مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید از شرکت کارخانه تافی شکلات دلوار | Delvar Toffee |

آنچه در این مقاله میخوانیم...

محصولات کارخانه شکلات دلوارتافی نارگیلیتافی شیریتافی میوه‌ای مغز دارتافی کره­ایآب‌نبات شیریآب‌نبات مغز دار و...قیمت شکلات تافی دلوارکارخانه شکلات تافی دلوار
کارخانه شکلات تافی دلوار

کارخانه تافی شکلات دلوار

شکلات تافی یکی از خوراکی‌های خوشمزه و ارزان‌قیمت است که می‌توان از آن در مهمانی‌ها و مجالس نیز استفاده کرد. تافی‌ها در انواع برندهای ایرانی و خارجی تولید می‌شوند. طعم و کیفیت تافی‌ها باهم متفاوت است و از قیمت‌های مختلفی برخوردارند. تافی‌های ایرانی از کیفیت و طعم خوبی برخوردارند و به همین دلیل به برخی کشورهای دیگر نیز صادر می‌شوند. یکی از انواع برندهای معروف و پرفروش تافی، برند دلوار است. در ادامه بیشتر با محصولات کارخانه شکلات تافی دلوار آشنا خواهید شد.

 

محصولات کارخانه شکلات دلوار

کارخانه شکلات دلوار

کارخانه شکلات تافی دلوار یکی از صادرکنندگان شکلات تافی می باشد. در تولید این تافی‌ها از مواد اولیه مرغوب استفاده‌شده و تمامی مراحل تولید مطابق با اصول بهداشت و مورد تأیید سازمان بهداشت می‌باشد. تنوع محصولات شکلات دلوار بسیار زیاد است. در این کارخانه انواع شکلات‌های خوشمزه تولید و صادر می‌شوند. برخی از محصولات کارخانه شکلات دلوار عبارت‌اند از:

  • تافی نارگیلی

  • تافی شیری

  • تافی میوه‌ای مغز دار

  • تافی کره­ای

  • آب‌نبات شیری

  • آب‌نبات مغز دار و…

وزن بسته‌بندی‌های شکلات تافی باهم متفاوت است. این تافی‌ها در بسته‌بندی‌های سلفونی و در طعم‌های مختلف عرضه می‌شوند.

قیمت شکلات تافی دلوار

قیمت شکلات تافی دلوار

شکلات‌های دلوار جزء یکی از مناسب تریم شکلات‌های بازار هستند و به کشورهای مختلفی مانند عراق نیز صادر می‌شوند. به علت کیفیت و طعم خوب و قیمت مناسب این برند بسیار پرفروش می‌باشد. قیمت شکلات تافی دلوار با توجه به نوع طعم تافی و نوع بسته‌بندی متفاوت است. این تافی‌ها در بسته‌بندی‌های ۲۲۰ گرمی، ۲۵۰ گرمی، ۳۰۰ گرمی و ۹۵۰ گرمی عرضه می‌شوند. البته این محصول به‌صورت فله‌ای و عمده نیز به فروش می‌رسد. برای صادرات به کشورهای دیگر نیز از بسته‌بندی‌های ۳ کیلویی و کارتن‌های ۱۲ کیلویی استفاده می‌شود. اگر این شکلات‌ها را به‌صورت مستقیم از کارخانه شکلات تافی دلوار خریداری نمایید، واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

کارخانه شکلات تافی دلوار

کارخانه شکلات تافی دلوار

کارخانه شکلات تافی دلوار  درزمینهٔ تولید انواع شکلات ارزان‌قیمت ازجمله تافی‌ها فعالیت می‌کند. ازآنجایی‌که خرید مستقیم از کارخانه کمی دشوار است، این مجموعه برای دسترسی آسان‌تر مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش در تماس باشید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت