مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی + مشخصات| Soy Lecithin |

آنچه در این مقاله میخوانیم...

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در ایرانقیمت عمده لسیتین سویا Lecithin Soyعرضه عمده لسیتین سویافروش انواع لسیتین خارجی با بشکه های 200 و 240 لیتریبررسی تخصصی لسیتین گجرات هندبررسی تخصصی لسیتین گلوبال هندبررسی تخصصی لسیتین ویپی هند
شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی

فعالیت و حضور شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در هر کشوری اهمیت فراوانی دارد؛ چرا که این محصول در صنایع بیشماری کاربرد دارد. در واقع، لسیتین نوعی چربی می باشد که از مواد غذایی مانند زرده تخم مرغ، سویا، آفتابگردان و … استخراج می شود.

لسیتین هم جنبه خوراکی دارد و هم جنبه درمانی. از این ماده معجزه گر، در درمان بیماری های بسیاری از جمله آلزایمر، زوال عقل، ناراحتی های کبدی، کیسه صفرا، کلسترول بالا، اگزما، افسردگی و بسیاری بیماری های دیگر استفاده می شود. بنابراین در صنعت دارویی جزء مواد مصرفی این مراکز بوده و به عنوان دارو در مراکز تولیدی انواع دارو به کار گرفته می شود.

لسیتین در صنعت آرایشی بهداشتی هم کاربردهای فراوانی دارد و برندهای مختلفی این ماده را به فرمولاسیون محصولات شان می افزایند.

کاربرد لسیتین در صنعت غذایی نیز چشمگیر بوده و تاثیر شگفت انگیزی بر کیفیت تولیدات می گذارد. لسیتینی که به صورت خوراکی آماده توزیع می گردد در دو مدل پودری و مایع است که از مدل مایع در اکثر کارخانه ها و تولیدی های مختلف استفاده می شود و نوع پودری آن بیشتر در نانوایی ها کارآیی دارد.

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در ایران

شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در ایران

بازرگانی سورن یک شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی در ایران است که با توزیع لسیتین های باکیفیت به مراکز مختلف کشور، نیازمندی های این مراکز را برطرف نموده است تا این عزیزان با خیالی آسوده اقدام به تولید محصولات باکیفیت کنند. از میان محصولاتی که لسیتین از آنها گرفته می شود، سویا از بهترین ها بوده که لسیتین حاصل از آن، مورد تایید تولید کنندگان مختلف قرار گرفته است و موفق به فروش بالایی شده است.

قیمت عمده لسیتین سویا Lecithin Soy

قیمت عمده لسیتین سویا Lecithin Soy

قیمت عمده لسیتین سویا Lecithin Soy به برند و حجم سفارشات بستگی دارد. به طور کلی، قیمت محصولات ارائه شده در مجموعه ما به دلیل اینکه فقط عمده ای به فروش می روند قیمت ارزان تری نسبت به مراکز تک فروش داشته و این لسیتین سویا ارزان قیمت، موجب شده تولید کنندگان در ثبت سفارش آن در وزن های بالا به مشکلی بر نخورند. قیمت این محصول را بهتر است از واحد فروش شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی سورن جویا شوید تا قیمت به روز شده به اطلاع شما عزیزان برسد.

عرضه عمده لسیتین سویا

عرضه عمده لسیتین سویا

یکی از خطوط فروش ویژه ما متعلق به عرضه عمده لسیتین سویا می باشد. این لسیتین سویا عرضه شده توسط ما، جنبه خوراکی داشته و اگر در موادی نظیر کیک و کلوچه، شیرینی و … به کار رود مانع از هم گسستگی مواد آنها شده و کیفیت مطلوبی به تولیدات می بخشد. همچنین این محصول وارداتی بوده و از کشورهای مختلفی مانند هند وارد می شود. تولیدات مواد اولیه هند نیز در سطح بالایی قرار داشته و یک خرید مطمئن محسوب می شود.

فروش انواع لسیتین خارجی با بشکه های ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری

فروش انواع لسیتین خارجی با بشکه های 200 و 240 لیتری

فروش انواع لسیتین خارجی با بشکه های ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری در حال انجام است. از آنجایی که این بافت چربی کاربردهای فراوانی دارد و از مواد اولیه اصلی به حساب می آید تولید کنندگان بخش های مختلف تولیدی، آن را به صورت فله ای خریداری می کنند. بنابراین خود تولید کننده لسیتین نیز بنابر حجم سفارشات، این ماده را به بشکه های سنگین منتقل کرده و سپس به فروش می رساند.

همانطور که اشاره شد یکی از تولید کنندگان برتر لسیتین، کشور هند است. این کشور با داشتن چندین برند حرفه ای بخش قابل توجهی از لستین های مورد نیاز جهان را تولید می کند. از برندهای معروف این کشور می توان به برند گجرات (Gujarat)، برند گلوبال (Global) و برند ویپی (Vipi) اشاره کرد.

این برندها، محصولات خود را در سطح کیفی بالایی تولید می کنند. قیمت آن ها نیز در رنج خوبی قرار داشته که این قیمت ایده آل منجر به افزایش قدرت خرید تولید کنندگان شده است. بازرگانی Soren نیز حداقل قیمت را برای این مواد اولیه در نظر گرفته است و امکان ارسال آنها به دورترین مناطق کشور را نیز فراهم کرده است.

بررسی تخصصی لسیتین گجرات هند

بررسی تخصصی لسیتین گجرات هند

با بررسی تخصصی لسیتین گجرات هند همراه ما باشید. این لسیتین توسط دانه های سویا استخراج شده و از یک بافت درجه یک برخوردار است. در واقع شرکت گجرات، محصولات خود را مطابق با اصول اولیه و استانداردهای جهانی تولید می کند. همچنین این لسیتین سویا در بشکه هایی با وزن ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری عرضه می شود و از قیمت خوبی هم برخوردار است.

بررسی تخصصی لسیتین گلوبال هند

بررسی تخصصی لسیتین گلوبال هند

اکنون نوبت به بررسی تخصصی لسیتین گلوبال هند رسیده است. این لسیتین نیز مانند گجرات از نوع سویا بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است. سطح کیفی بالا این محصول منجر به توزیع گسترده آن در کشورهای مختلف شده است. نحوه بسته بندی آن نیز مانند گجرات بوده و آن را در بشکه هایی با وزن ۲۰۰ الی ۲۴۰ لیتری ارائه می دهند.

بررسی تخصصی لسیتین ویپی هند

بررسی تخصصی لسیتین ویپی هند

با بررسی تخصصی لسیتین ویپی هند با ما همراه باشید. این برند نیز مانند دو برند قبلی به دلیل کیفیت بالای محصولات خود موفق به صادرات محصولاتش شده است. لسیتین ویپی از بافت و طعم خوبی برخوردار است و به خوبی می تواند کیفیت تولیدات مختلف را بهبود ببخشد. به این ترتیب، با افزودن این ماده به محصولات خود می توانید سطح کیفی آنها را افزایش دهید و همینطور مقاومت آنها را بالا برید.

بازرگانی سورن به عنوان یک شرکت بازرگانی لسیتین سویا خوراکی ضمن تایید کیفیت محصولات خود و برندهای ذکر شده در بالا، آن ها را با بهترین قیمت در اختیار کادر محترم تولید کشور قرار می دهد. در صورت تمایل به خرید فله ای لسیتین می توانید با تکمیل فرم مربوطه، سفارشات خود را به واحد فروش ارسال نمایید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت