی جزو ملزومات است.

قیمت شکلات تخته ای کیلویی معمولا بر اساس نوع مغزی که میان آن است، تعیین می شود. همچنین از مواد مهم و پر مصرف اصلی به کار رفته در تولید شکلات تخته ای باید به پودر کاکائو اشاره کنیم.انواع پودر کاکائو وارداتی و روش درست کردن آن و همچنین اضافه کردن آن به شکلات تخته ای در روند تولید بسیار تاثیرگزار است.

اگر به دنبال خرید شکلات تخته ای به صورت کیلویی ۳K هستید بهترین راه، خرید شکلات تخته ای کیلویی به صورت آنلاین مستقیم از کاخانه می باشد که فرصت های جذابی را پیش روی شما قرار می دهد.

برای اینکه خریدی آسان و مطمئن داشته باشید می توانید از طریق سایت مستقیما با واحد فروش در ارتباط باشید. شما عزیزان نیز می توانید محصولات مورد نظر خود را به صورت عمده در این بستر از فروشندگان عمده سفارش دهید تا در اسرع وقت در اقصی نقاط ایران برای شما ارسال شود.

 

شکلات تخته ای شیرینی پزی

فروش انواع شکلات تخته ای کیلویی (فله)

چگونه بهترین فروشندگان شکلات تخته ای کیلویی را پیدا کنیم؟ با استفاده از بازار عمده فروشی و آنلاین می توانید به راحتی و بدون واسطه با تعداد زیادی از عرضه کنندگان شکلات تخته ای درجه یک ارتباط برقرار کنید. بهترین روش خرید کیلویی شکلات تخته ای ۳K به صورت مستقیم و با بهترین قیمت از تامین کنندگان چیست؟ کام کایا امکان ارتباط با هزاران فروشنده را برای شما فراهم کرده است و به راحتی می توانید شکلات تخته ای کیلویی بخرید.

آیا عرضه کنندگان شکلات تخته ای کیلویی می توانند از مقیاس انبوه برای فروش محصولات خود استفاده کنند؟ بله تولیدکنندگان عزیز می توانند با استفاده از مچموعه تولیدی کام کایا با خریداران مختلف از سراسر کشور به صورت مستقیم در ارتباط باشند.

شکلات تخته ای شیرینی پزی

Call Now Buttonمشاوره + قیمت