مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

شناسایی پودر کاکائو اصل + قیمت عمده روز | Original cacao

آنچه در این مقاله میخوانیم...

راه‌های تشخیص پودر کاکائو اصلتفاوت پودر کاکائو تیره و روشنبهترین پودر کاکائو خالصقیمت عمده پودر کاکائو اصلی در بازرگانی سورن
پودر کاکائو اصل

 

درخت کاکائو یکی از درختان مرتفع است که در مناطق گرمسیری و استوایی رشد می‌کند. این درخت دارای میوه‌های زردرنگ کوچکی است که شامل تعدادی دانه کاکائو می‌باشد. از دانه‌های کاکائو محصولاتی مانند کره کاکائو، شکلات و پودر کاکائو استخراج می‌شود. پودر کاکائو توسط کشورهای مختلفی تولید می‌شود. به همین دلیل این پودر دارای انواع و برندهای مختلفی است. ازآنجایی‌که تعداد تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان پودر کاکائو افزایش‌یافته است؛ برخی از افراد سودجو اقدام به فروش پودرهای کاکائو بی‌کیفیت و تقلبی می‌کنند. پودر کاکائو اصل دارای مشخصات خاصی است. درصورتی‌که این پودر از مراکز معتبر خریداری شود؛ از اصل بودن آن اطمینان حاصل می‌گردد.

راه‌های تشخیص پودر کاکائو اصل

تشخیص پودر کاکائو اصل از تقلبی کار دشواری است؛ معمولاً تنها افراد متخصص می‌توانند این کار را انجام دهند؛ اما پودر اصل دارای ویژگی‌هایی است که با در نظر گرفتن این ویژگی‌ها می‌توان پودرهای کاکائو اورجینال را از تقلبی شناسایی کرد. پودرهای کاکائو اورجینال بسیار نرم بوده و رطوبت کمی دارند. یکی دیگر از راه‌های تشخیص پودر کاکائو اصل توجه به مزه آن است. این پودرها خیلی تلخ نیستند و از تلخی متوسطی برخوردارند. پودر کاکائو باکیفیت و اصل دارای دو رنگ تیره و روشن هستند اما معمولاً پودرهای باکیفیت رنگی روشن‌تر دارند. درصد چربی پودرهای کاکائو مرغوب بین ۱۰ تا ۲۲ می‌باشد؛ بنابراین هنگام خرید این پودرها حتماً به مشخصات درج‌شده بر روی بسته‌بندی توجه نمایید و برای خرید مراکز معتبر را انتخاب کنید.

تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن

تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن

همان‌طور که گفته شد پودر کاکائو در دو رنگ تیره و روشن تولید می‌شود که هرکدام دارای نمونه‌های باکیفیت و اصل می‌باشند. تفاوت پودر کاکائو تیره و روشن در روش تولید و مزه و عطر آن‌ها می‌باشد. پودرهای کاکائو روشن، پودرهای طبیعی و نچرال هستند. این پودر کاملاً خام است. به آن ماده افزودنی اضافه نشده است و دارای طعم و عطری تند می‌باشد. پودر کاکائو تیره یا آلکالایز بوداده شده‌اند. این پودر دارای طعم و مزه ملایم‌تر است. به این نوع پودر مواد افزودنی اضافه می‌شود تا میزان اسیدیته آن کاهش یابد.

بهترین پودر کاکائو خالص

پودر کاکائو خالص

نمی‌توان به‌طور مشخص بهترین پودر کاکائو خالص را نام برد. پودر کاکائو خالص پودری است که به آن ماده افزودنی مانند مغز پسته اضافه شده باشد، می توان شکلات پسته ای تولید کرد که طرفداران زیادی نیز دارد.

در تولید پودرهای تقلبی از نشاسته و اسانس کاکائو استفاده می‌شود. برندهای مختلف پودر کاکائو در بازار موجود است. پودرهای کاکائو اسپانیایی، هلندی و ترکیه‌ای از کیفیت و ماندگاری خوبی برخوردارند. برای خرید پودر کاکائو خالص بهتر است به بازرگانی‌ها و تولیدی‌های معتبر مراجعه نمایید و تا جایی که ممکن است خریدهای خود را به‌صورت مستقیم و بی‌واسطه انجام دهید.

مجموعه تولیدی بازرگانی سورن یکی از مراکز عرضه‌کننده پودر کاکائو خالص می‌باشد که محصولات خود را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

قیمت عمده پودر کاکائو اصلی در بازرگانی سورن

با توجه به اینک تولیدی ها و شرکت های شکلات تخته ای از پودر کاکائو به عنوان مواد اولیه و با حجم بالا استفاده می کنند در کنار یافتن پودر کاکائو اصلی ، داشتن بهترین قیمت نیز بسیار مهم تلقی می شود. بنابراین بازرگانی سورن با ارتباط مستقیم و بی واسطه با مشتریان گرامی ، بهترین قیمت عمده پودر کاکائو را برای مشتریان به صورت روزانه ارائه می نماید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت