مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9) | اسنو | اس ۹

آنچه در این مقاله میخوانیم...

تشخیص پودر کاکائو مرغوبقیمت پودر کاکائو فله‌ایخرید پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9)
خرید پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9)

خرید پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9)

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی پرکاربردی است که از آن بیشتر در تولید کیک، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود. این محصول از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و استفاده از آن برای سلامتی مفید است. پودر کاکائو از میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. درخت کاکائو یکی از درختانی است که در مناطق استوایی و گرمسیری رشد می‌کند. این درخت در مقیاس کوچک نیز در ایران کاشت می‌شود. این تعداد پاسخگوی نیازهای مصرفی کشور نمی‌باشد. به همین دلیل بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات از کشورهایی مانند هلند، اسپانیا، اندونزی و ترکیه تأمین می‌شود. در ادامه بیشتر با خرید پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9) آشنا خواهید شد.

 

تشخیص پودر کاکائو مرغوب

تشخیص پودر کاکائو مرغوب

پودر کاکائو در دو نوع نچرال و آلکالایز تولید می‌شود. پودرهای کاکائو نچرال خام هستند و به آن‌ها ماده افزودنی اضافه نشده است. این پودر دارای رنگی روشن و طعم و رایحه‌ای تند می‌باشد. پودرهای کاکائو آلکالایز در طی فرآیند تولید بوداده می‌شوند و برای کاهش میزان اسیدیته مواد افزودنی به آن‌ها اضافه می‌شود. پودرهای آلکالایز دارای رنگی تیره‌تر و طعم و رایحه‌ای ملایم‌تر می‌باشند.

تشخیص پودر کاکائو مرغوب از بی‌کیفیت کاری دشوار است و تنها افراد متخصص می‌توانند این کار را انجام دهند. یکی از ویژگی‌های پودر کاکائو مرغوب درصد میزان چربی آن است. پودرهایی که درصد چربی آن‌ها کمتر از ۱۰ باشد از کیفیت پایینی برخوردارند. همچنین پودر کاکائو مرغوب پودری است که هیچ ماده افزودنی مضری به آن اضافه نشده باشد. مراکز فروش پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9) پودرهایی مرغوب و اصل را عرضه و توزیع می‌کنند.

قیمت پودر کاکائو فله‌ای

قیمت پودر کاکائو فله‌ای

قیمت پودر کاکائو فله‌ای کمتر از میزان قیمت خرید جزئی می‌باشد. بااین‌حال تمامی این پودرها از قیمت یکسانی برخوردار نیستند. میزان قیمت پودر کاکائو بستگی به عوامل مختلفی همچون کشور تولیدکننده، مارک و برند پودر کاکائو، نوع پودر کاکائو و درصد میزان چربی آن دارد. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت پودر کاکائو فله‌ای تماس با نمایندگی‌های فروش این محصول می‌باشد.

خرید پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9)

خرید پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9)

پودر کاکائو ترک یکی از انواع پودرهای پرفروش بازار ایران است. کیفیت پودر کاکائو ترک با پودرهای کاکائو اروپایی بازار برابری می‌کند اما میزان قیمت آن کمتر می‌باشد و به علت دارا بودن همین کیفیت بالا و قیمت مناسب از محبوبیت بالایی در میان تولیدی‌های شیرینی و شکلات در ایران برخوردار است. اولکر یکی از برندهای معتبر ترکیه‌ای است که پودرهای کاکائو را در دو کد s8 و s9 به فروش می‌رساند. از ویژگی‌های پودر کاکائو اولکر می‌توان به کیفیت بالا و طعم و رایحه بی‌نظیر اشاره کرد. برای خرید پودر کاکائو ترک (Ulker- s8_s9) می‌توانید به بازرگانی سورن مراجعه نمایید. این بازرگانی انواع پودرهای کاکائو ترک را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت