مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

نرخ قیمت کرم کاکائو فندقی ۱۲% سطلی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

خرید کرم کاکائو فندقی سطلی وِیژه قنادیکرم کاکائو شکلاتیکرم کاکائو وانیلی (سفید)روش کار با کرم کاکائو فندقی مایعدستور کار با کرم کاکائوبهترین تولیدکنندگان کرم کاکائو فندقی سطلیشرایط فروش کرم کاکائو فندقی سطلیقیمت کرم کاکائو فندقی سطلی عمده اینام محصولکرم کاکائو فندقی سطلی
کرم کاکائو فندقی سطلی

بهترین تولیدکنندگان کرم کاکائو فندقی سطلی، نرخ قیمت کرم کاکائو سطلی ۴-۱۲ کیلو فندقی ۱۲% ، خرید کرم کاکائو سطلی،

از کرم کاکائو و جذاب فندق + کاکائو لذت ببرید، اکنون در سطل های ۴کیلوگرمی و ۱۲ کیلوگرمی موجود است! با تعادل کامل ۳۰ درصد خمیر فندق و پودر کاکائو کاکائو ویژه، این مایع شکلاتی برای هر دوستدار دسر ضروری است.

چه چیزی کارخانه ما را متمایز می کند؟ تیم کارآزمایی‌های متخصص R&D ما به‌طور خستگی‌ناپذیری برای ایجاد دستور العمل عالی کار کردند و در نتیجه محصولی به دست آمد که هم خامه‌ای و هم در دماهای بالا پایدار است. به علاوه، برای بسیاری از صنایع شیرینی و شکلت مناسب است و لذا،  آن را به یک افزودنی همه کاره برای هر کارگاهی تبدیل می کند.

در شرکت ما، ما به استفاده از بهترین مواد اولیه معتقدیم. به همین دلیل است که کرم فندق + کاکائو ما فاقد روغن پالم، چربی های هیدروژنه و مواد نگهدارنده است.

کرم کاکائو فندقی سطلی

خرید کرم کاکائو فندقی سطلی وِیژه قنادی

برای انتخاب خرید کرم کاکائو فندقی سطلی قنادی دو گزینه دارید:

 1. کرم کاکائو شکلاتی

 2. کرم کاکائو وانیلی (سفید)

چه یک شیرنی پز حرفه ای باشید و چه به دنبال این هستید که شیرینی خود را برآورده کنید و یا محصولات حلوا ارده و … تهیه می کنید، سفارش کرم کاکائو فندقی بهترین انتخاب است. به چیزی کمتر از بهترین ها بسنده نکنید – همین امروز کرم فندق + کاکائو خود را سفارش دهید و طعم های شدید و ماندگار را برای خود تجربه کنید.

کرم کاکائو سطلی یا همان شکلات مایع صبحانه با قابلیت پخش بالا و طعم فندقی شدید، ایده آل برای پر کردن یا طعم دادن. تطبیق پذیری عالی بدون چربی های هیدروژنه. آماده سازی نیمه فردو.

 • طعم: فندق
 • سیالیت: غلظت بالا
 • کاربرد: فیلینگ کروسانت، فیلینگ کیک و رول، تهیه و طعم دهنده انواع کیک و شیرینی و دونات و پیراشکی

کرم کاکائو فندقی سطلی

روش کار با کرم کاکائو فندقی مایع

کرم کاکائو محصولی ایده آل برای شیرینی سازی است. کرمی با کیفیت بالا که مرغوبیت و اصالت مواد اولیه را به صورت شگفت انگیزی افزایش می دهد.
پخش خامه ای عالی برای کاربردهای شیرینی پزی. طعم و بافت شگفت انگیز برای دسرها و شیرینی های پخته شده پر و تزئین انواع محصولات.
می‌توانید شیرینی‌های پخته‌شده مانند تارت و کروسان، کیک‌ها و دسرها را با کرم کاکائو سطلی پر کنید یا به آن‌ها طعم دهید.

دستور کار با کرم کاکائو

 1. تارت ها: تارت را از قبل به مدت ۱۲ دقیقه بپزید، با کرم کاکائو شکلاتی یا وانیلی پر کنید و ۸ دقیقه دیگر  به پخت ادامه دهید.
 2. بستنی: برای مزه کردن روی بستنی یا تزئین کیک و تکه ها.
 3. کروسان: می توان از آن برای پر کردن کروسان ها قبل و بعد از خمیر مایه استفاده کرد.
 4. پیراشکی و دونات: برای تزیین و طعم دار کردن انواع شیرینی جات مانند پیراشکی و دونات ها مایع رو روی آنها بریزید.

