مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید پودر نارگیل خشک وارداتی به صورت بالک

آنچه در این مقاله میخوانیم...

تفاوت پودر نارگیل چرب و خشکموارد مصرف پودر نارگیل خشکقیمت پودر نارگیلخرید پودر نارگیل خشک
خرید پودر نارگیل خشک

خرید پودر نارگیل خشک

پودر نارگیل یکی از محصولات به‌دست‌آمده از میوه درخت نارگیل می‌باشد. درخت نارگیل یکی از درختان بلندقامت است که بیشتر در جنوب آسیا و نواحی استوایی کشت می‌شود. میوه درخت نارگیل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. این میوه شامل مواد مغذی همچون پروتئین، پتاسیم، منیزیم، کلسیم، فیبر، ویتامین ث و… می‌باشد. به همین دلیل استفاده از این میوه و مشتقات آن برای سلامتی مفید است. پودر نارگیل نیز دارای ارزش غذایی بالایی است. این پودر در دو نوع چرب و خشک تولید می‌شود که هرکدام دارای ویژگی‌ها و کاربردهای خاصی می‌باشد. معمولاً در ایران خرید پودر نارگیل خشک، از طریق بازرگانی‌های واردکننده انجام می‌شود.

تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک

تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک

همان‌طور که گفته شد پودر نارگیل دارای دو نوع چرب و خشک (پرچرب و کم‌چرب) می‌باشد. پودر نارگیل چرب دارای رطوبت بیشتری است و سایز دانه‌های آن نیز درشت‌تر می‌باشد. میزان چربی پودر نارگیل خشک کمتر است. این پودر دارای دانه‌های ریزی است و رطوبت کمتری نسبت به پودر نارگیل چرب دارد. پودر نارگیل چرب از ارزش غذایی بیشتری برخوردار است. موارد مصرف این دو نوع پودر نیز متفاوت است؛ بنابراین تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک در درصد میزان چربی، درصد رطوبت، سایز دانه‌ها و موارد مصرف می‌باشد.

موارد مصرف پودر نارگیل خشک

پودر نارگیل خشک

از پودر نارگیل چرب بیشتر در صنایع آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. چربی این نوع پودر نارگیل گرفته‌شده و در تولید برخی از کرم‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ چراکه روغن نارگیل برای سلامتی پوست و مو مفید است. موارد مصرف پودر نارگیل خشک متفاوت از پودر نارگیل چرب است. از پودر نارگیل خشک در تولید مواد غذایی همچون شیرینی و شکلات استفاده می‌شود. میزان رطوبت این پودر کم است و به همین دلیل ماندگاری آن در محصولات غذایی بیشتر از پودر نارگیل چرب است. بیشتر کارخانه‌های تولیدی شکلات خرید پودر نارگیل خشک را به چرب ترجیح می‌دهند.

قیمت پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل چرب مقداری بیشتر از پودرهای خشک است. البته میزان قیمت این محصول با توجه به کشور تولیدکننده، نوع برند و درصد میزان چربی متفاوت است. برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید به سایت‌های خرید پودر نارگیل خشک مراجعه نمایید و قیمت‌ها را به‌صورت آنلاین مشاهده کنید.

خرید پودر نارگیل خشک

جهت خرید پودر نارگیل خشک، می‌توانید به سایت و یا کانال تلگرامی سورن مراجعه نمایید. سورن تولیدکننده و تأمین‌کننده انواع مواد اولیه تولیدی‌های شکلات می‌باشد. محصولات سورن مطابق با استانداردهای لازم تولیدشده و دارای نشان تأییدیه سلامت هستند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت