مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

تامین کنندگان پودر کاکائو (Altin marka , Cargill , JB)

آنچه در این مقاله میخوانیم...

تامین کنندگان پودر کاکائو در ایرانمصارف پودر کاکائو در صنایع غذاییمعرفی انواع پودر کاکائو وارداتی
تامین کنندگان پودر کاکائو در ایران

فعالیت تامین کنندگان پودر کاکائو در هر کشوری واجب و ضروری است؛ چراکه این محصول از محصولات پرمصرف صنایع غذایی است که به منظور طعم دهی محصولات غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. پودر کاکائو (Cocoa Powder) موجود در ایران نیز بیشتر وارداتی است و از کشورهای آسیایی همچون مالزی، اندونزی، ترکیه و کشورهای اروپایی مانند فرانسه، هلند، آلمان و … تامین می شود.

در واقع، تعداد درختان کاکائو در ایران کم است و این تعداد درخت پاسخگوی نیاز بخش تولید کشور نیست که این موضوع، زمینه ساز واردات گسترده پودر کاکائو به ایران شده است؛ بنابراین بخش قابل توجهی از محصولات وارداتی مربوط به پودر کاکائو می شود.

در ادامه مطلب، بیشتر به بررسی پودرهای کاکائو وارداتی می پردازیم و بهترین آن‌ها را معرفی خواهیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پودرهای کاکائو باکیفیت خارجی ادامه مطلب را از دست ندهید.

تامین کنندگان پودر کاکائو در ایران

تامین کنندگان پودر کاکائو در ایران

شرکت بازرگانی سورن یکی از تامین کنندگان پودر کاکائو در ایران است که محصولات خود را با تضمین کیفیت ارائه می دهد. در واقع، برخورداری از کیفیت لازم در رابطه با محصولات اولیه و افزودنی اهمیت بسیاری دارد و از اولویت های تولیدکنندگان است به همین خاطر همواره سعی شده است، باکیفیت‌ترین مواد اولیه خریداری شده و توزیع گردد.

پودرهای کاکائو خریداری شده توسط مجموعه سورن از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند و به تایید تولیدکنندگان داخلی رسیده‌اند.

از نشانه های وجود کیفیت در پودر کاکائو می توان به بافت نرم و تازه آن اشاره کرد. پودرهای کاکائو باکیفیت در زمینه رنگ دهی و طعم دهی به محصولات غذایی قدرت بالایی داشته و با استفاده از آن‌ها می توان طعم لذیذی به شیرینی جات و سایر محصولات خوراکی داد و فروش آن‌ها را چندین برابر کرد.

مصارف پودر کاکائو در صنایع غذایی

مصارف پودر کاکائو در صنایع غذایی

از مصارف پودر کاکائو در صنایع غذایی می توان به انواع بستنی، پودینگ، کیک، شکلات، شیرینی، محصولات لبنی و سایر خوراکی‌ها و دسرهای شکلاتی اشاره کرد. این پودر خوراکی یکی از پرمصرف ترین پودرهای خوراکی تولید شده تا به امروز است که افزودنش به ترکیب یک محصول خوراکی منجر به فروش بالای آن می شود.

ضمن اینکه، علاقه به محصولات حاوی پودر کاکائو به رده سنی خاصی مربوط نیست و افراد در هر سنی به آن علاقه دارند. تولیدکنندگان حرفه ای نیز با علم به این موضوع، حجم تولید محصولات کاکائویی خود را افزایش داده اند.

معرفی انواع پودر کاکائو وارداتی

معرفی انواع پودر کاکائو وارداتی

با معرفی انواع پودر کاکائو وارداتی همراه ما باشید. پودرهای کاکائو وارداتی از حیث کیفیت، رنگ، طعم و قیمت بایکدیگر تفاوت دارند که در زیر به چند نمونه از آن‌ها اشاره کرده‌ ایم:

  • پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه

پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه

برند آلتین مارکا کشور ترکیه یکی از برندهای مطرح پودر کاکائو در جهان است که محصولات خود را در گریدهای مختلف تولید و عرضه می کند. دو تا از گریدهای معروف آلتین مارکا که به تایید تولیدکنندگان داخلی هم رسیده است پودرهای کاکائو S8 و S9 نام دارند. درصد چربی این محصولات هم بین ۱۰ تا ۱۲ بوده و در کیسه های ۲۵ کیلویی بسته بندی می شوند.

  • پودر کاکائو جامبی اندونزی

پودر کاکائو جامبی اندونزی

این پودر کاکائو برای استفاده در شیرینی جات گزینه مناسبی است. درصد چربی پودر کاکائو جامبی بین ۱۰ الی ۱۲ قرار داشته و در کیسه های ۲۵ کیلویی عرضه می شود. مدل آن نیز آلکالایز است و طعم ملایمی دارد.

  • پودر کاکائو جی بی مالزی

تامین کنندگان پودر کاکائو

کشور مالزی یکی دیگر از تولیدکنندگان برتر پودر کاکائو در جهان است که محصولات خود را در سطح کیفی بالا و قیمت پایین عرضه می کند. از مشخصات پودر کاکائو JB مالزی می توان به درصد چربی استاندارد، طعم مناسب و پکیج مقاوم آن اشاره کرد.

  • پودر کاکائو کارگیل هلند

تامین کنندگان پودر کاکائو

پودر کاکائو Cargill یکی از بهترین و باکیفیت ترین پودرهای کاکائو تولید شده در اروپا است که در بین تولیدکنندگان ایرانی طرفداران بسیاری دارد. این پودر همچون سایر پودرهای کاکائو درجه یک از درصد چربی ۱۰ الی ۱۲ برخوردار بوده و قدرت طعم دهی مناسبی دارد.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت