مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

مرکز پخش عمده شکلات تلخ سایرو % ۷۵ درصد | فله

آنچه در این مقاله میخوانیم...

خرید شکلات تلخ فله سایرو برای کافی شاپمشخصات و لیست قیمت شکلات تلخ سایروشکلات تلخ سایرو % 55 درصدشکلات تلخ سایرو % 65 درصدشکلات تلخ سایرو % 75 درصدلیست قیمت شکلات تلخ فله سایرومارک خوب شکلات تلخ چیست؟شکلات تلخ پارمیدا 96 درصد 320 گرمیشکلات تلخ 84 درصدی پارمیداشکلات تلخ دوسرپیچ باراکاشکلات تلخ سایرو 75 درصدی
شکلات تلخ سایرو

پخش عمده شکلات تلخ سایرو به عنوان یکی از محبوب ترین و با کیفیت ترین شکلات های تلخ ارزان قیمت در سراسر کشور از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن انجام می شود.

خرید شکلات تلخ فله سایرو برای کافی شاپ

خرید شکلات تلخ فله یکی از مصارف اصلی کافی شاپ ها می باشد. تقریبا در تمامی کافی شاپ ها، در کنار انواع قهوه و نوشیدنی های داغ دیگر مانند کاپوچینو و نسکافه ، شکلات تلخ مصرف می شود و بنابراین تقاضای خرید شکلات تلخ فله بالا می باشد. در ادامه بیشتر در خصوص انواع شکلات لقمه ای تلخ فله و قیمت های پخش عمده شکلات تلخ صحبت خواهیم کرد:

شکلات تلخ سایرو

مشخصات و لیست قیمت شکلات تلخ سایرو

شکلات تلخ سایرو از جمله شکلات های جذاب و با کیفیت در دسته شکلات های تلخ قیمت مناسب است. این کیفیت را هم در طعم سایرو وهم در بسته بندی و ظاهر شکیل آن می توان جستجو کرد.

در خصوص مشخصات شکلات تلخ سایرو می توان موارد زیر را اشاره کرد:

شکلات تلخ سایرو در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی و در کارتن های ۵ کیلویی عرضه می شود. وزن هر یک از شکلات های تلخ سایرو ۴ گرم می باشد. در خصوص درصد تلخی سایرو نیز مدل های زیر موجود است:

  • شکلات تلخ سایرو % ۵۵ درصد

  • شکلات تلخ سایرو % ۶۵ درصد

  • شکلات تلخ سایرو % ۷۵ درصد

شکلات تلخ سایرو

لیست قیمت شکلات تلخ فله سایرو

ما در مجموعه تولیدی و پخش سورن قیمت شکلات تلخ فله سایرو را با بهترین و مناسب ترین نرخ بازار در نظر گرفته ایم تا از این طریق هزینه های خرید مشتریان را تا حد ممکن کاهش دهیم. لیست قیمت شکلات تلخ سایرو نسبت به درصد کاکائو موجود در آن متفوت است. همانطور که می دانید، چون کاکائو خالص ماده گرانی است، میزان کاکائو موجود در شکلات ، روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. بنابراین برای کسب لیست قیمت شکلات تلخ فله سایرو با کارشناسان فروش در تماس باشید.

 

شکلات تلخ سایرو

مارک خوب شکلات تلخ چیست؟

در ایران مارک های مختلفی از شکلات تلخ وجود دارد که هر کدام نیز به نسبت متقاضیان خود را دارند. در این میان برخی مارک ها هم اط نظر کیفی و هم از نظر قیمتی بهتر و پرطرفدار تر هستند که در این مرکز با پخش عمده آنها توانسته ایم از مشتریان خود پشتیبانی نماییم.

شکلات تلخ پارمیدا ۹۶ درصد ۳۲۰ گرمی

شکلات پسته ای تلخ پارمیدا ۹۶ درصدی ۳۲۰ گرمی با توجه به درصد بالای کاکائو و تلخی آن و خواص زیادی که دارد از جمله پرطرفدارترین شکلات تلخ های بازار است.

شکلات تلخ پارمیدا

شکلات تلخ ۸۴ درصدی پارمیدا

این شکلات دیگر برای خیلی های که به دنبال شکلات تلخ درصد بالای قیمت مناسب هستند ، گزینه خوبی می باشد . شکلات تلخ پارمیدا ۸۴ درصد در بسته بندی های ۳۲۰ گرمی عرضه می شود.

شکلات تلخ پارمیدا

شکلات تلخ دوسرپیچ باراکا

شکلات تخته ای تلخ بارکا دوسرپیچ تقریبا در بین همه مردم ایران شناخته شده و معروف می باشد و همه آن را مصرف کرده اند . قیمت ارزان شکلات تلخ باراکا دو سرپیچ و محبوبیت بالای آن نیز مردم، باعث تقاضای بسیار زیاد و فروش بالای آن در بازار شده است. برای خرید شکلات تلخ باراکا دوسر پیچ به صورت عمده با شرایط ویژه مراکز پخش با ما در تماس باشید.

شکلات تلخ پارمیدا

شکلات تلخ سایرو ۷۵ درصدی

شکلات تلخ سایرو به دلیل کیفیت بالا ، بسته بندی جذاب و ظاهر مشتری پسند، به یکی از محبوب های بازار شکلات تلخ تبدیل شده است. قیمت شکلات تلخ سایرو را نیز نرخی بسیار مناسب در نظر گرفته ایم تا از این طریق بتوانیم با مشتریان تهران و شهرستان همکاری های خوبی را داشته باشیم.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت