مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

لیست قیمت عمده ای شکلات تخته‌ای کاکائویی کارخانه تهران

آنچه در این مقاله میخوانیم...

انواع شکلات تخته‌ای کاکائوییلیست قیمت شکلات تخته‌ای کاکائوییشکلات تخته‌ای میوه‌ایشکلات تخته‌ای دوریکاصادرات شکلات تخته‌ای ایرانیموارد مصرف شکلات تخته‌ایمراکز پخش انواع شکلات تخته‌ای
قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی

قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی در بازار با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌گردد. شکلات تخته‌ای یا شمشی در بسته‌بندی‌های مختلفی به شکل عمده و جزئی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. شکلات تخته‌ای میوه‌ای نیز یکی دیگر از محصولاتی است که می‌توان از آن در تولید محصولات مختلف استفاده کرد. مراکز تولیدی شیرینی و شکلات از این محصول به‌عنوان مواد اولیه استفاده می‌کنند. این محصول مغذی تأثیر زیادی نیز بر سلامتی دارد. شکلات‌های کاکائویی باعث بهبود عملکرد مغز، سلامتی قلب و بهبود بسیاری از بیماری‌ها می‌شوند.

قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی

شکلات یکی از مواد خوراکی خوش‌مزه است که دارای کاربردهای زیادی است و موارد مصرف آن متعدد است. شکلات‌ها دارای انواع و طعم‌های مختلفی هستند. یکی از انواع پرمصرف شکلات؛ شکلات‌های تخته‌ای است. شکلات تخته‌ای که با نام شکلات موزاییکی نیز شناخته‌شده است؛ به‌طور مستقیم مورداستفاده قرار نمی‌گیرد. از این شکلات به‌عنوان مواد اولیه تولید شیرینی، کیک، شکلات‌های دیگر و… استفاده می‌شود. شکلات‌های تخته‌ای دارای انواع مختلفی هستند. این شکلات دارای دو نوع کلی سفید و کاکائویی است. هر یک از این شکلات‌ها خود دارای انواع دیگری هستند. شکلات تخته‌ای کاکائویی پرمصرف‌تر از شکلات تخته‌ای سفید است. قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی توسط بازرگانی‌ها و شرکت‌های تولیدی تعیین می‌شود.

انواع شکلات تخته‌ای کاکائویی

 شکلات تخته‌ای کاکائویی
انواع شکلات تخته‌ای کاکائویی

شکلات‌های تخته‌ای کاکائویی به‌وفور در تولیدی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. این شکلات دارای انواع مختلفی است. برخی از مدل‌های آن بسیار تلخ بوده و برخی دیگر از تلخی کمتری برخوردارند. معمولاً تولیدی‌ها بیشتر از شکلات تخته‌ای تلخ استفاده می‌کنند. این شکلات‌ها در قالب‌های مختلفی ریخته می‌شوند و در وزن‌ها و بسته‌بندی‌های متفاوتی عرضه می‌شوند.

مصرف این شکلات بسیار ساده است. می‌توان این شکلات را به تکه‌های کوچکی تقسیم کرده و با حرارت غیرمستقیم آن را آب کرده و سپس برای پوشش محصولات خوراکی از آن استفاده کنیم. به این روش بنماری گفتن شکلات گفته می‌شود. در روش دیگر می‌توان شکلات تخته‌ای را رنده کرده و برای تزئین محصولات غذایی از آن استفاده کرد. به‌طورکلی این شکلات‌ها دارای دو نوع پوششی و قالبی هستند و بیشتر برای تزئین و طعم دهی محصولات غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرند.

قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی نیز با توجه به درجه تلخی آن متفاوت است. می‌توان انواع شکلات تخته‌ای کاکائویی را به‌صورت عمده از مراکز عرضه شکلات تخته‌ای خریداری کرد و در صنایع غذایی از آن استفاده کرد.

لیست قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی

 قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی
لیست قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی

قیمت‌های شکلات‌های تخته‌ای با توجه به برند، نوع شرکت تولیدی، نوع بسته‌بندی، درصد چربی و تلخی، درصد کاکائو و… متفاوت است. جهت اطلاع از لیست قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی می‌توانید به سایت‌ فروش مراجعه کرده و قیمت‌ها را به‌صورت آنلاین مشاهده نمایید. همچنین از طریق تماس با نمایندگی‌های فروش این محصول نیز می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد. بهتر است شکلات‌های تخته‌ای را به‌صورت مستقیم از بازرگانی‌ها و تولیدی‌ها خریداری کنید؛ تا واسطه‌های فروش حذف شوند و از هزینه‌ها شما کاسته شود.

