شکلات
خانه / پودر نارگیل / وارد کننده پودر نارگیل تامین تهران | نارگیل چرب و خشک

وارد کننده پودر نارگیل تامین تهران | نارگیل چرب و خشک

فعالیت مدون و حرفه ای شرکت هایی که وارد کننده پودر نارگیل هستند باعث تامین این محصول در کشور شده است به گونه ای که تولید کنندگان می توانند این محصول را در تناژ نامحدود و دلخواه خود خریداری نمایند.

وارد کننده پودر نارگیل

پودر نارگیل Coconut powder فرآورده میوه نارگیل است که با قدرت طعم دهی عالی اش می تواند طعم محصولات غذایی را بهبود بخشد. از آنجایی که درخت نارگیل از نوع نخل می باشد در هر منطقه ای قابلیت رشد نداشته و تنها در مناطق خاصی رشد کند.

در بین کشورهای جهان، این کشورهای جنوب و جنوب شرق آسیا هستند که نخل های نارگیل بیشماری دارند و پودر نارگیل را در درجه کیفی مطلوب تولید می کنند.

کاشف این محصول نیز کشور فیلیپین است بنابراین کشورهای شرقی از تولید کنندگان برتر این محصول به حساب می آیند. یکی از کشورهای آسیایی که پودر نارگیل را در سطح کیفی خوبی تولید می کند سریلانکا است. استفاده از  پودر نارگیل سریلانکا در بین تولیدی های کشور مرسوم بوده و مورد تایید تولید کنندگان محترم قرار گرفته است.

وارد کننده پودر نارگیل در استان تهران (Coconut Powder)

وارد کننده پودر نارگیل در استان تهران (Coconut Powder)

شرکت سورن که وارد کننده پودر نارگیل در استان تهران (Coconut Powder) است این محصول را با قیمت واقعی به تولید کنندگان کشور در اقصی نقاط ایران عرضه می دارد. پودر نارگیل در شیرینی هایی نظیر کوکی و نارگیلی استفاده می شود و همینطور آن را می توان به انواع کیک و کلوچه نیز افزود.

توجه داشته باشید که پودر نارگیل در دو نوع و با کارآیی متفاوت تولید می شود که این دو مدل عبارتند از پودر نارگیل خشک و پودر نارگیل چرب که در ادامه روش تولید آن را شرح داده ایم.

نحوه تولید پودر نارگیل و مصارف آن

نحوه تولید پودر نارگیل و مصارف آن

با تشریح نحوه تولید پودر نارگیل و مصارف آن همراه ما باشید. برای تولید این پودر، میوه نارگیل را با استفاده از وسایل مرتبط تراش می دهند که این میزان تراش خوردن است که بر اندازه پودر نارگیل تاثیر می گذارد.

توجه داشته باشید که مدل خشک را نمی توان به ترکیب شیرینی ها افزود و تنها برای بهبود طعم و ظاهر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که مدل چرب پودر نارگیل را می توانید مستقیم به ترکیب شیرینی بیفزایید.

فروش پودر نارگیل خشک و چرب مخصوص تولیدی ها

فروش پودر نارگیل خشک و چرب مخصوص تولیدی ها

فروش پودر نارگیل خشک و چرب مخصوص تولیدی ها در حال اجرا است. این محصول که از مواد اصلی قنادی ها، کافی شاپ ها و برخی کارخانه ها به حساب می آید به دلیل طعم دهی عالی که دارد موجب فروش بیشتر شیرینی ها شده و نظر مصرف کننده را جلب خواهد نمود. بنابراین استفاده از آن در برخی از شیرینی ها لازم است.

علاوه بر این پودر خوش طعم، چندین پودر خوراکی دیگر نیز در حال عرضه هستند که این محصولات عبارتند از پودر کاکائو تحت برندهای مختلف، پودر ژلاتین، لسیتین پودری، لسیتین مایع، سوربیتول، سوکرالوز، پودر گوار یا گوارگام که غلظت دهنده درجه یکی است و بر بهبود کیفیت محصولات نقش بسزایی دارد. انواع شکلات وارداتی نیز موجود بوده و قابل ارسال به قنادی های سراسر کشور است.

خرید از تامین کننده پودر نارگیل خشک و چرب

تامین کننده پودر نارگیل

بهترین راه برای خرید از تامین کننده پودر نارگیل خشک و چرب اندونزی و سریلانکایی در تهران ارتباط مستقیم با واحد فروش است. سورن که یکی تاز تامین کنندگان اصلی پودر نارگیل در ایران به شمار می رود، از طریق واحد مشاوره و فروش راهی مطمئن برای تامین پودر نارگیل و سایر پودرها مانند پودرکاکائو در صنایع شیرینی شکلات مصارف زیادی دارند همراه شماست.

 

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران ( Desiccated coconut) 25 ,, 50 کیلویی عمده

در این بخش، هر آنچه که درباره پودر نارگیل (Coconut Powder) باید بدانید را در …

Call Now Buttonتماس با ما