مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

پودر کاکائو JB مالزی جی بی | نمایندگی فروش کاکائو مالزی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

خرید پودر کاکائو JB مالزیمشخصات پودر کاکائو جی بی مالزینمایندگی فروش انواع پودر کاکائو وارداتی
پودر کاکائو JB مالزی

پودر کاکائو JB مالزی

پودر کاکائو JB مالزی یکی از محصولات مطرح در بازار جهانی به شمار می آید. کشور مالزی در زمینه تولید مواد اولیه دارای برندهای سرشناس زیادی بوده و با تولید محصولات در سطح کیفی بالا، خود را در بین تولید کنندگان موفق قاره آسیا قرار داده است.

پودر کاکائو cocoa powder نیز یکی از مواد اولیه ای است که مالزی از تولید کنندگان برتر آن محسوب می شود و تحت برند جی بی موفق شده است محصول با کیفیتی را ارائه دهد.

بازرگانی Soren که از توزیع کنندگان مواد اولیه صنایع می باشد این محصول را در لیست مواد وارداتی خود قرار داده و به صورت نامحدود در اختیار تولید کنندگان کشور قرار می دهد. اگر مایل هستید بیشتر با این محصول پایه ای و پر کاربرد آشنا شوید با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

خرید پودر کاکائو JB مالزی

خرید پودر کاکائو JB مالزی

حجم خرید پودر کاکائو JB مالزی در کشور بالا بوده و این پودر کاکائو به خوبی توانسته است جای خود را در بازار باز نماید و به کارخانجات و کارگاه های زیادی راه پیدا کند. همانطور که می دانید پودر کاکائو از مواد اصلی شیرینی جات به حساب می آید و از آنجایی که سرانه تولید خوراکی های شیرین در کشور بالا است بالطبع به مواد اولیه بیشتری نیز جهت تولید حداکثری شیرینی جات نیاز است که ما این نیاز را با ارائه بهترین مواد اولیه خارجی تامین نموده ایم.

در واقع، اگر پودر کاکائو مرغوبیت لازم را داشته باشد می تواند محصول شما را به یک محصول پرچمدار و پرفروش تبدیل نماید. به همین خاطر است که تولید کنندگان در انتخاب مواد اولیه مرکز خود حساس هستند و مایلند بهترین پودر کاکائو را در تولیداتشان به کار برند. ما این تضمین را به شما می دهیم که پودر کاکائو جی بی تولید مالزی یکی از بهترین های جهان می باشد و می توانید آن را با خیالی آسوده سفارش دهید.

خرید این پودر کاکائو نیز در همین سایت انجام می شود و تولید کنندگان می توانند آن را در وزن دلخواه خود و البته به صورت فله ای سفارش دهند. بعد از اینکه سفارش به واحد فروش ما برسد محصول در بهترین بسته بندی به موقعیت مراکز فرستاده خواهد شد.

مشخصات پودر کاکائو جی بی مالزی

مشخصات پودر کاکائو جی بی مالزی

در قسمت زیر مشخصات پودر کاکائو جی بی مالزی آورده شده است:

  • بافت مرغوب و با کیفیت
  • دارای عطر و طعم مناسب
  • دارای بسته بندی ۲۵ کیلویی

نمایندگی فروش انواع پودر کاکائو وارداتی

نمایندگی فروش انواع پودر کاکائو وارداتی

شرکت سورن یکی از بازرگانی ها و نمایندگی فروش انواع پودر کاکائو وارداتی در ایران است. تنوع پودر کاکائو بسیار بالا است و این ماده در رنگ ها و طعم های مختلف تولید می شود که هر کدام از آنها در یک محصول خوراکی به کار می رود.

برای مثال در شیرینی ها و کیک هایی که قرار است طعم شیرینی داشته باشند از پودر کاکائو آلکالایز استفاده می نمایند و در محصولاتی مثل شکلات تلخ که باید پودر کاکائو طعم تلخی داشته باشد انتخاب تولید کننده قطعا پودر کاکائو طبیعی می باشد. از نظر طیف رنگی نیز مدل طبیعی علاوه بر طعم تلخ، رنگ روشنی به محصولات می بخشد و مدل آلکالایز یا قلیایی نیز رنگ خوراکی را به سمت تیره تغییر می دهد.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت