مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید پودر کاکائو ترک Gold با درصد Shell 1.75

آنچه در این مقاله میخوانیم...

مشخصات پودر کاکائو ترک آلتین مارکادارا بودن بسته‌بندی مناسب در کیسه‌های 25 کیلویی و بسته‌های 1 کیلوییدارا بودن رنگ قهوه‌ای تیرهدارا بودن درصد چربی بین 20 تا 22تهیه‌شده از دانه‌های کاکائو مرغوب غنا و ساحل‌عاجواردکننده پودر کاکائو s9 ترکیهتفاوت پودر کاکائو ترک و هلندیقیمت پودر کاکائو کیلویی Gold Shell 1.75خرید پودر کاکائو ترک Shell 1.75
خرید پودر کاکائو ترک

خرید پودر کاکائو ترک را می‌توانید در برندهای معتبر از طریق شرکت‌ها و بازرگانی‌های سراسر کشور انجام دهید. پودر کاکائو یکی از محصولاتی است که از دانه‌های خشک‌شده درخت کاکائو به دست می‌آید. این محصول توسط کشورهای مختلف اروپایی، آسیایی و آفریقایی تولید می‌شود. بیشتر پودر کاکائو مصرفی بازار ایران وارداتی است. ازآنجایی‌که ترکیه یکی از نزدیک‌ترین کشورهای همسایه ایران است؛ واردات پودر کاکائو از ترکیه با تناژ بالا انجام می‌گیرد. پودرهای کاکائو ترک دارای کیفیت بالا و قیمت خوبی بوده و از تقاضای بالایی برخوردارند.

خرید پودر کاکائو ترک

مشخصات پودر کاکائو ترک آلتین مارکا

آلتین مارکا یکی از بهترین برندهای ترک پودر کاکائو است. این برند پودرهای کاکائو را در دو نوع طبیعی و آلکالایز تولید می‌کند. پودرهای کاکائو طبیعی در طی مراحل تولید مورد کمترین پردازش و دست‌کاری قرار می‌گیرند. این پودر کاکائو دارای رنگ روشنی است. در مقابل پودر کاکائو آلکالایز مورد پردازش و دست‌کاری قرار می‌گیرد تا میزان تلخی آن کاهش یابد. آنتی‌اکسیدان این پودر کاکائو کمتر بوده و دارای رنگی تیره‌تر است.

از مشخصات پودر کاکائو ترک آلتین مارکا عبارت‌اند از:

  • دارا بودن بسته‌بندی مناسب در کیسه‌های ۲۵ کیلویی و بسته‌های ۱ کیلویی

  • دارا بودن رنگ قهوه‌ای تیره

  • دارا بودن درصد چربی بین ۲۰ تا ۲۲

  • تهیه‌شده از دانه‌های کاکائو مرغوب غنا و ساحل‌عاج

پودر کاکائو آلتین مارکا دارای کدهای مختلفی است. در بازار ایران بیشتر دو کد s8 و s9 موردتقاضا هستند. می‌توان کدهای مختلف این پودر کاکائو را از طریق مراکز خرید پودر کاکائو ترک تهیه کرد.

خرید پودر کاکائو ترک | مشخصات پودر کاکائو آلتین مارکا

واردکننده پودر کاکائو s9 ترکیه

واردکننده پودر کاکائو s9 ترکیه این محصول را به شکل عمده و دربسته‌های ۲۵ کیلویی به مشتریان عرضه می‌کند. این پودر کاکائو قلیایی شده است و دارای رنگ قهوه‌ای تیره می‌باشد. از پودرهای کاکائو آلتین مارکا برای تولید انواع محصولات غذایی استفاده می‌شود. از پودرهای آلتین مارکا برای تولید کیک، شیرینی، نان، مواد لبنی، بستنی و شکلات استفاده می‌شود.

مراکز خرید پودر کاکائو ترک محصولات خود را به روش‌های حضوری و اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. تمامی محصولات آلتین مارکا دارای طعم عالی و بوی مطبوعی می‌باشد و از رنگ دهی مناسبی برخوردار است.

خرید پودر کاکائو ترک | واردکننده پودر کاکائو ترک

تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی

بیشتر تولیدکنندگان شکلات و شیرینی ایرانی برای تهیه محصولات خود از پودرهای کاکائو هلندی و یا ترک استفاده می‌کنند. ممکن است این سؤال پیش آید که تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی چیست؟ تفاوت این دو محصول در نام‌های تجاری برند، میزان قیمت و نحوه دسترسی می‌باشد. پودرهای کاکائو هلندی با نام‌هایی همچون کارگیل و بنسروپ عرضه می‌شوند. هزینه تولیدی در کشور هلند بالا بوده و به همین دلیل پودرهای کاکائو هلندی دارای قیمت بیشتری هستند. همچنین دسترسی به این پودر کاکائو دشوارتر می‌باشد.

پودر کاکائو ترکیه با نام آلتین مارکا عرضه می‌شود. این پودر کاکائو دارای چندین کد متفاوت است و قیمت کمتری نسبت به نمونه‌های هلندی دارد. همچنین دسترسی به این پودر کاکائو آسان‌تر است. می‌توان پودر کاکائو آلتین مارکا را با تناژهای بالا از طریق مراکز خرید پودر کاکائو ترک تهیه کرد.

خرید پودر کاکائو ترک | تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی

قیمت پودر کاکائو کیلویی Gold Shell 1.75

قیمت پودر کاکائو کیلویی در بازار ایران بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. مراکز خرید پودر کاکائو ترک  با shell 1.75 قیمت مناسبی برای محصولات خود در نظر می‌گیرند. قیمت این محصول با توجه به مقدار و روش سفارش متفاوت خواهد بود. در صورت خرید عمده و مستقیم از بازرگانی هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

خرید پودر کاکائو ترک | قیمت پودر کاکائو

خرید پودر کاکائو ترک Shell 1.75

خرید پودر کاکائو ترک shell 1.75 Gold با کمترین هزینه از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن فراهم‌شده است.
سورن کدهای مختلفی از پودر کاکائو آلتین مارکا را در بسته‌بندی مناسب به مشتریان عرضه می‌کند. برای دسترسی آسان‌تر می‌توان پودر کاکائو را به شکل غیرحضوری نیز از این مجموعه خریداری کرد. می‌توان از طریق تماس با واحد فروش سفارش‌ها را ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن آن‌ها را تحویل گرفت.

 

Call Now Buttonمشاوره + قیمت