مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

پودر کاکائو اپرا | بهترین کاکائوهای اروپایی فرانسه ، اسپانیا و هلندی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

ویژگی های پودر کاکائو اپرا فرانسهبهترین پودرهای کاکائو اروپایی فرانسه و اسپانیا و هلندخرید پودر کاکائو اپرا ارزان قیمتمرکز فروش پودر کاکائو خارجی قیمت مناسب
ویژگی های پودر کاکائو اپرا

پودر کاکائو اپرا (Opera cocoa powder) از بهترین پودرهای کاکائو جهان است که توسط شرکت فرانسوی تولید و عرضه می شود. در واقع، فرانسه یکی از قطب های اصلی تامین پودر کاکائو در جهان به شمار می آید که دارای چندین برند معتبر و معروف است. برندهای اپرا و بنسروپ این کشور از شهرت زیادی در بازار جهانی برخوردار هستند و هر دو آن‌ها موفق شده اند نظر تولیدکنندگان سراسر جهان را به خود جلب نمایند. در ادامه مطلب، قصد معرفی کامل پودر کاکائو opera را داریم.

کیفیت بالای پودر کاکائو فرانسوی اپرا در کنار قیمت بسیار مناسب آن منجر به انتخاب این محصول توسط تولیدکنندگان بیشماری در جهان شده است.

به این ترتیب، بسیاری از واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ در جهان برای خوش طعم شدن محصولات خود و رنگدهی به آن‌ها از این پودر کاکائو مرغوب استفاده می کنند. در کشور عزیز ما نیز تولیدکنندگان بسیاری مایل به استفاده از این پودر کاکائو خارجی درجه یک هستند که این محصول توسط شرکت سورن تامین شده و در اختیار واحدهای تولیدی سراسر کشور قرار داده می شود.

ویژگی های پودر کاکائو اپرا فرانسه

ویژگی های پودر کاکائو اپرا

پیش از خرید بهتر است با ویژگی های پودر کاکائو اپرا فرانسه آشنا شوید. این پودر کاکائو فرانسوی در چندین کد و گرید مختلف تولید می شود که یکی از کدهای محبوب آن، Op 9 است. این کد از حیث رنگ شباهت زیادی به کد S9 از برند آلتین مارکا ترکیه دارد؛ اما کیفیت این پودر کاکائو فرانسوی به مراتب بیشتر از این پودر کاکائو معروف ترک است.

به این ترتیب، پودر کاکائو opera هم کیفیت بالاتری نسبت به پودر کاکائو آلتین مارکا دارد و هم قیمت آن ارزان تر است؛ به همین خاطر مورد توجه تولیدکنندگان حرفه ای قرار گرفته است. درصد چربی آن نیز در محدوده استانداردی قرار داشته و بین ۱۰ الی ۱۲ لحاظ شده است که این میزان چربی خواست بسیاری از تولیدکنندگان می باشد.

بنابراین این پودر کاکائو فرانسوی مرغوب از نظر کیفیت نسبت به بسیاری از برندهای اروپایی برتری دارد؛ به همین خاطر یکی از پودرهای کاکائو پیشنهادی ما به مشتریان محترم سورن می باشد. بسته بندی آن نیز به صورت استاندارد انجام گرفته و این محصول در کیسه های ۲۵ کیلویی بسته بندی می شود.

بهترین پودرهای کاکائو اروپایی فرانسه و اسپانیا و هلند

بهترین پودرهای کاکائو اروپایی

آشنایی با بهترین پودرهای کاکائو اروپایی فرانسه و اسپانیا و هلند یکی از کارهایی است که تولیدکنندگان بایستی به آن توجه لازم را داشته باشند. تولیدکنندگان شیرینی جات، محصولات لبنی و دسرهای مختلف که از پودر کاکائو استفاده می کنند بایستی با بهترین مواد اولیه آشنا باشند تا با بهره گیری از آن‌ها بتوانند به رقابت با رقبای خود پرداخته و در نهایت، محصولات باکیفیتی را به مصرف کنندگان عرضه نمایند. در زیر اسامی پودرهای کاکائو اروپایی مرغوب را که همگی آن‌ها توسط مجموعه Soren در حال توزیع هستند، آورده ایم:

پودر کاکائو اپرا فرانسه

پودر کاکائو کارگیل هلند

پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه

خرید پودر کاکائو اپرا ارزان قیمت

خرید پودر کاکائو اپرا ارزان قیمت

خرید پودر کاکائو اپرا ارزان قیمت در کدهایی با نام Op3،  Op 9، Op 11 طرفداران زیادی دارد. تولیدکنندگان محصولات لبنی و بستنی بهتر است کد Op 11 را برای محصولات خود انتخاب کنند. این کد رنگ روشنی دارد و به خوبی می تواند رنگ تولیدات شما را به یک رنگ جذاب و طعم عالی تبدیل نماید.

کد Op 9 نیز گزینه مناسبی برای تولیدکنندگان شیرینی جات به حساب می آید. حال اینکه، برای محصول تولیدی شما بهتر است از چه کدی استفاده شود را می توانید از مشاور فروش بپرسید و راهنمایی های لازم در این باره را دریافت نمایید و بهترین خرید پودر کاکائو را با توجه به حرفه کاری خود داشته باشید.

مرکز فروش پودر کاکائو خارجی قیمت مناسب

مرکز فروش پودر کاکائو خارجی قیمت مناسب

فعالیت مراکزی نظیر مرکز فروش پودر کاکائو خارجی قیمت مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چراکه پودر کاکائو یکی از ملزومات اصلی قنادی ها و برخی از کارخانجات کشور می باشد و به نوعی، این چاشنی تعیین کننده طعم قالب محصولات آن‌ها است؛ به همین خاطر تولیدکنندگان این مراکز بر روی کیفیت پودر کاکائو مصرفی خود حساس هستند و معمولا مایل به استفاده از یک برند معتبر و شناخته شده می باشند.

از کشورهای اروپایی بسیار مطرح در پودر کاکائو می توان به کشورهای اسپانیا، فرانسه و پودر کاکائو هلندی (کارگیل) اشاره کرد.

پودر کاکائو اپرا یکی از پیشنهادهای مطمئن برای تولیدکنندگان سخت پسند می باشد. این محصول هم از نظر طعم و هم از نظر رنگ دهی جزء بهترین های جهان است؛ از این رو، برای رفع نگرانی های خود بابت طعم نهایی محصول تولیدی خود می توانید از این محصول قوی و درجه یک استفاده کنید.

پودر کاکائو اپرا فرانسه

مشاوره و فروش

Call Now Buttonمشاوره + قیمت