شکلات تخته‌ای میوه‌ای

شکلات تخته‌ای میوه‌ای یکی از محصولاتی است که دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشد. این نوع شکلات در بیش از ۱۰ طعم مختلف به بازار عرضه می‌شود. هر یک از این شکلات‌ها را می‌توان در صنایع غذایی مورداستفاده قرار داد. به عبارتی شکلات تخته‌ای میوه‌ای همه ذائقه‌ها و سلیقه‌ها را در برمی‌گیرند.

شکلات‌های میوه‌ای در انواع برندهای خارجی و داخلی در بازار موجود هستند. برندهای ایرانی این محصول در رنج قیمت‌های مناسب‌تری عرضه می‌شوند. این محصولات به شکل تکی و یا در بسته‌بندی‌هایی با چند تخته مختلف به فروش می‌رسند.

خرید شکلات‌های میوه‌ای تخته‌ای به روش‌های حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر می‌باشد. کارخانه‌های تولیدی شکلات؛ محصولات خود را از طریق نمایندگی‌های معتبر سراسر کشور و یا سایت‌های مجاز عرضه می‌کنند. قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی معمولاً بیشتر از انواع میوه‌ای می‌باشد. البته قیمت این شکلات‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد و می‌توان آن را با هر رنج قیمتی خریداری کرد.

شکلات تخته‌ای میوه‌ای

شکلات تخته‌ای دوریکا

یکی از کارخانه‌ها و شرکت‌های ایرانی که درزمینهٔٔ تولید شکلات تخته‌ای فعالیت دارد؛ دوریکا می‌باشد. شکلات تخته‌ای دوریکا دارای تمامی استانداردهای لازم بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. این مجموعه تولیدی شکلات تخته‌ای میوه‌ای را در ۱۳ طعم مختلف به بازار عرضه می‌کند.

دوریکا درزمینهٔ تولید شکلات تخته‌ای کاکائویی نیز فعالیت دارد. این شکلات در دو نوع مختلف و با درجه تلخی متفاوت تولید و عرضه می‌شود. ازاین‌رو قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی دوریکا متفاوت است. معمولاً شکلات‌هایی با درصد تلخی بیشتر دارای قیمت بالاتری هستند.

دوریکا محصولات خود را در بسته بدی مناسب کارتنی عرضه می‌کند. ازاین‌رو هنگام حمل‌ونقل آسیبی به شکلات سفارشی شما وارد نمی‌شود. تمامی این محصولات از استانداردهای لازم برخوردار بوده و با بالاترین درجه کیفی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

شکلات تخته‌ای میوه‌ای | شکلات دوریکا

صادرات شکلات تخته‌ای ایرانی

صادرات شکلات تخته‌ای ایرانی در انواع برندهای مختلف توسط بازرگانی‌های ایرانی انجام می‌گیرد. این محصولات صادراتی هم در انواع شکلات تخته‌ای میوه‌ای و هم در انواع شکلات تخته‌ای کاکائویی صادر می‌شوند. ازآنجایی‌که قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی با میوه‌ای متفاوت است؛ سود به دست آمده از صادرات این محصولات نیز متفاوت خواهد بود.

برای اینکه سود بیشتری نصیب بازرگانی‌ها شود؛ بهتر است شکلات‌های تخته‌ای را به شکل عمده و مستقیم از تولیدکنندگان اصلی خریداری نمایند. در این صورت واسطه‌های فروش حذف‌شده و خریدی بی‌واسطه و با کمترین قیمت انجام خواهد گرفت.

شکلات تخته‌ای میوه‌ای | صادرات شکلات

موارد مصرف شکلات تخته‌ای

موارد مصرف شکلات تخته‌ای بسیار متعدد است. این محصول جهت تولید انواع بیسکویت، شیرینی، کیک، شکلات، دسر و محصولات قنادی و کافی‌شاپ‌ها استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که قیمت شکلات تخته‌ای کاکائویی و شکلات تخته‌ای میوه‌ای مناسب است؛ این محصول به‌وفور در تولیدها و صنایع غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

شکلات تخته‌ای میوه‌ای | موارد مصرف شکلات

مراکز پخش انواع شکلات تخته‌ای

 

سورن یکی از مراکز پخش انواع شکلات تخته‌ای است. این مجموعه انواع شکلات تخته‌ای سفید و کاکائویی را به‌صورت عمده و با بهترین قیمت در اختیار تولیدها و سایر مراکز قرار می‌دهد. جهت خرید محصول با واحد فروش در تماس باشید.

 

 

Call Now Buttonمشاوره + قیمت