مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت گوارگام هندی ۲۵ کیلویی ۶۰۰۰-۷۵۰۰ وارداتی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت گوارگام هندی وارداتیکاربری های پودر گوارگام هندیمحصولات لبنیمحصولات آشپزیغذای یخ زدهمخلوط های خشکمحصولات پخته شده، شیرینی و پر کردن پایجدول مشخصات پودر گوارگام
قیمت گوارگام هندی

قیمت گوارگام هندی 

توزیع کنندگان عمده فروش گوارگام هندی، قیمت گوارگام هندی ( ۱٫۹ دلار مبدا (تبدیل ریال)، کاربری های پودر گوارگام

Guar gum گوارگام یک فیبر محلول است که از تخمیر قند با استفاده از باکتری ایجاد می شود. هنگامی که به مایع اضافه می شود، به سرعت پراکندگی ایجاد شده و یک محلول چسبناک و پر استقامت تولید می کند. این ترکیب منحصر به فرد از خواص به محصولات اجازه می دهد تا فراتر از محدودیت های بسیاری دیگر از قوام دهنده ها و تثبیت کننده های موجود تجاری عمل نمایند.

 

در سورن، ما تنوع طیفی وسیعی از محصولات بازرگانی به ویژه انواع گوارگام هندی را در مقادیر عمده ارائه می دهیم که برای استفاده تجاری مناسب است. تولید کنندگان و عمده فروشان گوارگام طرف همکار ما، تنها از بهترین مواد تشکیل دهنده برای تولید محصولات برتر با کیفیت و ارزش برتر استفاده می کنند.  با انتخاب درست تامین کننده اصلی در پودر گوار آدامسی، می توانید مطمئن باشید که دقیقاً آنچه را که برای پروژه خود نیاز دارید پیدا می کنید. به ما کمک کنید تا بهترین ارزش را برای پول خود داشته باشید و به ما اعتماد کنید تا محصولاتی با بالاترین کیفیت را با بهترین قیمت به شما ارائه دهیم.

ما می دانیم که پیدا کردن یک تامین کننده و سازنده صمغ گوار قابل اعتماد و قابل اعتماد دشوار است، بنابراین ما نهایت کوشش را داشته ایم  تا این کار را برای شما آسان کنیم. ما تیمی از کارشناسان داریم که آماده کمک به شما در انتخاب بهترین مواد اولیه  مناسب برای نیازهای شما هستند و خدمات تحویل سریع و قابل اعتماد ما باعث می شود تا محصولات مورد نیاز خود را سریعتر و آسان تر دریافت کنید.

قیمت گوارگام هندی

قیمت گوارگام هندی وارداتی

در Soren ما مفتخریم که با ارتباط با بهترین تامین کنندگان گوارگام هندی و تولیدکنندگان آن ، مناسب ترین قیمت های بازار را عرضه میکنیم.

ما همچنین آخرین اطلاعات و روندها در مورد مواد اولیه مورد نیاز به ویژه گواگام هندی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. با تعهد ما به رضایت مشتری، مطمئن هستیم که بهترین محصولات و خدمات را برای رفع نیازهای خود خواهید یافت.

بهترین نرخ وارداتی گوارگام هندی در ازای خرید و واردات مستقیم حاصل می شود. قیمت گوارگام هندی در مبدا در حال حاضر نزدیک به ۱٫۹ $ دلار (تبدیل به ریال) است که با احتساب هزینه های گمرکی و حمل و نقل محاسبه و اعلام می شود. واردکنندگان گوارگام می دانند که بهترین پودر های حاضر در ایران که پرطرفدار هم هستند برندهای زیر هستند:

 1. گوارگام عبدالقادر: کیسه ۲۵ کیلویی ویسکوزیته ۶۵۰۰ تا ۷۵۰۰ Abdelkader
 2. گوارگام بیکول : کیسه ۲۵ کیلویی ویسکوزیته ۶۵۰۰ تا ۷۵۰۰ Bicol
 3. گوارگام پسیفیک: کیسه ۲۵ کیلویی ویسکوزیته ۶۰۰۰تا ۷۰۰۰  Pacific
مشخصات فنی گوارگام
پارامتر
مشخصات
نتیجه
Appearance
Cream-Colored Powder
تایید
Particle Size (mesh)
۴۰/۸۰/۲۰۰
۸۰
Loss on Drying (%)
≤۱۵
۱۱٫۴
PH (1% KCL)
۶٫۰-۸٫۰
۷٫۹۲
Viscosity (1% KCL, cps)
≥۱۲۰۰
۱۴۶۰
Ashes (%)
≤۱۶
تایید
Pyruvic Acid (%)
≥۱٫۵
تایید
Total Nitrogen
≤۱٫۵%
تایید
As
≤۳ppm
تایید
Pb
≤۵ppm
تایید
Total Plate Count
≤۲۰۰۰cfu/g
تایید
Moulds/Yeasts
≤۱۰۰cfu/g
۱۰۰
Salmonella
Absent
تایید
Coliform (MPN/100g)
≤۳۰
۲۰

