مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

Dark cacao | قیمت پودر کاکائو تیره ترکیه و هلندی | S9 & Cargill

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت پودر کاکائو تیره چقدر است؟طعم پودر کاکائو تیره Dark Cocoa Powderفواید مصرف پودر کاکائوافزایش انرژیکاهش اشتهابهبود افسردگیکنترل فشار خونکاهش بیماری های عصبیکاهش بیماری های قلبی و ...
قیمت پودر کاکائو تیره

قیمت پودر کاکائو تیره

قیمت پودر کاکائو تیره Dark Cocoa Powder با نمونه روشن آن که د ر تولید شکلات به کار می رود، فرق دارد. هنگامی که پودرهای کاکائو تیره رنگ به ترکیب سایر محصولات اضافه می شوند به آنها یک رنگ قهوه ای مایل به مشکی و یک طعم کمی تلخ، بسته به کد آن می دهند که این مزه و رنگ خواست عده ای از تولید کنندگان است.

قیمت پودر کاکائو تیره

منظور از رنگ تیره، طیف وسیعی از پودرهای کاکائو است که از ترکیب رنگی تیره ای برخوردار هستند. در ادامه، به ارزیابی و کاربردهای این پودر کاکائو پرداخته ایم تا همه کاربران با این محصول و مصارف اش آشنا شوند. با ما همراه باشید.

قیمت پودر کاکائو تیره چقدر است؟

قیمت پودر کاکائو تیره چقدر است؟

در پاسخ به این سوال که قیمت پودر کاکائو تیره چقدر است؟ در ابتدا بایستی برند آن مشخص شود. بعد از تعیین برند و وزن درخواستی، دقیق تر می توان قیمت آن را اعلام کرد. در بازرگانی سورن حدود ۷ نوع پودر کاکائو که برای برندهای مختلف هستند وجود دارد که قیمت هر یک از آنها بسته به سیاست گذاری ها و نحوه استخراج شان گذاشته شده است.

 

قیمت پودر کاکائو تیره چقدر است؟

از پودرهای کاکائویی شکلات که در لیست واردات ما قرار دارند و هم اکنون نیز موجود هستند می توان به Altinmarka S9 ،Opera ،Natra ،Favorich ،Cargill و … اشاره کرد. این برندهای ذکر شده، پودر کاکائو را در انواع مختلفی تولید می کنند و تولیدات آنها تنوع و کیفیت بالایی دارد.

 

Dark cacao | قیمت پودر کاکائو تیره ترکیه و هلندی | S9 & Cargill

علاوه بر پودرهای کاکائو تیره و روشن، ما محصولات دیگری نظیر اسیدسیتریک، لسیتین، روغن های گیاهی و فرآورده های کاکائو را ارائه می نماییم که همه این محصولات اصل هستند و در خط فروش عمده قرار دارند.

طعم پودر کاکائو تیره Dark Cocoa Powder

طعم پودر کاکائو تیره Dark Cocoa Powder

طعم پودر کاکائو تیره Dark Cocoa Powder نسبت به نوع روشن تر آن ملایم تر می باشد. در برخی دیگر که تیره تر هستند با تلخی همراه می باشد که خود این موضوع بر محبوبیت اش افزوده است و برای ترکیب شدن با شیر یا تولید شکلات های تیره بسیار مناسب می باشد.

افراد زیادی، تمایل به چشیدن طعم های شیرین ندارند و ترجیح آنها خرید کیک ها و شیرینی هایی است که شیرین نباشند. این تفاوت سلیقه های مصرف کنندگان موجی از تنوع تولیدات را به همراه داشته است.

قیمت پودر کاکائو تیره

تولید کننده حرفه ای بایستی تولیدات اش را بر مبنا تنوع قرار دهد تا طیف مشتریان اش گسترده تر شوند و رضایت حداکثری آنها را به دست آورد. بنابراین علاوه بر تهیه پودر کاکائو شیرین و شکلات تخته ای بهتر است از پودر کاکائو دارک نیز در تولید انواع محصولات استفاده نماید تا دوستداران این طعم و مزه نیز در خریدهای خود انتخاب زیادی داشته باشند.

فواید مصرف پودر کاکائو

فواید مصرف پودر کاکائو

در زیر به چند مورد از فواید مصرف پودر کاکائو اشاره شده است:

  • افزایش انرژی

  • کاهش اشتها

  • بهبود افسردگی

  • کنترل فشار خون

  • کاهش بیماری های عصبی

  • کاهش بیماری های قلبی و …

Call Now Buttonمشاوره + قیمت