مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت کاکائو مالزی | اعلام قیمت روز پودر کاکائو | Favorich

آنچه در این مقاله میخوانیم...

ویژگی‌های پودر کاکائو مالزیقیمت کاکائو مالزیفروش پودر کاکائو مالزی خوب

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که دارای انواع مختلفی است و از طعم‌ها و درجه کیفی متفاوتی برخوردار است. این پودر از دانه‌های کاکائو به دست می‌آید. پودرهای کاکائو دارای دو نوع طبیعی یا نچرال و آلکالایز یا فرآوری شده هستند. از هریک از این پودرها برای مصارف خاصی استفاده می‌شود. کشورهای مختلفی مانند برزیل، غنا، نیجریه، اندونزی، هلند، اسپانیا، ترکیه و مالزی درزمینهٔ تولید و صادرات پودر کاکائو فعالیت می‌کنند. پودر کاکائو مالزی یکی از نمونه‌های خوب و باکیفیت است که در بازار ایران نیز جایگاه خوبی کسب کرده است. قیمت کاکائو مالزی بسیار مناسب است و به همین دلیل مورد استقبال کارخانه‌ها و تولیدی‌های مختلف قرارگرفته است.

قیمت کاکائو مالزی

ویژگی‌های پودر کاکائو مالزی

پودر کاکائو مالزی

مالزی یکی از کشورهای تولیدکننده و صادرکننده پودر کاکائو به بیشتر کشورهای جهان است. پودر کاکائو مالزی دارای برندهای مختلفی همچون دلفی، هاوس، کارگیل، فاواریچ و … است. هریک از این پودرها دارای ویژگی خاصی هستند. دارا بودن مزه عالی، رنگ دهی خوب و قیمت مناسب از ویژگی‌های پودر کاکائو مالزی محسوب می‌شود. این پودرها در دو نوع دارک و روشن تولید و عرضه می‌شوند. در تولید شکلات بیشتر از پودرهای کاکائو تلخ استفاده می‌شود. به همین دلیل برندهای تلخ پودر کاکائو مالزی مانند برند دلفی بسیار موردتوجه فعالان و تولیدکنندگان عرصه شکلات قرارگرفته است. قیمت کاکائو مالزی نیز در رده‌های پایین قرار دارد و استفاده از آن موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های تولیدی کارخانه‌ها می‌شود.

قیمت کاکائو مالزی

قیمت کاکائو مالزی

همان‌طور که گفته شد قیمت کاکائو مالزی مناسب است و برای خرید آن نیاز به‌صرف هزینه‌های زیادی نمی‌باشد. البته میزان قیمت این محصول با توجه به برند، نوع پودر کاکائو و میزان خرید متفاوت است. معمولاً فروشندگان دو نوع قیمت برای این پودر کاکائو در نظر دارند. قیمت خرید عمده کمتر از میزان خرید جزئی است. همچنین نرخ ارز نیز بر میزان قیمت این محصول تأثیرگذار است. اگر پودر کاکائو مالزی را به‌صورت مستقیم از واردکننده اصلی خریداری نمایید؛ می‌توانید هزینه کمتری پرداخت کنید و از کیفیت محصول اطمینان یابید.

فروش پودر کاکائو مالزی خوب

فروش پودر کاکائو مالزی خوب

بازرگانی سورن یکی از مراکز فروش پودر کاکائو مالزی خوب است. تمامی محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و درنتیجه از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. این مجموعه برای دسترسی راحت‌تر مشتریان؛ امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. جهت اطلاع از مشخصات محصول و ثبت سفارش‌های عمده می‌توانید به سایت سورن مراجعه کرده و یا از طریق تماس با واحد فروش اقدام به خرید نمایید.

 

Call Now Buttonمشاوره + قیمت