شکلات
خانه / لسیتین / کاربرد لسیتین در بستنی – بازرگانی فروش لسیتین

کاربرد لسیتین در بستنی – بازرگانی فروش لسیتین

لسیتین یکی از انواع مواد افزودنی مفید می‌باشد که از آن در محصولات غذایی متعددی استفاده می‌شود. لسیتین از منابع متفاوتی مانند پنبه، کلزا، دانه آفتابگردان و سویا به دست می‌آید. میزان کیفیت و قیمت این لسیتین­ها باهم متفاوت است. لسیتین استخراجی از این محصولات به دو شکل مایع و پودری عرضه می‌شود. از نوع مایع آن برای شکلات و شیرینی‌ها استفاده می‌شود و نوع پودری آن برای تولید محصولاتی مانند نان استفاده می‌شود. بااین‌حال کاربرد لسیتین بسیار زیاد است و تنها منحصر به این مواد غذایی نمی‌شود. در این مطلب قصد داریم شمارا با کاربرد لسیتین در بستنی آشنا نماییم.

لسیتین در چه موادی وجود دارد؟

کاربرد لسیتین در بستنی

لسیتین بافتی زردرنگ است که در مواد غذایی مختلفی وجود دارد. به‌طورکلی لسیتین در زرده تخم‌مرغ، سویا، جوانه گندم، جگر گوساله، بادام‌زمینی، پنبه، کلزا و… وجود دارد؛ بنابراین می‌توان این ماده را از محصولات گیاهی و حیوانی متعددی استخراج کرد. لسیتین موجود در این محصولات پس از استخراج در محصولات غذایی متعددی استفاده می‌شود که از آن جمله می‌توان به کاربرد لسیتین در بستنی اشاره کرد.

کاربرد لسیتین در سایر مواد غذایی

کاربرد لسیتین در مواد غذایی

اگر بخواهیم به کاربرد لسیتین در سایر مواد غذایی اشاره نماییم می‌توان این محصول را نگه‌دارنده مواد غذایی دانست. از لسیتین در پخت انواع شیرینی‌ها استفاده می‌شود تا میزان چسبندگی آن کاهش یابد. کاربرد دیگر آن در صنعت شکلات‌سازی است استفاده از لسیتین در شکلات باعث کنترل میزان شکر و شیرینی آن می‌شود. کاربرد لسیتین در بستنی‌سازی را نیز نمی‌توان نادیده گرفت. حدود ۱ تا ۲ درصد لسیتین را به مواد بستنی اضافه می‌کنند تا بافت آن یکنواخت شود و میزان سفتی آن افزایش یابد، استفاده از این محصول در جلوگیری از خشک شدن بستنی مؤثر است.

قیمت خرید لسیتین ویژه صنایع غذایی

قیمت خرید لسیتین

میزان قیمت لسیتین با توجه به مارک و برند، نوع منابع استخراج‌شده از آن، میزان کیفیت، نوع کشور تولیدکننده، وزن، مایع یا جامد بودن آن و… متفاوت است. به همین دلیل نمی‌توان قیمت ثابتی برای این ماده افزودنی در نظر گرفت. جهت اطلاع از مشخصات و میزان قیمت لسیتین می‌توانید با مجموعه سورن تماس برقرار نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

فروشنده لسیتین سویا

فروشنده لسیتین سویا بشکه ای| خرید پودر لسیتین عمده | بازرگانی Lecithin |

مجموعه ما پخش کننده انواع مواد اولیه صنایع غذایی و البته فروشنده لسیتین سویا در …

Call Now Buttonتماس با ما