مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب + قیمت پودر نارگیل در بازار

آنچه در این مقاله میخوانیم...

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چربقیمت پودر نارگیل در بازار تهرانمرکز فروش عمده پودر نارگیل Coconut Powder
وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب با تامین این محصول در تناژ بالا، نقش اصلی در تامین و پخش پودر نارگیل در کشور ایفا می کند. پودر نارگیل Coconut Powder دارای املاح معدنی بیشماری است و از طعم شیرینی نیز برخوردار می باشد. اصولا میوه نارگیل از آن دسته از میوه هایی است که حتی برگ آن نیز کارایی داشته و در آشپزی به کار می رود.

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب

میوه نارگیل معمولا توسط کشورهای آسیای شرقی و برخی از کشورهای آمریکایی که بستر مناسب تری دارند ارائه می شود و برندهای مختلفی نیز آن را به پودر تبدیل می کنند و به منظور استفاده در مواد غذایی مختلف به فروش می رسانند.

این پودر در مجموعه سورن به دو صورت خشک و چرب عرضه می ‌شود که در ادامه درباره تفاوت های این دو مدل، قیمت پودر نارگیل فله ای و سایر شرایط فروش آن صحبت های لازم شده است که شما عزیزان را به مطالعه آنها دعوت می کنم. با ما همراه باشید.

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب با واردات هر دو مدل این پودر به تولید کنندگان کمک می کند تا به محصولات اولیه مورد نظرشان دسترسی داشته باشند. تفاوتی که این دو پودر نارگیل با هم دارند بیشتر به کاربردشان بر می گردد.

پودر نارگیل چرب در صنعت شیرینی کاربرد دارد. در واقع، شیرینی پزان آن را برای تولید شیرینی هایی مانند نارگیلی و سایر شیرینی ها و دسرها مورد استفاده قرار می دهند.

نوع خشک آن نیز جنبه تزیینی داشته و آن را بر روی سطح کیک، شیرینی، خرما و سایر مواد غذایی قرار می دهند. وجود هر دو مدل پودر نارگیل در بازار لازم است و وارد کنندگان با درک این موضوع، اقدام به واردات انواع پودر نارگیل می نمایند.

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران به مدل آن و برند عرضه کننده اش بستگی دارد. برای مثال، اگر پودر نارگیل از نوع چرب باشد به دلیل اینکه سنگین تر است قیمت بیشتری دارد و در مقابل، پودر نارگیل خشک از قیمت ارزان تری برخوردار است.

ضمن اینکه، برند و کشوری که پودر نارگیل از آن خریداری شده است بر قیمت تمام شده آن تاثیر زیادی دارد. در بازرگانی سورن، سعی شده است بهترین پودر نارگیل با قیمت مناسب عرضه گردد تا مشتریان از خرید خود راضی باشند.

مرکز فروش عمده پودر نارگیل Coconut Powder

مرکز فروش عمده پودر نارگیل Coconut Powder

مرکز فروش عمده پودر نارگیل Coconut Powder این امکان را به تولید کنندگان می دهد تا آن را در وزن بالا و مخصوص تولیدی ها سفارش دهند. در حقیقت، برای کارگاه ها و مراکز تولیدی اقتصادی تر است که مواد اولیه خود را فله ای تهیه نمایند. در رابطه با خرید محصولات اولیه وارداتی نیز پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید عمده ای محصولات می باشد زیرا نرخ ارز با نوسانات زیادی روبرو است و احتمال افزایش قیمت محصولات در آینده نیز بسیار زیاد است. اگر نیاز به پودرهای خوراکی دیگری مانند پودر کاکائو، پودر ژلاتین، پودر لسیتین، پودر ثعلب CMC و … دارید می توانید آنها را نیز به همراه پودر نارگیل سفارش دهید و از تخفیفات ما بهره مند شوید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت