مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

روغن سی بی اس شکلات مرغوب قیمت ارزان |Soren | CBS

آنچه در این مقاله میخوانیم...

ویژگی‌ها و کاربرد روغن سی بی اسقیمت انواع روغن سی بی اسخرید عمده روغن سی بی اس شکلات
روغن سی بی اس شکلات
روغن سی بی اس شکلات
روغن سی بی اس شکلات مرغوب قیمت ارزان

 

سروغن سی بی اس یکی از جایگزین‌های روغن کاکائو در شکلات است. این روغن از هسته میوه پالم به دست می‌آید و قیمت مناسب‌تری نسبت به کره کاکائو دارد. روغن سی بی اس توسط شرکت‌های تولیدی متعددی تهیه می‌شود. در ایران و خارج کشور این روغن تولید می‌شود. برندهای خارجی این روغن توسط بازرگانی‌های متعددی وارد می‌شود و با قیمت‌های مختلف به فروش می‌رسد. استفاده از روغن سی بی اس شکلات باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های تولیدی کارخانه‌های شکلات‌سازی می‌شود.

ویژگی‌ها و کاربرد روغن سی بی اس

کاربرد روغن سی بی اس
ویژگی‌ها و کاربرد روغن سی بی اس

جهت آشنایی بیشتر شما مشتریان عزیز قصد داریم شمارا با ویژگی‌ها و کاربرد روغن سی بی اس آشنا نماییم. روغن سی بی اس نوعی روغن گیاهی است که از هسته‌های میوه پالم به دست می‌آید. این روغن به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین جایگزین‌های کره کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرد. از این روغن در صنایع غذایی مختلفی استفاده می‌شود؛ اما بیشترین مصرف را در صنعت شیرینی و شکلات‌سازی دارد.

روغن سی بی اس شکلات اگرچه ویژگی‌های شیمیایی متفاوتی از کره کاکائو دارد اما می‌تواند به‌عنوان جایگزین صد در صد کره شکلات استفاده شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این روغن مقاومت حرارتی بالا می‌باشد. به همین دلیل روغن‌های سی بی اس از ذوب شدن شکلات در دماهای بالا جلوگیری می‌کنند. همچنین این روغن باعث یکدست شدن مواد اولیه شکلات‌سازی شده و سطحی صاف و براق به شکلات می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این روغن دارا بودن طعم و عطری مانند پودر کاکائو است. به همین دلیل این روغن کارایی چاشنی را نیز دارد.

قیمت انواع روغن سی بی اس

قیمت انواع روغن سی بی اس

روغن‌های سی بی اس دارای دو نوع متفاوت قالبی و پوششی هستند. به همین دلیل از قیمت‌های مختلفی برخوردارند. نوع قالبی آن به‌عنوان مواد اولیه شکلات‌سازی استفاده می‌شود اما نوع پوششی آن برای جلای سطح شکلات و تنقلات دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرد. می‌توانید قیمت انواع روغن سی بی اس را از طریق سایت‌های فروش آنلاین مطلع شوید. ذکر این نکته لازم است که روغن سی بی اس شکلات با توجه به برند و شرکت تولیدی، نوع بسته‌بندی و نوع روغن دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. ازاین‌رو نمی‌توان قیمت ثابتی برای این نوع روغن در نظر گرفت.

خرید عمده روغن سی بی اس شکلات

خرید عمده روغن سی بی اس شکلات
خرید عمده روغن سی بی اس شکلات

خرید عمده روغن سی بی اس شکلات به دو روش حضوری و اینترنتی از طریق بازرگانی سورن امکان‌پذیر است. این مجموعه انواع برندهای خارجی و داخلی روغن سی بی اس را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش سورن در تماس باشید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت