مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید از تولیدکننده شکلات تخته ای (کاکائویی ، وانیلی، رنگی | فله (کارتن ۱۲Kg)

آنچه در این مقاله میخوانیم...

خرید از تولیدکننده شکلات تخته ایانواع شکلات تخته ای (Bar chocolate)شکلات تخته ای کاکائوییشکلات تخته ای سفیدشکلات تخته ای رنگیشکلات تخته ای تلخکاربردهای شکلات تخته ای در صنایع غذاییتولید بستنی و دسرهای مختلفتولید نوشیدنی های گازداری همچون نوشابهتولید محصولات لبنی مختلف همچون شیرکاکائوتولید شکلات، شیرینی، کوکی، کیک های مختلف و ...قیمت شکلات تخته ای فله ای
خرید از تولیدکننده شکلات تخته ای

خرید از تولیدکننده شکلات تخته ای برای تولیدکنندگان صنایع غذایی اهمیت ویژه ای دارد. در واقع، فراهم شدن امکان خرید مستقیم مواد اولیه مهمی همچون شکلات تخته ای یکی از انتظاراتی است که کادر محترم تولید از تامین کنندگان و تولیدکنندگان اصلی مواد غذایی دارند.

خرید مستقیم شکلات تخته ای باعث حذف واسطه ها و دلال های این حوزه شده و نرخ آن را به یک نرخ مناسب و رضایت بخش تبدیل می کند.

این شکلات لذیذ که به صورت تخته ای تولید می شود به روش های مختلفی در انواع کیک، شیرینی، بستنی، شکلات و … به کار می رود و مصارف گسترده ای در مراکز تولیدی مختلف دارد. جهت کسب اطلاع از نحوه خرید شکلات تخته ای فله از تولیدکننده اصلی، ادامه مطلب را از دست ندهید.

خرید از تولیدکننده شکلات تخته ای

خرید از تولیدکننده شکلات تخته ای

خرید از تولیدکننده شکلات تخته ای با مزایای بسیاری همراه خواهد بود. با خرید از تولیدکننده اصلی شکلات تخته ای، از کیفیت و سلامت محصول اطمینان خاطر پیدا خواهید کرد. از طرف دیگر، خرید از خود تولیدکننده، با قیمت مناسب تری تمام خواهد شد که این موضوع در رابطه با خریدهای عمده ای برای خریدار حائز اهمیت است.

یکی دیگر از مزایای خرید از کارخانه فروش شکلات تخته ای این است که می توانید این شکلات را در طعم ها و رنگ های مختلف سفارش دهید و تنوع محصولات خود را افزایش دهید. تولیدکننده شکلات تخته ای، این محصول را در تنوع بالایی تولید می کند تا کادر محترم تولید کشور بنابر خواست و سلیقه خود اقدام به خرید یک یا چند نوع شکلات تخته ای کنند.

انواع شکلات تخته ای (Bar chocolate)

انواع شکلات تخته ای (Bar chocolate)

در زیر فهرستی از انواع شکلات تخته ای (Bar chocolate) که کاربردهای گسترده ای در صنایع غذایی دارند، آورده شده است:

کاربردهای شکلات تخته ای در صنایع غذایی

کاربردهای شکلات تخته ای در صنایع غذایی

برخی از مصارف و کاربردهای شکلات تخته ای در صنایع غذایی به شرح زیر است:

  • تولید بستنی و دسرهای مختلف

  • تولید نوشیدنی های گازداری همچون نوشابه

  • تولید محصولات لبنی مختلف همچون شیرکاکائو

  • تولید شکلات، شیرینی، کوکی، کیک های مختلف و …

تولیدکنندگان صنایع غذایی، شکلات تخته ای را به چند روش مختلف در محصولات خود استفاده می کنند. این شکلات را می توان ذوب کرد و به سس شکلاتی تبدیل نمود و سپس این سس لذیذ را بر روی محصولات خود به منظور زیباسازی و طعم دهی به آن ‌ها به کار برد یا اینکه آن را خرد و تکه تکه کرد و بر روی سطح محصولات قرار داد. به طور کلی، شکلات تخته ای را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد و با کمک آن، یک محصول لذیذ و دوست داشتنی تولید کرد.

قیمت شکلات تخته ای فله ای

قیمت شکلات تخته ای فله ای

قیمت شکلات تخته ای فله ای را می توان با خرید از تولیدکننده اصلی تا حد زیادی کاهش داد. قیمت این محصول نیز همچون سایر مواد غذایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از این عوامل عبارت اند از فرمولاسیون و مواد پایه ای به کار رفته در شکلات تخته ای، برند محصول و همینطور وزن درخواستی مشتری که بر قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد.

از طرف دیگر، قیمت شکلات تخته ای ویژه تولیدی مانند سایر مواد غذایی تولیدشده در ایران با نوسان های مختلفی همراه است که این نوسان به دلیل کاهش یا افزایش مواد پایه ای اتفاق می افتد؛ به همین خاطر قیمت شکلات تخته ای بعد از به روز رسانی آن در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد. برای اطلاع یافتن از قیمت روز شکلات تخته ای می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیرید. همچنین امکان سفارش شکلات تخته ای به صورت آنلاین در همین سایت فراهم شده است.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت