مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

بهترین قیمت شکلات سکه ای رنگی قنادی عمده ای

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت شکلات سکه ای رنگیقیمت شکلات سکه ای رنگیکاربردهای شکلات سکه ای در قنادی هاخرید شکلات سکه ای رنگی با قیمت مناسبصادرات شکلات سکه ای به کشورهای مختلففروش آنلاین شکلات سکه ای باکیفیت

قیمت شکلات سکه ای رنگی به مواد تشکیل دهنده آن از جمله روغن جانشین کره کاکائو بستگی دارد. در واقع، بسیاری از مواد لازم تولیدی ها از خارج تامین می شود و قیمت هر یک از آن‌ها نیز ممکن است دستخوش تغییراتی شود به همین خاطر قیمت این شکلات نیز همچون سایر شکلات های بازار با نوسان قیمت همراه است.

به طور کلی، شکلات سکه ای یکی از انواع شکلات های تزیینی صنایع غذایی است که از آن در محصولاتی مانند کیک و شیرینی استفاده می شود.

شکلات سکه ای کارخانه در چندین رنگ جذاب تولید شده و در ترکیب آن نیز از مواد اولیه باکیفیتی استفاده شده است که این کیفیت مناسب مواد بر کیفیت نهایی شکلات تاثیر گذاشته و درجه کیفی آن را به درجه کیفی استاندارد جهانی رسانده است. همین کیفیت بالا نیز زمینه صادرات شکلات سکه ای ایران را فراهم کرده است که در ادامه، بیشتر درباره آن توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

قیمت شکلات سکه ای رنگیقیمت شکلات سکه ای رنگی

برای اطلاع از قیمت شکلات سکه ای رنگی به نرخ روز می توانید با کارشناس و مدیر فروش ما تماس بگیرید. قیمت شکلات سکه ای رنگی که ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان گرامی کشور به فروش می رسد در محدوده قیمتی مناسب و رقابتی قرار دارد. در واقع، فروش فله ای شکلات سکه ای با قیمت کمتری نسبت به فروش جزئی آن همراه است.

به این ترتیب، انواع شکلات سکه ای تولید کارخانه را می توانید با قیمتی مناسبیپ خریداری کرده و از آن‌ها در ترکیب محصولات خود استفاده نمایید. از انواع شکلات سکه ای نیز می توان به شکلات سکه ای شیری، شکلات سکه ای تلخ و همینطور شکلات سکه ای رنگی که شامل چندین طعم و رنگ است، اشاره کرد.

هر یک از این شکلات های سکه ای بر اساس مواد به کار رفته در آن‌ها و نحوه تولیدشان قیمت‌گذاری شده اند. به طور کلی، شکلات سکه ای تولید ایران به دلیل برخورداری از کیفیت لازم و قیمت مناسب مورد توجه کشورهای دیگر قرار گرفته است و این شکلات نیز در گروه شکلات های صادراتی ما قرار دارد.

کاربردهای شکلات سکه ای در قنادی ها

کاربردهای شکلات سکه ای در قنادی ها

کاربردهای شکلات سکه ای در قنادی ها زیاد است که این کاربردهای متنوع موجب سفارش فله ای آن توسط کادر تولید قنادی ها شده است. این شکلات که شبیه به یک سکه است به چند روش مورد استفاده تولیدکنندگان قرار می گیرد. این شکلات را می توان به تنهایی در سطح کیک های محفلی قرار داد به خصوص کیک هایی که ویژه کودکان و نوجوانان تولید می شود و تولیدکنندگان در ساختار آن از مواد تزیینی متنوعی استفاده می کنند.

در واقع، شکلات سکه ای به خصوص نوع رنگی آن یک ماده تزیینی کاربردی است که می تواند نمای زیبایی در تولیدات کارگاه های مختلف ایجاد کند. این شکلات خاص علاوه بر تزیین شیرینی جات به عنوان یک شکلات پذیرایی هم توسط مصرف کنندگان خریداری می شود به همین خاطر تامین کنندگان بسیاری، مایل به خرید شکلات سکه ای در طعم های متنوع هستند.

خرید شکلات سکه ای رنگی با قیمت مناسب

خرید شکلات سکه ای رنگی با قیمت مناسب

خرید شکلات سکه ای رنگی با قیمت مناسب یکی از خریدهایی است که همواره در سید خرید تولیدکنندگان حرفه ای قرار دارد. در واقع، افرادی که چرخه تولید پویایی دارند و تولیدکننده محصولات متنوعی هستند با بهره گیری از شکلات هایی نظیر شکلات سکه ای، شکلات چیپسی، شکلات تخته ای و … طعم و ظاهر مناسبی در تولیداتشان ایجاد می کنند.

به عبارت دیگر، امروزه تنها مزه یک خوراکی مدنظر مصرف کنندگان نیست و آن‌ها ترجیح می دهند که محصولی را خریداری کنند که هم طعم لذیذی دارد و هم ظاهر آن زیباست. به این ترتیب، ما با علم به این موضوع سعی کرده ایم، شکلات های درجه یک از هر نظر را تولید کرده و با نرخ عمده مصوب در اختیار مشتریان محترم قرار دهیم.

صادرات شکلات سکه ای به کشورهای مختلف

صادرات شکلات سکه ای به کشورهای مختلف

همانطور که اشاره شد، صادرات شکلات سکه ای به کشورهای مختلف در حال انجام است. شکلات های سکه ای ما که در گرید رنگی تولید شده اند طرفداران بسیاری در داخل و خارج از کشور دارند و ما نیز مفتخریم که این شکلات را با تضمین کیفیت در اختیار مشتریان داخلی و خارجی خود قرار دهیم.

به این ترتیب، حجم سفارش این محصول بالا است و ما هم جهت تامین بازار داخل و خارج از کشور شروع به افزایش ظرفیت تولید خود کرده ایم. بنابراین لاین مربوط به تولید شکلات سکه ای ما یک لاین پویا و فعال است که توسط پرسنل حرفه ای اداره می شود.

فروش آنلاین شکلات سکه ای باکیفیت

فروش آنلاین شکلات سکه ای باکیفیت

فروش آنلاین شکلات سکه ای باکیفیت یکی از اقداماتی است که به ما در جهت تامین اساسی بازار داخل کمک کرده است. با فروش اینترنتی شکلات سکه ای هم می توان این محصول را به سایر تولیدکنندگان کشور معرفی کرد و هم بستری ایجاد نمود که تولیدکننده و تامین کننده داخلی در هر منطقه ای که هستند بتوانند این محصول را در عرض چند دقیقه سفارش دهد.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت