مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

فرآورده پوششی کاکائویی چیست؟ | تولید فراورده های پوششی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

فرآورده پوششی کاکائوییترکیبات پوشش های کاکائویی شکلات های پوششی چگونه روی محصولات قرار میگیرد؟تهیه شکلات مایع جهت فرآورده پوششی شکلاتی در کارخانهانواع فرآورده کاکائوییکرم کاکائو سطلی فندوقیشکلات تخته ای فله کاکائوییخرید فرآورده کاکائویی از کام کایا
فرآورده پوششی کاکائویی

فرآورده پوششی کاکائویی

فرآورده پوششی کاکائویی  نوعی شکلات است که در صنایع شیرینی پزی و کیک سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و بیشترین مقدار را دارد. Couverture در زبان فرانسوی به معنای پوشش است.

درصد کره کاکائو در این شکلات بیش از ۳۱ درصد و درصد کاکائو بیش از ۳۵ درصد است. درصد بالا در این فرم باعث می شود تا آن را روی کیک پهن کنید. برای بسته بندی محصولات شکلاتی مانند آجیل، شکلات فرآوری شده یا بیسکویت های روکش دار استفاده می شود.

 

فرآورده پوششی کاکائویی

 

 

ترکیبات پوشش های کاکائویی 

در ترکیب روکش شکلات از چربی های گیاهی هیدروژنه، استئارین، پودر کاکائو و کره کاکائو استفاده شده است. در فرمولاسیون نمونه های شکلات و پوشش شکلات شیری از اینولین و مالتیتول به عنوان جایگزین ساکارز و همچنین لاکتوباسیلوس پلانتاروم A7 استفاده می شود.

روکش های شکلاتی حاوی کره کاکائو بیشتری نسبت به شکلات معمولی هستند.بر خلاف پودر کاکائو، کره کاکائو حاوی مقدار کمی کافئین است.هدف از افزودن کره کاکائو افزایش سیالیت شکلات هنگام گرم شدن است. چربی بالای این شکلات باعث می شود روی کیک پخش شود

فرآورده پوششی کاکائویی

 

شکلات های پوششی چگونه روی محصولات قرار میگیرد؟

برای افزودن روکش شکلاتی، یک هسته یا کوکی شکلاتی را روی بشقاب شکلات ذوب شده در دستگاهی به نام دستگاه پوشش انروبر رد می کنند.در این روش محصولاتی مانند ویفر، کیک، بیسکویت، آب نبات، بادام، گردو و پسته با یک لایه کامل یا یک لایه شکلات شکسته پوشانده می شود.

و در مورد موادی مانند گردو و بادام که حاوی چربی زیادی هستند، این ترس وجود دارد که در مراحل بعدی نگهداری، چربی آنها روی سطح شکلات بریزد و باعث چربی سازی شود. این مواد با لایه هایی از شربت قند برای این محصولات پوشانده شده است.

شکلات مایع به صورت پرده ای نازک عمود بر محل عبور محصول مورد نظر قرار می گیرد و این مواد هنگام عبور از این پرده با لایه ای از شکلات پوشانده می شوند.به جای این روش، گاهی مقداری شکلات مایع روی محصول می ریزند یا محصول را در شکلات مایع فرو می کنند و سپس آن را خارج می کنند.

در مناطق گرم که شکلات ذوب می شود، ممکن است رویه شکلات را با لایه ای از فراستینگ پوشانده شود. برای تهیه این رنگ لازم است آن را با آب و کمی ژلاتین، حدود ۱ درصد وزنی شکر، پکتین و آلبومین تخم مرغ مخلوط کنید. از نظر تمرکز آن را مایع می کنند.

فرآورده پوششی کاکائویی

تهیه شکلات مایع جهت فرآورده پوششی شکلاتی در کارخانه

این یکی از محصولات باکیفیت ما است که با استانداردهای جدید در حال تولید و عرضه است.شکلات مایع با روکش کاکائو سطلی اکنون با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می شود. خط تولید این محصول به دلیل استقبال خوب تولیدکنندگان در ظرفیت بالایی ساخته شده است و این خط تولید شکلات کاکائویی را در ظرفیت بالایی دارد

 

 

در واقع شکلات مایع در طعم های مختلفی مانند وانیلی، کاکائویی، میوه ای و … تولید می شود و طعم کاکائویی طرفداران بیشتری دارد. به عبارت دیگر استقبال مصرف کنندگان از محصولات کاکائویی بیشتر است و به همین دلیل است که این طعم بیشتر به فروش می رسد و تولیدکنندگان تمایل بیشتری به خرید آن دارند.

 

فرآورده پوششی کاکائویی

انواع فرآورده کاکائویی

کرم کاکائو سطلی فندوقی

مشخصات محصول

محصولکرم کاکائو سطلی
وزن فله ای۱۲ و ۴ کیلویی
نوع بسته بندی فلهسطلی
دستورالعمل نگهداریدر جای خشک و خنک نگهداری شود.
توصیه مصرفبا توجه به تراکم و کاربرد
کشور سازندهایران
برندکام کایا
طعمفندوق
ارسالبه سراسر ایران

تاریخ انقضا

یکسال پس از تولید

کرم کاکائو سطلی فندقی-کام کایا

شکلات تخته ای فله کاکائویی

مشخصات محصول

نام محصولشکلات تخته ای فله 
وزن فله ای۳ کیلویی
نوع بسته بندی فلهکارتن ۱۲ کیلویی
دستورالعمل نگهداریدر جای خشک و خنک نگهداری شود.
مواد اولیه اصلی شکلاتپودر کاکائو، لسیتین، شکر، روغن CBS
کشور سازندهایران
برندکام کایا 
طعمشکلاتی
ارسالبه سراسر ایران

تاریخ انقضا

یکسال پس از تولید
 
شکلات تخته ای کیلویی-کام کایا
 
 

خرید فرآورده کاکائویی از کام کایا

 

برای اطلاع از قیمت و نحوی ارسال با ما تماس بگیرید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت