مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت عمده بهترین پودر کاکائو خالص ترکیه ای مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت عمده پودر کاکائو ترکیهبهترین پودر کاکائو خالصخرید پودر کاکائو مرغوبپودر کاکائو آلتین مارکا نچرال Natural Altin Markaپودر کاکائو آلتین مارکا اس 9 اسنو
قیمت عمده پودر کاکائو ترکیه

قیمت عمده پودر کاکائو ترکیه

قیمت عمده پودر کاکائو ترکیه به گرید سفارشی فرد بستگی دارد. پودرهای کاکائو از رنگ بندی و کیفیت متفاوتی برخوردار هستند و هر کدام برای یک حرفه به خصوص مورد استفاده قرار می گیرند. در حرفه شکلات سازی، پودرهای کاکائو تولید ترکیه محبوبیت زیادی دارند چرا که رنگ و کیفیت آنها مطلوب است و ترکیب شان با سایر مواد ساخت شکلات، منجر به تولید یک شکلات بسیار لذیذ می شود.

پودر کاکائویی که شرکت آلتین مارکا تولید می کند انواع مختلفی داشته و رنگ های آن متفاوت است. از بین شماره های آن، S9 برای شکلات سازی به کار گرفته می شود و افرادی که در زمینه شکلات سازی فعالیت می کنند اقدام به خرید عمده این پودر کاکائو درجه یک می کنند. در ادامه، اطلاعات مفیدی درباره پودر کاکائو ترک بیان نموده ایم که پیشنهاد می کنم آنها را نیز مطالعه نمایید.

قیمت عمده پودر کاکائو ترکیه

قیمت عمده پودر کاکائو ترکیه

کارخانه های شکلات سازی، کیک سازی و … زیادی راه اندازی شده اند که بیشتر آنها نیازمند تهیه پودر کاکائو در وزن بالا هستند و این ماده جزء مواد اصلی آن ها در تولید محصولات شان به حساب می آید به همین خاطر قیمت عمده پودر کاکائو ترک که انتخاب بیشتر این کارخانه ها می باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. بازرگانی سورن این محصول ترکیه ای را به کشور وارد کرده و آماده ارسال به سایر کارخانه های داخل کشور کرده است.

بهترین پودر کاکائو خالص

بهترین پودر کاکائو خالص

در جهان کشورهای بسیاری از دانه های کاکائو، محصولی به نام پودر کاکائو به دست می آورند. یکی از این کشورهای نامدار ترکیه است که به ایران نزدیک تر بوده و با توجه به کیفیت عالی که محصولات اش دارند و همینطور همجوار بودن با کشور ما می توان تولیدات اش را با قیمت بهتری تهیه نمود. از طرفی پودر کاکائو ترک از بهترین های جهان محسوب می شود که اصلی ترین دلیل این جایگاه، رسیدن به استانداردهای جهانی نظیر طعم و رنگ عالی و کیفیت درجه یک می باشد.

خرید پودر کاکائو مرغوب

خرید پودر کاکائو مرغوب

پودر کاکائو دارای ویتامین و مواد معدنی است که این خواص در تولید و فروش بالا خوراکی ها و دسرهای حاوی آن تاثیرگذار است. افراد بیشماری به موادی که پودر کاکائو دارند علاقه مند هستند به همین خاطر تولید کنندگان اقدام به خرید پودر کاکائو سطح بالا و مرغوب می کنند. معمولا دسرها، بیسکویت ها، کیک ها و شیرینی ها و سایر موادی که محتوا آنها پودر کاکائو دارد زودتر از دیگر مواد خوراکی به فروش می روند به همین دلیل خرید این محصول برای اصنافی که در صنایع غذایی فعالیت می کنند اهمیت بسیاری داشته و به سادگی موجبات فروش بالا آنها را فراهم می کند.

پودر کاکائو آلتین مارکا نچرال Natural Altin Marka

یکی از پودر کاکائو های خالص با کیفیت در ایران و خاورمیانه پودر کاکائو پودر کاکائو آلتین مارکا نچرال Natural Altin Marka می باشد. این پودر کاکائو با رنگ نسبتا روشن و طعم و کیفیت عالی کاربرد بسیاری در صنعت صنایع کیک و کلوچه و شکلات دارد.

پودر کاکائو آلتین مارکا نچرال Natural Altin Marka

پودر کاکائو آلتین مارکا اس ۹ اسنو

پودر کاکائو ترکیه ای اس ۹ اسنو بی شک معروف ترین پودر کاکائو ترک در ایران است که تقریبا همه تولیدی ها و کارخانه ها دست کم یکبار از آن مصرف کرده اند و بسیاری از آن ها مشتری همیشگی آن هستند. پودر کاکائو S9 ترکیه ای کارخانه آلتین مارکا در پالت های یک تنی و کیسه های ۲۵ کیلویی وارد و عرضه می شود.

پودر کاکائو آلتین مارکا اس 9 اسنو

 

Call Now Buttonمشاوره + قیمت