شکلات
خانه / پودر کاکائو / خرید بهترین برند پودر کاکائو خارجی خوب | اسنو – کارگیل – اس ۹ – gerkenz

خرید بهترین برند پودر کاکائو خارجی خوب | اسنو – کارگیل – اس ۹ – gerkenz

 

یکی از سوالات و دغدغه های اصلی مصرف کنندگان عمده و کارخانه های شکلات ، کیک ، بستنی و سایر صنایع غذایی وابسته به پودر کاکائو، خرید پودر کاکائو خارجی خوب و با کیفیت است. از طرفی دیگر با توجه به تقاضای بالا و مصرف بالا برای پودر کاکائو ، از این محصول می توان برندهای متنوعی در بازار جستجو کرد که به طور حتم در انواع این برندها ، انواع تقلبی و بی کیفیتی نیز وجود دارند.

از طرف دیگر با توجه به اینکه کاکائو در ایران تولید نمی شود و پودر کاکائو وارداتی و خارجی است، شناخت کامل این محصول با توجه به جزییاتش کاری کمی پیچیده است. با توجه به همه این موارد ، شناخت پودر کاکائو خارجی خوب و مرغوب  و خرید مقرون به صرفه نیازمند مشاوره و یا تجربه می باشد.

پودر کاکائو خارجی خوب

پودر کاکائو خارجی خوب در ایران کدام است؟

پودر کاکائو یکی از مواد اصلی در تهیه انواع شکلات ، کیک ، بستنی ، ماکارونی ، شیرکاکائو و بسیاری از مواد غذایی دیگر است. با توجه به تاثیر بالای این ماده بر محصول نهایی که باعث ایجاد طعم و رنگ متفاوت در محصول نهایی می شود، خرید پودر کاکائو خارجی خوب برای تولید کنندگان مواد غذایی باید از اهمیت بالایی بر خوردار باشد. لذا مرکز بازرگانی واردات و مشاوره سورن ، علاوه بر بازرگانی پودر کاکائو به منظور رفع نیاز کارخانه ها و تولید کنندگان صنایع غذایی ، مشاوره های لازم را در این خصوص ارائه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با واحد فروش و مشاوره در تماس باشید.

پودر کاکائو خارجی خوب

تفاوت اصلی پودر کاکائو تیره و روشن در چیست؟

پودر کاکائو در نوع طبیعی ، یک محصولی است که در نتیجه پودر کردن باقیمانده کیک کاکائو به وجود می آید. این فرایند به صورت مکانیکی و با حذف مقداری از چربی مغز دانه و خمیر کاکائو حاصل می شود. روش های تولید پودر کاکائو به دو صورت است:

  • پودر کاکائو روشن طبیعیپودر کاکائو روشن طبیعی

پودر کاکائو روشن طبیعی معمولا از رنگ روشن تری برخوردار است و خاصیت قلیایی در آن وجود ندارد.

 

  • پودر کاکائو تیره قلیایی

پودر کاکائو تیره با قلیایی شدن ، تیره تر و دارای طعم بهتری می شود. این خاصیت باعث رنگ پذیری بیشتر محصول نهایی و طعم بیشتر آن می شود. در خصوص قلیایی کردن پودر کاکائو لازم به توضیح است که این فراین دارای ضوابط و استانداردهای مخصوصی است که در نهایت با انجام آنالیز و آزمایشات مربوطه و دیتا شیت، دارای پروانه و مجوز بهداشت خواهد بود نمونه PH بعد از قلیایی شدن به صورت میانگین بین ۶٫۵ تا ۸٫۵ است که در درجه تیرگی و طعم تاثیر گذار است.

پودر کاکائو خارجی خوب

بهترین پودر کاکائو برای کیک چیست؟

برای پاسخ به این سوال نیز باید به بالا مراجعه کرد. برای تهیه بهترین پودر کاکائو برای کیک ، اول اینکه باید نسبت تیرگی و طعم دهی را آنالیز نمود که در پف کردن و رنگ کیک نیز تاثیر گذار است. د.م این که برای خرید پودر کاکائوخارجی خوب  باید برندهای معروف بازار را آنالیز و با شناخت کافی اقدام نمود. برای خرید پودر کاکائو برای کیک می توانید از برندهای زیر اقدام به خرید نمایید:

بهترین پودر کاکائو

خرید بهترین برند پودر کاکائو خارجی خوب

این برند از جمله پودر کاکائو خارجی خوب ها است که نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای پیشرفته اروپایی متقاضیان زیادی دارد. از لحاظ قیمتی نیز ، بازرگانی سورن با فروش مستقیم و بی واسطه ، قیمت بسیار مناسبی را نسبت به کیفیت برای کارخانه ها و تولیدی ها در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

پودر کاکائو خارجی خوب

  • پودر کاکائو کارگیل هلند

یکی دیگر از جمله معروف های بازار پودر کاکائو مرغوب اروپایی در بازار کارگیل هلند است. پودر کاکائو کارگیل هلند با قدرت طعم و رنگدهی بالا در کیسه های ۲۵ کیلویی و پالت های ۷۵۰ کیلویی وارد و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. برای خرید پودر کاکائو کاگیل هلند با ما در تماس یاشید.

پودر کاکائو خارجی خوب

  • پودر کاکائو ترکیه ای S9 با کیفیت اسنو | اس ۹

از آنجاییکه بسیاری از مصرف کنندگان و تولید کنندگان به دنبال یافتن قیمت های مناسب تر و مقرون به صرفه تر هستند، یکی دیگر از محصولات پیشنهادی ما پودر کاکائو ترک S9 با کیفیت است. خرید پ.در کاکائو ترکیه ای با کیفیت و واردات مستقیم از ترکیه با حذف واسطه  ها و هزینه های اضافی ، باعث رسیدن محصول با بهترین قیمت به دست شماست.

پودر کاکائو خارجی خوب

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید پودر کاکائو ترک

خرید پودر کاکائو ترک Gold با درصد Shell 1.75

خرید پودر کاکائو ترک را می‌توانید در برندهای معتبر از طریق شرکت‌ها و بازرگانی‌های سراسر …

Call Now Buttonتماس با ما