شکلات
خانه / لسیتین / شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی + قیمت روز | Soren | Soy Lecithin |

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی + قیمت روز | Soren | Soy Lecithin |

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی

فعالیت و حضور شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در هر کشوری اهمیت فراوانی دارد چرا که این محصول در صنایع بیشماری کاربرد دارد. در واقع لسیتین نوعی چربی می باشد که از مواد غذایی مانند زرده تخم مرغ، سویا، آفتابگردان و … استخراج می شود. لسیتین هم جنبه خوراکی دارد و هم جنبه درمانی. از این ماده معجزه گر، در درمان بیماری های بسیاری از جمله آلزایمر، زوال عقل، ناراحتی های کبدی، کیسه صفرا، کلسترول بالا، اگزما، افسردگی و بسیاری بیماری های دیگر استفاده می شود.

بنابراین در صنعت دارویی جزء مواد مصرفی این مراکز بوده و به عنوان دارو در مراکز تولیدی انواع دارو به کار گرفته می شود. ضمن اینکه در صنعت آرایشی بهداشتی هم کاربردهای فراوانی دارد و برندهای مختلفی این ماده را به فرمولاسیون محصولات شان اضافه می کنند.

کاربرد لسیتین در صنعت غذایی نیز چشمگیر بوده و تاثیر شگفت انگیزی بر کیفیت تولیدات می گذارد. لسیتینی که به صورت خوراکی آماده توزیع می گردد در دو مدل پودری و مایع است که از مدل مایع در اکثر کارخانه ها و تولیدی های مختلف استفاده می شود و نوع پودری آن بیشتر در نانوایی ها کارآیی دارد.

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در ایران

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در ایران

بازرگانی سورن یک شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در ایران است که با توزیع لسیتین های باکیفیت به مراکز مختلف کشور نیازمندی های مراکز را برطرف نموده است تا با خیالی آسوده اقدام به تولید محصولات باکیفیت کنند. از میان محصولاتی که لسیتین از آنها گرفته می شود ،سویا از بهترین ها بوده که لسیتین حاصل از آن، مورد تایید تولید کنندگان مختلف قرار گرفته است و موفق به فروش بالایی شده است.

قیمت عمده لسیتین سویا Lecithin Soy

قیمت عمده لسیتین سویا Lecithin Soy

قیمت عمده لسیتین سویا Lecithin Soy به برند و حجم سفارشات بستگی دارد. به طور کلی، قیمت محصولات ارائه شده در مجموعه ما به دلیل اینکه فقط عمده ای به فروش می روند قیمت ارزان تری نسبت به مراکز تک فروش داشته و این لسیتین سویا ارزان قیمت، موجب شده تولید کنندگان در ثبت سفارش آن در وزن های بالا به مشکلی بر نخورند. قیمت لسیتین سویا را بهتر است از واحد فروش جویا شوید تا قیمت به روز شده به اطلاع شما برسد.

عرضه عمده لسیتین سویا

عرضه عمده لسیتین سویا

یکی از خطوط فروش ویژه ما متعلق به عرضه عمده لسیتین سویا می باشد. این لسیتین سویا عرضه شده توسط ما، جنبه خوراکی داشته و اگر در موادی نظیر کیک و کلوچه، شیرینی و … به کار رود مانع از هم گسستگی مواد آنها شده و کیفیت مطلوبی به تولیدات می بخشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده لسیتین سویا

فروشنده لسیتین سویا بشکه ای| خرید پودر لسیتین عمده | بازرگانی Lecithin |

مجموعه ما پخش کننده انواع مواد اولیه صنایع غذایی و البته فروشنده لسیتین سویا در …

Call Now Buttonتماس با ما