کرم کاکائو فندقی سطلی

بهترین تولیدکنندگان کرم کاکائو فندقی سطلی

در ایران در طول سالیان اخیر کارخانجات شیرینی و شکلات سازی متنوعی اقدام به تولید شکلات مایع سطلی یا همان کرم کاکائو فندقی نموده اند. اما در این میان مانند هر محصول دیگری باید توجه داشته باشیم که کیفیت محصولات و قیمت آنها بنا بر دلایل متفاوتی از جمله دلایل زیر می تواند تفاوت های زیادی داشته باشد:

 1. تجربه و تخصص پرسنل تولید کننده فنی: از عوامل کلیدی و مهم در میزان طعم و کیفیت محصول، داشتن یک تیم مجرب فنی و متخصص است که باعث ایجاد برتری در کیفیت محصول نهایی خواهد شد.
 2. مواد اولیه مورد استفاده: با توجه به اینکه بیشتر مواد اولیهه تولید شکلات و کرم کاکائو خارجی و وارداتی هستند، استفاده از مواد مرغوب مجوزدار و عالی به طور محسوسی در کیفیت نهایی و قیمت محصول تاثیر گزار است.
 3. میزان فروش : هرچه کارخانه تولید کننده دارای میزان فروش و مشتریان وفادار بیشتری باشد، قیمت محصول نهایی با توجه به تیراژ تولید مناسب تر خواهد بود.

بهترین تولید کنندگان کرم کاکائو فندقی سطلی در ایران شرکت های زیر هستند:

 1. کرم کاکائو فندقی سطلی کاله : این شرکت با تولید محصولات متنوع از سالیان گذشته در زمینه های مختلفی مشغول فعالیت است. کیفیت خوب و البته قیمت بالا جزو خصوصیت های محصول کرم کاکائو کاله است.
 2. کرم کاکائو فندقی سطلی سوربن: سوربن نیز می توان گفت زیرشاخه ای شرکت مادر کاله است و بنابراین همان خصوصیات کاله را برای آن در نظر بگیرید.
 3. کرم کاکائو فندقی پارمیدا:  پارمیدا جزو قدیمی های صنعت شکلات می باشد. از محصولات این شرکت میتوان انوع شکلات تخته ای و کرم کاکائو اشاره کرد که در بحث موا  اولیه شیرینی شکلاتی مصرف می شود.
 4. کرم کاکائو فندقی سایرو:  شرکت سایرو از دیگر تولیدکنندگان نسبتا نامی است که می توان نام برد. البته از لحاظ قیمتی ، جزو شرکت های نسبتا گران تر این حوزه است.
 5. کرم کاکائو فندقی کام کایا (آنیه): یکی از برندهای معتبر، با کیفیت و در عین حال بسیار خوش قیمت در کشور می باشد که انواع شکلات مایع صبحانه، کرم کاکائو سطلی فندقی، انواع شکلات تخته ای و چیپسی را با بهترین کیفیت و نیز مقرون به صرفه ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

کرم کاکائو فندقی سطلی

شرایط فروش کرم کاکائو فندقی سطلی

شرکت ما طیف وسیعی از شکلات های قنادی و شیرینی پزی از جمله کرم فندقی با کاکائو، خامه فندقی، کرم کاکائو وانیلی و انواع شکلات تخته ای تولید می کند. شرایط فروش کرم کاکائو فندقی سطلی ویژه قناد ما در ادامه آمده است:

طیف محصولات ما در انواع بسته بندی مختلف و خوشمزه می باشد که به منظور پاسخگویی مناسب به تقاضای مصرف کنندگان، این شرکت تصمیم به تولید انواع بسته بندی با وزن های مختلف بر حسب سطل های ۴ و ۱۲ کیلویی گرفت.

شرکت کام کایا  برای تولید مواد غذایی با کیفیت بالا و قرار گرفتن در جایگاه مناسب در بخش مواد غذایی، محصولاتی را با بهترین شرایط بهداشتی تولید می کند.

تمام مجوزهای لازم برای تولید مواد غذایی از وزارت بهداشت کسب شده است. ما همیشه تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به مصرف کنندگان انجام داده و خواهیم داد. تولید کاملاً با ماشین آلات بدون دست زدن به محصول در حین تولید انجام می شود. لذا نرخ فروش کرم کاکائو سطلی (شکلات مایع صبحانه) مانند سایر محصولات در محیطی کاملا استاندارد و حرفه ای با نظر پرسنل متخصص تولید کارخانه انجام می شود.

 

قیمت کرم کاکائو فندقی سطلی عمده ای

برای دریافت قیمت کرم کاکائو فندقی سطلی به صورت عمده که ویژه قنادی ها، کارگاه های شکلات و شیرینی و کارخانجات تولیدی دونات، کروسان، انواع کیک و کلوچه، حلوا شکری، ارده و … هستند، ارتباط با واحد مشاوره و فروش کارخانه ما میسر می باشد. لیست قیمت تمامی محصولات از طریق راه های ارتباطی حضور مشتریان گرامی ارسال خواهد شد. مشخصات این محصول مطابق با جدول زیر است:

نام محصول

کرم کاکائو فندقی سطلی

وزن فله ای ۴-۱۲ کیلوگرم
نوع بسته بندی فله سطل
دستورالعمل نگهداری در دمای اتاق
توصیه مصرف و مقدار با توجه به کاربرد و تراکم
کشور سازنده ایران
برند کام کایا آنیه
رنگ محصول قهوه ای تیره
طعم کاکائویی فندقی و وانیلی
تاریخ انقضا یکسال پس از تولید
قیمت محصول درب کارخانه نسبت به حجم سفارش
شماره مدل ۳۲۱۱۲

 

 

 

Call Now Buttonمشاوره + قیمت