مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

کارگیل – فروشندگان پودر کاکائو هلندی Soren | Code GT50 + آنالیز

آنچه در این مقاله میخوانیم...

فروشندگان پودر کاکائو هلندی GT50 در ایرانمشخصات پودر کاکائو گرکنز کارگیل هلندیخرید اینترنتی پودر کاکائو Cocoa Powder
فروشندگان پودر کاکائو هلندی GT50

فروشندگان پودر کاکائو هلندی GT50 یک مرجع معتبر به حساب می آیند و تولیدی های مختلف که معمولا خریدهای خود را یک بار در سال در حجم بالا انجام می دهند ترجیح می دهند مواد پایه ای خود را از فروشندگانی تهیه نمایند که در این کار خبره هستند و قیمت های عمده ای را بر محصولات اعمال می کنند.

فروشندگان پودر کاکائو هلندی GT50

از میان پودرهای کاکائو وارداتی، برند کارگیل شهرت بسیار و فروش بالایی دارد. این پودر کاکائو، در کدها و گریدهای مختلفی تولید می گردد که یکی از پرکاربرد ترین و پرفروش ترین آن کد GT50 می باشد. آنچه که در ادامه می خوانید مشخصات این پودر کاکائو خوش طعم و نحوه سفارش آن است. جهت اخذ اطلاعات جامع تر در خصوص این محصول تا انتها این بخش همراه ما باشید.

فروشندگان پودر کاکائو هلندی GT50 در ایران

فروشندگان پودر کاکائو هلندی GT50 در ایران

بازرگانی سورن از فروشندگان پودر کاکائو هلندی GT50 در ایران می باشد. ما این پودر کاکائو را در بهترین شرایط نگهداری می کنیم و به محض دریافت سفارشات، محصول با بهترین وضعیت، بسته بندی شده و به محل خریدار ارسال می شود. ضمن اینکه سفارش، عمده ای صورت می گیرد و سفارش دهنده در هر منطقه کشور که باشد می تواند ثبت سفارش را انجام دهد و در این خصوص محدودیتی وجود ندارد.

مشخصات پودر کاکائو گرکنز کارگیل هلندی

مشخصات پودر کاکائو گرکنز

از مشخصات پودر کاکائو گرکنز کارگیل هلندی یا GT50 می توان به مزه کمی تلخ و عطر تند آن اشاره کرد. تولید کنندگانی که از طرفداران این پودر کاکائو هستند تمایل به تولید محصولاتی با رنگ تیره تر دارند. هنگامی که این پودر کاکائو در ترکیب مواد خوراکی به کار می رود به آن عطر و مزه عالی می دهد و همچنین رنگ نهایی آن تیره می شود. بسته بندی این محصول نیز مشابه اکثر پودرهای کاکائو است اینگونه که آنها را با کیسه های ۲۵ کیلویی جا به جا می کنند.

خرید اینترنتی پودر کاکائو Cocoa Powder

خرید اینترنتی پودر کاکائو Cocoa Powder

خرید اینترنتی پودر کاکائو Cocoa Powder به خصوص مدل جی تی ۵۰ آن طرفداران بیشماری دارد. در کشور ما، پودرهای کاکائو گوناگونی وارد بازار شده اند که از میان آنها، تعدادی توانسته اند به شهرت و فروش بالا دست یابند از جمله پودر کاکائو هلندی، ترکیه ای، اسپانیایی و … .

این پودرهای کاکائو همگی در انبارهای ما موجود هستند و از لحاظ قیمت نیز کم ترین قیمت را تا حد امکان برای آنها در نظر گرفته ایم. از آنجایی که قیمت محصولات ثابت نیست و مدام در حال کاهش و افزایش هستند توصیه می کنم جهت استعلام قیمت ها با مسئول فروش ما تماس حاصل نمایید. مدیر فروش هر اطلاعاتی که درباره پودرهای کاکائو و سایر محصولات بخواهید را در اختیارتان قرار می دهد.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت