مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

شکلات چیپسی اشکی (۳۰۰۰gr – 12Kg) از کجا بخریم ؟

آنچه در این مقاله میخوانیم...

شکلات چیپسی اشکی از کجا بخریم (teary chips)لیست انواع شکلات چیپسی در حال تولیدقیمت شکلات اشکی چقدر است (teary chips)فروش انواع شکلات  شیرینی پزیجدول مشخصات شکلات چیپسی + قیمت عمده
شکلات چیپسی اشکی از کجا بخریم

پاسخ این پرسش که شکلات چیپسی اشکی از کجا بخریم قطعا واحدهای اصلی تولید و تامین این محصول هستند. به طور کلی، محصولات اولیه بهتر است از تولیدکننده و تامین کننده اصلی آن خریداری شوند تا ریسک خرید به حداقل برسد. منظور از ریسک خرید این است که واسطه های عرضه کننده این محصولات، قیمت بیشتری برای آن در نظر می گیرند و حتی ممکن است برخی از کلاهبرداران، محصولات تقلبی و کیفیت پایین را به جای محصولات اصل به مشتری بفروشند.

  شکلات چیپسی

جهت کاهش ریسک های احتمالی خرید بایستی محصول موردنظر خود را از واحدهای مجوزدار و معتبر کشور خریداری نمایید.

در رابطه با کیفیت شکلات چیپسی نیز استانداردهای لازم لحاظ شده است و این محصول بعد از طی کردن مراحل ویژه ای وارد چرخه تولید و بسته بندی شده است. به این ترتیب، تمام گام های لازم جهت تولید حرفه ای این محصول طی شده است و سطح کیفی آن به سطح مورد انتظار تولیدکنندگان رسیده است. در ادامه مطلب، به معرفی شکلات چیپسی کارخانه پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

شکلات چیپسی اشکی از کجا بخریم (teary chips)

شکلات چیپسی

در ابتدای این بخش اشاره کوچکی به این بحث که شکلات چیپسی اشکی از کجا بخریم شد. این شکلات موفق به کسب تاییدیه های لازم شده است و کیفیت آن به تایید بسیاری از تولیدکنندگان قنادی ها رسیده است. تولیدکنندگانی که در قنادی ها و کارگاه های تولید کیک و شیرینی کار می کنند با کمک این شکلات بی نظیر به محصولات خود طعم می بخشند. انواع  شکلات چیپسی سطلی ۳۰۰۰ گرمی کارتن ۱۲ کیلویی در کارخانه تولید و بصورت عمده توزیع می شود.

از این شکلات قنادی مقاوم می توان در فضای داخلی و خارجی انواع کیک، کوکی، کاپ کیک و شیرینی های مختلف استفاده کرد. حتی تولیدکنندگان بستنی و دسرهای مختلف نیز از شکلات اشکی در تولیدات خود استفاده می کنند. دلیل استفاده از این شکلات در فضای داخلی شیرینی جات نیز به مقاومت فوق العاده آن باز می گردد.

در واقع، یکی از بهترین گزینه ها جهت افزودن به ترکیب اصلی دسرها همین شکلات های اشکی است؛ چراکه در برابر حرارت دچار سوختگی نمی شود و مقاومت آن بی نظیر است. در ضمن، این شکلات تحت چند رنگ و طعم جذاب در حال تولید است که در ادامه به انواع شکلات اشکی اشاره کرده ایم.

لیست انواع شکلات چیپسی در حال تولید

شکلات چیپسی

انواع شکلات چیپسی در حال تولید به شرح زیر است:

  • شکلات چیپسی تلخ
  • شکلات چیپسی وانیلی
  • شکلات چیپسی میوه ای
  • شکلات چیپسی کاکائویی

قیمت شکلات اشکی چقدر است (teary chips)

قیمت شکلات اشکی

پاسخ این پرسش نیز که قیمت شکلات اشکی چقدر است  (teary chips) به مدل آن بستگی دارد. در هر مدل شکلات اشکی از مواد اولیه مختلفی بهره گرفته شده است که این تنوع در تولید باعث تفاوت در قیمت گذاری نیز شده است. به هر حال، قیمت روز شکلات اشکی در مدل های مختلف را می توانید از واحد مشاوره و فروش مرکز جویا شوید. برای تمام محصولات خود قیمت های مناسبی را در نظر گرفته ایم تا تولیدکنندگان گرامی راحت تر بتوانند مواد موردنیاز خود را تامین کنند.

فروش انواع شکلات  شیرینی پزی

شکلات چیپسی

فروش انواع شکلات موردنیاز کارگاه های شیرینی پزی همچون شکلات اشکی در همین سایت جریان دارد. شکلات هایی که با استفاده از آن‌ها می توان کیک ها، کوکی ها و شیرینی های درجه یکی را تولید کنید عبارت اند از شکلات سکه ای، شکلات کریسپی، شکلات تخته ای و شکلات مایع.

با استفاده از هر یک از این شکلات های خوشمزه می توان طعم و ظاهر مناسبی به محصولات خود بخشید و اینگونه موجبات فروش بهتر آن‌ها را فراهم کرد. توضیحات مربوط به هر یک از این شکلات های قنادی در بخش های مختلف همین سایت آورده شده است که شما عزیزان را به مطالعه این بخش ها نیز دعوت می کنم.

جدول مشخصات شکلات چیپسی + قیمت عمده

نام محصول شکلات چیپسی
وزن فله ای ۳۰۰۰ گرمی
نوع بسته بندی فله سطل
دستورالعمل نگهداری در جای خشک و خنک نگهداری شود.
توصیه مصرف و مقدار با توجه به کاربرد و تراکم
کشور سازنده ایران
برند کام کایا آنیه
محدودیت سنی ندارد
قیمت محصول در مبدا نسبت به حجم سفارش
شرایط خرید و قیمت ریالی کلیک کنید
Call Now Buttonمشاوره + قیمت