شکلات
خانه / گوارگام / مرکز فروش گوارگام عبدالقادر | Abdul kader Guar Gum

مرکز فروش گوارگام عبدالقادر | Abdul kader Guar Gum

فروش گوارگام عبدالقادر توسط کشور هند صورت می گیرد. حدود ۸۰ درصد از گوارگام  Guar Gum توزیع شده در جهان متعلق به کشور هند است. در واقع چند کشور هستند که زمین هایشان برای رشد گیاه گوار مساعد بوده و در زمینه تولید پودر گوارگام تبحر لازم را دارند. در آسیا، فقط هند و پاکستان هستند که تولید کننده گوارگام می باشند.

فروش گوارگام عبدالقادر

کیفیت برتر گوارگام های تولید هند موجب واردات آن به ایران شده است و این محصول توسط مراکزی مانند بازرگانی سورن به تمام مناطق کشور ارسال می شود. این افزودنی که کار اصلی اش تغلیظ کنندگی می باشد در صنایع مهمی مانند غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی بکار می رود و به محتوا محصولاتی که بایستی غلظت داشته باشند افزوده می شود.

توجه داشته باشید که همه گوارگام ها مانند یکدیگر عمل نمی کنند و برخی از آنها مانند گوارگام عبدالقادر کمی متفاوت تر از بقیه است که این تفاوت به درصد ویسکوزیته آن مربوط می شود. برای مثال، درصد ویسکوزیته عبدالقادر بین ۶۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰ قرار داشته و مناسب تولید کنندگانی است که به این میزان ویسکوزیته نیاز دارند. هر آنچه که بایستی درباره این محصول بدانید در ادامه آورده شده است. با ما همراه باشید.

فروش گوارگام عبدالقادر هندی

فروش گوارگام عبدالقادر هندی

مدت زیادی است که از فروش گوارگام عبدالقادر هندی و توزیع آن در جهان می گذرد. نام این برند برگرفته از شخصی به نام عبدالله عبدالقادر است که از تولید کنندگان بزرگ گوارگام در هند بود. برند عبدالقادر قعالیت اش را در سال ۱۸۶۹ آغاز نمود و تا به این لحظه از موفق ترین تولید کنندگان افزودنی های خوراکی به حساب می آید.

پودر گوارگام عبدالقادر در پکیج هایی با نام تجاری Abdullabhal Abdul kader توزیع می گردد که البته آن را با نام  AAK نیز می شناسند.

پودر گوارگام که نام دیگرش صمغ گوار یا آدامس گوار می باشد به دلیل تقویت کنندگی و غلظت بخشی عالی که دارد در صنایع شیمیایی نیز به صورت گسترده ای به کار می رود و از آنجایی که کاملا گیاهی است هیچ آسیبی به بدن وارد نمی کند. این ویژگی ها گوارگام را به یک افزودنی جذاب در دنیای صنایع تبدیل نموده است به طوری که حجم سفارشات و فروش آن مدام در حال افزایش است.

قیمت گوارگام عبدالقادر در ایران (Guar Gum)

قیمت گوارگام عبدالقادر در ایران (Guar Gum)

قیمت گوارگام عبدالقادر در ایران (Guar Gum) به تناژ درخواستی مشتریان بستگی دارد. هنگامی که، این پودر از توزیع کنندگان و عمده فروشی ها تهیه می شود قیمت بهتری در مقایسه با مراکز خرد فروشی دارد که این موضوع موجب علاقمندی تولید کنندگان به خرید از مراکزی همچون بازرگانی شده است.

از طرفی، محصولات اولیه ارائه شده توسط بازرگانی از اصالت برخوردار هستند و مشتریان با اطمینان از اصل بودن محصول می توانند با خاطری آسوده، آنها را به محتوا تولیدات شان بیفزایند و نکته آخر اینکه در بازرگانی، تنوع محصولات بالا است و انتخاب های بیشتری پیشرو افراد قرار می گیرد و می توانند پس از مشاوره و دریافت راهنمایی های لازم، با توجه به حرفه خود بهترین را برگزینند.

مرکز فروش افزودنی های مجاز در تهران

مرکز فروش افزودنی های مجاز در تهران

مرکز Soren یک شرکت بازرگانی و مرکز فروش افزودنی های مجاز در تهران است. از افزودنی هایی که هم اکنون در مجموعه موجود هستند می توان به گوارگام، پودر ثعلب CMC، پودر لسیتین، سوربیتول، سوکرالوز، اسید سیتریک و گلیسیرین اشاره نمود. هر یک از این افزودنی ها عملکرد منحصر به فردی دارد و موجب اتفاقاتی نظیر تغییر طعم مواد غذایی، تغلیظ کنندگی، بهبود کیفیت و ماندگاری و … می شوند.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

کاربرد گوارگام چیست؟

کاربرد گوارگام چیست؟ | کمترین قیمت گوارگام ۲۰۲۲

کاربرد گوارگام چیست؟ این سؤالی است ک ممکن است ذهن شما را به خود مشغول …

Call Now Buttonتماس با ما