شکلات
خانه / پودر کاکائو / تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی | آنالیز پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه | Cargill & Altin Marka

تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی | آنالیز پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه | Cargill & Altin Marka

با بررسی تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی در خدمت شما عزیزان هستیم. پودرهای کاکائویی که در کشورهای ترکیه و هلند تولید می شوند به دلیل تجارب بالا این دو کشور در تولید فرآورده های کاکائو از درجه کیفی استانداردی برخوردار هستند و طبیعتا تفاوت هایی هم با یکدیگر دارند که در این بخش به این تفاوت ها اشاره خواهیم کرد.

تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی

در ادامه به آنالیز تخصصی پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه و کارگیل هلند خواهیم پرداخت. با مطالعه این بخش، راحت تر می توانید جهت انتخاب پودر کاکائو مطلوب خود تصمیم گیری نمایید.

بررسی تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی

بررسی تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی

با بررسی تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی همراه ما باشید. کشور هلند دارای برندهای بیشتری نسبت به ترکیه است و دو برند آن به نام های بنسروپ Bensdorp و کارگیل Cargill توانسته اند به شهرت جهانی دست یابند در مقابل تنها یک برند ترکیه ای موفق به کسب موفقیت های چشمگیری شده است که آن برند آلتین مارکا Altin Marka نام دارد.

برند آلتین مارکا، گریدهای متعددی را وارد چرخه تولید خود کرده است و هر گرید را با یک میزان قلیایی به خصوص ارائه می کند. دو گرید مطرح تر آن یعنی S8 و S9 در بازارهای جهانی خوش درخشیده اند و سطح کیفی آنها مورد تایید بهترین تولیدکنندگان جهان نیز قرار گرفته است.

از نظر تفاوت میان این دو برند جهانی موضوع قابل توجه ای وجود ندارد اما میزان دسترسی راحت تر به آنها مطرح است. به این معنا که به دلیل نزدیکی ترکیه به کشور سریعتر می توان به پودرهای کاکائو ترک دسترسی داشت و مجدد نسبت به واردات آنها اقدام نمود که البته این تفاوت خیلی تفاوت مهمی محسوب نمی شود چرا که با روش های باربری متعددی که ایجاد شده است دسترسی به تمام مناطق جهان سهل و آسان شده است.

در واقع مهمترین تفاوت میان این دو محصول، قیمت آنها می باشد. قیمت پودر کاکائو ترکیه ای نسبت به پودر کاکائو هلندی ارزانتر است به همین دلیل خواهان بیشتری دارد البته پودر کاکائو هلندی نیز از قیمت مناسب برخوردار است ولی به نسبت نوع ترک کمی گران تر محسوب می شود.

آنالیز پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه

آنالیز پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه

آنالیز پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه به این قرار است که درصد چربی آن حدود ۱۰ تا ۱۲ بوده و هر گرید آن درصد قلیایی مختص به خود را دارد. بسته بندی این محصول نیز در کیسه هایی با وزن ۲۵ کیلویی انجام می گیرد که ویژه مراکز تولیدی و خریداران عمده است. ضمن اینکه، کیفیت برتر آلتین مارکا ترک موجب قرار گیری آن در سبد بهترین های ما شده است و این پودر کاکائو همیشه یکی از پیشنهادهای ما به تولید کنندگان گرامی می باشد.

آنالیز پودر کاکائو کارگیل هلند

آنالیز پودر کاکائو کارگیل هلند

آنالیز پودر کاکائو کارگیل هلند نیز به این شرح است که چربی آن میان ۱۰ الی ۱۲ قرار دارد که یک میزان چربی ایده آل محسوب می شود. این محصول نیز مشابه آلتین مارکا در کیسه هایی با وزن ۲۵ کیلویی عرضه شده و سطح کیفی بالا آن، رنگ دهی بی نظیر و عطر عالی از مشخصات بارز پودر کاکائو کارگیل هلند می باشد.

 

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

تامین کنندگان پودر کاکائو در ایران

تامین کنندگان پودر کاکائو (Altin marka , Cargill , JB)

فعالیت تامین کنندگان پودر کاکائو در هر کشوری واجب و ضروری است؛ چراکه این محصول …

Call Now Buttonتماس با ما