کاربری های پودر گوارگام هندی

صمغ گوار یا همان Guar Gumبه طور گسترده ای در صنایع مختلف برای تولید مواد غذایی استفاده می شود. این ماده به عنوان یک افزودنی طبیعی و یک عامل انتشار دهنده عالی است که می تواند برای افزایش ویسکوزیته محصولات غذایی مختلف استفاده شود. ویسکوزیته گوارگام اصلی می تواند بین ۶۰۰۰ تا ۷۵۰۰ باشد.

 1. محصولات لبنی

  ترکیبی از گوارگام، کاراگینان و گالاکتومانان تثبیت کننده های عالی برای طیف وسیعی از محصولات لبنی منجمد و سرد مانند بستنی، شربت، خامه ترش، خامه فرم گرفته استریل و شیر نوترکیب هستند. این مخلوط‌های مقرون‌به‌صرفه در دسترس هستند و از قبل آماده شده‌اند تا ویسکوزیته مطلوب، پایداری طولانی‌مدت، انتقال حرارت بهبود یافته در طول پردازش، محافظت در برابر شوک حرارتی را فراهم نمایند. قیمت گوارگام هندی نسبت به کارایی آن بسیار مقرون به صرفه است.

 2. محصولات آشپزی

  گیاه و پودر گوارگام دارای سطح ph پایینی است که آن را به یک افزودنی درجه ۱ برای غذاهایی که سطح قلیایی بالایی دارند تبدیل کرده است. در بسیاری از محصولات آشپزی مانند سس های سالاد، مارینادها و سس ها برای غلیظ شدن و بهبود قوام آنها استفاده می شود. همچنین از جدا شدن مایعات و روغن ها در حین نگهداری جلوگیری می کند.

 3. غذای یخ زده

  گوارگام پودری به عنوان قوام دهنده در بسیاری از غذاهای منجمد مانند بستنی، ماست، سس ها و محصولات پخته شده استفاده می شود. این موضوع به حفظ بافت این محصولات پس از ذوب آنها در دمای اتاق یاری میدهد. همچنین از جدا شدن مایعات و روغن ها در حین نگهداری نیز جلوگیری می کند.

 4. مخلوط های خشک

  گوارگام را می توان در مخلوط های خشک مانند پودر قند، آرد خود برآمده و نشاسته ذرت استفاده کرد. این به جلوگیری از کلوخه شدن مواد خشک در طول نگهداری کمک می کند. هنگامی که بعداً برای اهداف پخت و پز به آب اضافه می شود، مخلوط صاف و یکدست باقی می ماند.

 5. محصولات پخته شده، شیرینی و پر کردن پای

گوارگام از  از خرد شدن محصولات جلوگیری می کند و به آنها کمک می کند هنگام پختن در فر شکل خود را بهتر حفظ کنند. در خمیرها  از چسبیدن آنها به کاسه در حین هم زدن جلوگیری می کند. همچنین مقدار چربی مورد نیاز در پخت را کاهش می دهد زیرا به جلوگیری از از دست رفتن رطوبت در حین پخت کمک می کند. در نتیجه یکی از کاربری های مناسب این پودر در شیرینی پزی ها است. قیمت گوارگام هندی نسبت به پودر ثعلب یا cmc مقرون به صرفه تر است و با توجه به کاربری مشابهش در بسیاری از موارد از آن میتوان استفاده نمود.

قیمت گوارگام هندی

جدول مشخصات پودر گوارگام

در جدول پایین مشخصات کلی از محصول گوارگام هندی وارداتی و برندها و بسته بندی  آن مشخص شده است. همچنین برای دریافت آنالیز می توانید با واحد مشاوره و فروش در تماس باشید. در واحد بازرگانی شرکت سورن علاوه بر مشاوره فروش گوارگام، سایر محصلات وارداتی غذایی نیز حضورتان معرفی می شود.

نام محصول گوارگام guar gum
وزن ۲۵ کیلوگرم
نوع بسته بندی فله  کیسه ۲۵ کیلویی
دستورالعمل نگهداری در جای خشک و خنک نگهداری شود.
توصیه مصرف و مقدار با توجه به کاربری
کشور سازنده هند
برند عبدالقادر – بیکول – پسیفیک
محدودیت سنی ندارد
قیمت محصول در مبدا ۱٫۸ الی ۲٫ دلار
شرایط خرید و قیمت ریالی کلیک کنید
Call Now Buttonمشاوره + قیمت