مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت پودر ثعلب بستنی (گرید ۱۷۰۰ تا ۳۰۰۰) Original

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت پودر ثعلب بستنیمشخصات پودر ثعلب CMCچسبندگیتثبیت کنندهغلظت بخشیاستحکام بخشیامولسیون کنندهعامل نگهدارنده آبنگهدارنده حالت کلوییدی و ...برندهای مطرح پودر ثعلبپودر ثعلب سانروز تولید ژاپنپودر ثعلب شاندونگ یولانگ تولید چینفروش اینترنتی ثعلب با ارسال سریعفروش اینترنتی ثعلب با ارسال سریع
قیمت پودر ثعلب بستنی

عوامل مختلفی بر قیمت پودر ثعلب بستنی تاثیر می گذارند که از مهم ترین آنها می توان به مارک محصول، کشور صادر کننده و وزن درخواستی مشتری اشاره کرد. ثعلب خوراکی یا سی ام سی عمدتا از کشورهای ژاپن، چین و دانمارک وارد کشور می شود که برای خریداری آن ها نیاز به پرداخت ارز است؛ بنابراین نرخ ارز نیز بر قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد.

سی ام سی نام دیگر پودر ثعلب صنعتی است. این پودر به ۲ صورت گیاهی و صنعتی تولید می شود که مدل صنعتی آن به دلیل نامحدود بودن منابع و قیمت مناسب به فروش خوبی دست یافته است. کلمه CMC نیز کوتاه شده عبارت کربوکسی متیل سلولز (Carboxymethyl Cellulose) است که همین پودر ثعلب صنعتی می باشد.

این ماده بدون رنگ و بو بوده و غیر قابل تخمیر است و همینطور سازگاری بالایی با آب دارد؛ به صورتی که، آن را به راحتی می توان با آب ترکیب کرد.

به جرات می توان گفت این ماده یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین مواد اولیه مصرفی صنایع است که کشورهای مختلفی در زمینه تولید و توزیع آن فعالیت می کنند. بنابراین مصرف سی ام سی، محدود به صنایع غذایی نیست و سایر صنایع فعال در جهان نیز جهت بهبود کیفیت تولیدات خود از کربوکسی متیل سلولز استفاده می کنند. ضمن اینکه، یکی از مراکزی که از پودر ثعلب در تناژ بالا استفاده می کند، مراکز تولید بستنی هستند که در ادامه مطلب، به دلایل آن اشاره کرده ایم. با ما همراه باشید.

قیمت پودر ثعلب بستنی

قیمت پودر ثعلب بستنی

قیمت پودر ثعلب بستنی که توسط بازرگانی سورن در اختیار تولیدکنندگان محترم کشورمان قرار می گیرد در رنج مناسب و رقابتی قرار دارد. در واقع، تولیدکنندگان بستنی به خصوص بستنی سنتی به منظور کشدار شدن تولیدات خود از پودر ثعلب استفاده می کنند.

بنابراین با افزودن پودر ثعلب به ترکیب بستنی های مختلف می توان بافت آن ها را مستحکم کرد و یک حالت کششی به آن ها بخشید. از آنجایی که مصرف بستنی در کشور ما به شدت بالا است، مواد اولیه آن نیز بایستی در تناژ بالا وارد کشور شود تا تولیدکنندگان کشورمان با محدودیت مواد پایه ای بستنی مواجه نشوند.

تمام تلاش کادر مجموعه سورن نیز تامین اساسی بازار داخل کشور است و در این زمینه، مواد اولیه موردنیاز تولیدکنندگان همچون پودر ثعلب، پودر کاکائو، پودر گوار، پودر نارگیل و … با قیمت عمده ای عرضه می شوند.

مشخصات پودر ثعلب CMC

مشخصات پودر ثعلب CMC

با بررسی مشخصات پودر ثعلب CMC همراه ما باشید. این ماده یک نوع پلی ساکارید است که کالری بسیار پایینی دارد و باعث اضافه وزن مصرف کنندگان نخواهد شد. این پودر یک جایگزین عالی برای نشاسته و مواد گران قیمت محلول در آب به حساب می آید؛ بنابراین بسیاری از تولیدکنندگان جهت صرفه جویی اقتصادی در مرکز خود به جای نشاسته از پودر ثعلب استفاده می کنند. در قسمت زیر به ویژگی های مهم پودر ثعلب سی ام سی اشاره کرده ایم:

  • چسبندگی

  • تثبیت کننده

  • غلظت بخشی

  • استحکام بخشی

  • امولسیون کننده

  • عامل نگهدارنده آب

  • نگهدارنده حالت کلوییدی و …

برندهای مطرح پودر ثعلب

برندهای مطرح پودر ثعلب

معرفی برندهای مطرح پودر ثعلب در جهت شناخت بهتر شما عزیزان نسبت به این محصول صورت می گیرد. همانطور که اشاره شد، پودر ثعلب از محصولات وارداتی کشور است که از کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی وارد می شود. در زیر به برندهای معتبر پودر ثعلب CMC در ایران اشاره کرده ایم:

  • پودر ثعلب سانروز تولید ژاپن

  • پودر ثعلب شاندونگ یولانگ تولید چین

فروش اینترنتی ثعلب با ارسال سریع

فروش اینترنتی ثعلب با ارسال سریع

فروش اینترنتی ثعلب با ارسال سریع محصول همراه خواهد شد. کادر فروش ما، آماده همکاری با کلیه تولیدکنندگان و تامین کنندگان گرامی کشور بوده و این عزیزان در هر ساعت شبانه روز که خواستند می توانند سفارش های خود را در سایت ثبت کرده و آن را در زمان کوتاهی دریافت نمایند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت