شکلات
خانه / شکلات تخته ای / لیست قیمت عمده ای شکلات تخته‌ای کاکائویی از کارخانه

لیست قیمت عمده ای شکلات تخته‌ای کاکائویی از کارخانه

قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی

شکلات یکی از مواد خوراکی خوش‌مزه است که دارای کاربردهای زیادی است و موارد مصرف آن متعدد است. شکلات‌ها دارای انواع و طعم‌های مختلفی هستند. یکی از انواع پرمصرف شکلات؛ شکلات‌های تخته‌ای است. شکلات تخته‌ای که با نام شکلات موزاییکی نیز شناخته‌شده است؛ به‌طور مستقیم مورداستفاده قرار نمی‌گیرد. از این شکلات به‌عنوان مواد اولیه تولید شیرینی، کیک، شکلات‌های دیگر و… استفاده می‌شود. شکلات‌های تخته‌ای دارای انواع مختلفی هستند. این شکلات دارای دو نوع کلی سفید و کاکائویی است. هر یک از این شکلات‌ها خود دارای انواع دیگری هستند. شکلات تخته‌ای کاکائویی پرمصرف‌تر از شکلات تخته‌ای سفید است. قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی توسط بازرگانی‌ها و شرکت‌های تولیدی تعیین می‌شود.

انواع شکلات تخته‌ای کاکائویی

 شکلات تخته‌ای کاکائویی
انواع شکلات تخته‌ای کاکائویی

شکلات‌های تخته‌ای کاکائویی به‌وفور در تولیدی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. این شکلات دارای انواع مختلفی است. برخی از مدل‌های آن بسیار تلخ بوده و برخی دیگر از تلخی کمتری برخوردارند. معمولاً تولیدی‌ها بیشتر از شکلات تخته‌ای تلخ استفاده می‌کنند. این شکلات‌ها در قالب‌های مختلفی ریخته می‌شوند و در وزن‌ها و بسته‌بندی‌های متفاوتی عرضه می‌شوند.

مصرف این شکلات بسیار ساده است. می‌توان این شکلات را به تکه‌های کوچکی تقسیم کرده و با حرارت غیرمستقیم آن را آب کرده و سپس برای پوشش محصولات خوراکی از آن استفاده کنیم. به این روش بنماری گفتن شکلات گفته می‌شود. در روش دیگر می‌توان شکلات تخته‌ای را رنده کرده و برای تزئین محصولات غذایی از آن استفاده کرد. به‌طورکلی این شکلات‌ها دارای دو نوع پوششی و قالبی هستند و بیشتر برای تزئین و طعم دهی محصولات غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرند.

قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی نیز با توجه به درجه تلخی آن متفاوت است. می‌توان انواع شکلات تخته‌ای کاکائویی را به‌صورت عمده از مراکز عرضه شکلات تخته‌ای خریداری کرد و در صنایع غذایی از آن استفاده کرد.

لیست قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی

 قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی
لیست قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی

قیمت‌های شکلات‌های تخته‌ای با توجه به برند، نوع شرکت تولیدی، نوع بسته‌بندی، درصد چربی و تلخی، درصد کاکائو و… متفاوت است. جهت اطلاع از لیست قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی می‌توانید به سایت‌ فروش مراجعه کرده و قیمت‌ها را به‌صورت آنلاین مشاهده نمایید. همچنین از طریق تماس با نمایندگی‌های فروش این محصول نیز می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد. بهتر است شکلات‌های تخته‌ای را به‌صورت مستقیم از بازرگانی‌ها و تولیدی‌ها خریداری کنید؛ تا واسطه‌های فروش حذف شوند و از هزینه‌ها شما کاسته شود.

مراکز پخش انواع شکلات تخته‌ای

 

سورن یکی از مراکز پخش انواع شکلات تخته‌ای است. این مجموعه انواع شکلات تخته‌ای سفید و کاکائویی را به‌صورت عمده و با بهترین قیمت در اختیار تولیدها و سایر مراکز قرار می‌دهد. جهت خرید محصول با واحد فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات تخته‌ای عمده

خرید شکلات تخته‌ای عمده (شمش ۳ کیلویی) از کارخانه | Vanil | کاکائو

شکلات یکی از مواد غذایی پرمصرف در ایران است که دارای انواع مختلفی می‌باشد. از …

Call Now Buttonتماس با ما