مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

لیست قیمت پودر نارگیل کیلویی چرب | خشک | صنایع تولیدی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

انواع پودر نارگیلواردات پودر نارگیلقیمت پودر نارگیل کیلویی
قیمت پودر نارگیل کیلویی

 قیمت پودر نارگیل کیلویی

درخت نارگیل یکی از درختانی است که ابتدا در جنوب آسیا کشت می‌شد اما امروزه بیشتر در مناطق استوایی رشد می‌کند. این درخت دارای ارتفاع زیادی است و قد آن گاهی تا ۴۰ متر نیز می‌رسد. درخت نارگیل پس از گذشت ۱۰ سال ثمر می‌دهد. از این میوه محصولات مختلفی تولید می‌شود. پودر نارگیل یکی از محصولات مغذی به‌دست‌آمده از میوه درخت نارگیل است. پودر نارگیل دارای انواع و برندهای مختلفی است و در بسته‌بندی‌های متفاوت به فروش می‌رسند. تعداد درختان نارگیل در ایران محدود است؛ بنابراین بیشتر پودر نارگیل موجود در بازار محصول کشورهای خارجی می‌باشد. قیمت پودر نارگیل کیلویی و فله‌ای متفاوت است و عوامل زیادی در میزان قیمت این محصول دخیل است.

انواع پودر نارگیل

انواع پودر نارگیل

پودر نارگیل دارای دو نوع پرچرب و کم‌چرب است. پودرهای نارگیل پرچرب از ارزش تغذیه‌ای بیشتری برخوردارند. از پودر نارگیل چرب در تولید محصولات بهداشتی و آرایشی نیز استفاده می‌شود. بیشترین موارد مصرف پودر نارگیل در تولید کیک، شیرینی، شکلات، آبمیوه و بستنی است. کاربردهای این دو پودر نیز متفاوت است. از پودرهای پرچرب بیشتر در تولید شیرینی نارگیلی استفاده می‌شود. از پودرهای نارگیل کم‌چرب برای تزئین مواد غذایی و تولید شکلات استفاده می‌گردد. اگر در تولید شیرینی از پودر نارگیل کم‌چرب استفاده شود؛ شیرینی خشک و بی‌کیفیت خواهد شد. قیمت پودر نارگیل کیلویی چرب و خشک نیز متفاوت است.

واردات پودر نارگیل

واردات پودر نارگیل

همان‌طور که اشاره شد تعداد درختان نارگیل در ایران محدود است به همین دلیل بیشتر پودر نارگیل مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. واردات پودر نارگیل از طریق کشورهای مختلفی مانند اندونزی، هند، سریلانکا و… انجام می‌شود. شرکت ام تی رویال ترکیه نیز یکی از صادرکنندگان اصلی پودر نارگیل به کشور محسوب می‌شود. شرکت‌های مختلفی در کشور واردات پودر نارگیل را انجام می‌دهند. قیمت پودر نارگیل کیلویی این شرکت‌ها معمولاً متفاوت است.

قیمت پودر نارگیل کیلویی

قیمت پودر نارگیل کیلویی

مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت، پودر نارگیل درصد چربی آن است. قیمت پودرهای نارگیل پرچرب بیشتر از پودر نارگیل کم‌چرب است. نوع کشور تولیدکننده، نوع برند و نوع بسته‌بندی نیز در میزان قیمت نهایی پودر نارگیل مؤثر هستند. معمولاً پور نارگیل به‌صورت کیلویی و فله‌ای به فروش می‌رسند. قیمت پودر نارگیل کیلویی کمی بیشتر از پودر نارگیل فله‌ای است. اگر این پودر را به‌صورت مستقیم از بازرگانی‌های واردکننده خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف خواهند شد و درنتیجه هزینه کمتری متقبل می‌شوید.

بازرگانی سورن یکی از مراکزی است که انواع پودر نارگیل پرچرب و کم‌چرب را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت خرید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت