مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت فروش روغن CBS جایگزین کره کاکائو Standard | بازرگانی Soren

آنچه در این مقاله میخوانیم...

فروش روغن CBS جایگزین کره کاکائومحصولات غذایی وابسته به روغن سی بی اسمرکز عرضه روغن جانشین کره کاکائو در تهران
فروش روغن CBS جایگزین کره کاکائو

مدت زیادی از راه اندازی خط فروش روغن CBS جایگزین کره کاکائو در بازرگانی سورن می گذرد. این روغن که در واقع اسید چرب لوریک است آن را از روغن هایی مانند پالم یا نارگیل استخراج می نمایند. روغن سی بی اس از نظر کیفیت نزدیک به کره کاکائو می باشد و از آنجایی که قیمت اش از کره کاکائو پایین تر است تولید کنندگان محصولات غذایی از این روغن گیاهی در فرمولاسیون تولیدات شان استفاده می کنند.

فروش روغن CBS جایگزین کره کاکائو

در ادامه این بخش، به معرفی بیشتر این محصول خود که آن را در کارتن های ۲۵ کیلویی و فله ای عرضه می نماییم پرداخته ایم تا شما عزیزان بیشتر با روغن Cocoa Butter Substitutes آشنا شوید. با ما همراه باشید.

فروش روغن CBS جایگزین کره کاکائو

فروش روغن CBS جایگزین کره کاکائو

در مرکز پخش ما، فروش روغن CBS جایگزین کره کاکائو در حجم و تناژ بالا صورت می گیرد که این موضوع باعث تبدیل قیمت محصولات به قیمت ویژه تولیدی ها شده است. ما با مراکز تولیدی سراسر کشور همکاری داریم و آماده همکاری با تمام کارگاه ها، قنادی ها و سایر تولید کنندگان گرامی کشورمان هستیم.

ضمن اینکه در راستا آسایش بیشتر خریداران محترم حین خرید، امکان خرید اینترنتی روغن سی بی اس در همین سایت فراهم شده است تا تولید کننده و تامین کننده گرامی برای خرید حضوری محصولات پایه به دردسر نیفتند. در این سایت که متعلق به شرکت سورن است می توانید سفارشات خود را ثبت نمایید. ثبت سفارش با تکمیل فرم سفارش محصول امکان پذیر است.

 

محصولات غذایی وابسته به روغن سی بی اس

محصولات غذایی وابسته به روغن سی بی اس

انواع شکلات و شیرینی از اصلی ترین محصولات غذایی وابسته به روغن سی بی اس هستند. برای تولید شیرینی جات نیاز به کره کاکائو یا جایگزین های آن است. در واقع، برای افزایش کیفیت تولیدات نمی توان هر نوع چربی را در ترکیب آنها به کار برد و بایستی از بهترین چربی های جایگزین استفاده کرد تا طعم و عطر شیرینی جات حفظ شده و خدشه ای به آن وارد نشود.

یکی از بهترین چربی های جایگزین همین روغن سی بی اس است که شبیه کره کاکائو می باشد و از نظر دمای ذوب و ثابت بودن بسیار عالی عمل می کند. در واقع شباهت این روغن که معمولا از نارگیل، آفتابگردان و … به دست می آید به حدی شبیه خود کره کاکائو می باشد که مصرف کننده تفاوتی را احساس نمی کند و اینکه این روغن از خواص زیادی نیز برخوردار است و ضرری برای بدن ندارند.

 

مرکز عرضه روغن جانشین کره کاکائو در تهران

مرکز عرضه روغن جانشین کره کاکائو در تهران

مرکز ما که یک مرکز عرضه روغن جانشین کره کاکائو در تهران است این محصول را به تمام تولیدی های سطح پایتخت و همچنین سایر شهرهای کشورمان ارسال می کند. در این مجموعه، محصولات پایه ای زیادی با قیمت عمده ای ارائه می شوند از لسیتین و اسید سیتریک گرفته تا انواع شیرینی جات داخلی و خارجی. همه این محصولات در کمترین زمان برای سفارش دهندگان ارسال خواهند شد. روغن جانشین کره کاکائو نیز یکی از پرفروش های ما است که آن را با ضمانت کیفیت و اصالت برای سفارش دهندگان اش ارسال خواهیم کرد.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت