شکلات
خانه / دستگاه تولید تافی / دستگاه تولید تافی مغزدار- گروه صنعتی سورن

دستگاه تولید تافی مغزدار- گروه صنعتی سورن

صنعت تولید تافی در سال های اخبر در دنیا و علی الخصوص ایران ، شاهد تحول چشمگیری بوده است و در این زمینه پیشرفت و توسعه فراوانی را داشته ایم. در این زمینه علاو بر تولید انواع تافی و شکلات ، تولید انواع ماشین آلات ساخت تافی و شکلات از افتخارات ما بوده است که هم در فروش داخلی و هم در فروش بین الملل و صادرات سوابق خوبی را داشته ایم.

دستگاه تولید تافی مغزدار

آیا کارخانه تولید تافی مغزدار شکلات توجیه اقتصادی دارد؟ Toffee Factory

یکی از سوالاتی که کسانی که ابتدای شروع کار هستند و تحلیل می نمایند طرح توچیه اقتصادی و سود و زیان آن می باشد. در زمینه تولید و راه اندازی کارخانه تولید تافی (Toffee factory ) شکلات و خرید دستگاه تولید تافی مغزدار ، دستگاه تولید تافی ، دستگاه تولید آبنبات و غیره نیز ، تمام این سوالات مطرح است. برای پاسخ به این مساله با ما همراه باشید:

صنعت تولید تافی در دنیا به نزدیک یه یک قرن می رسد. در سال های اولیه تولید شکلات تافی انحصار این محصول فقط در دستان چند کشور در اروپا بود، اما در طول سالیان بعد ، با پیشرفت علم و تکنولوژی ، کشورهای دیگری نیز نظیر ایران در صنعت تافی شکلات و دستگاه های مربوطه وارد شدند. در ایران چیزی نزدیک به ۷۰ سال است که از اولین تولیدات تافی می گذرد. اما در سالیان اخیر ، این صنعت شاهد رونق چشمگیری بوده است و علاوه بر افزایش فروش و سهم شکلات ایرانی در داخل ایران ، بسیاری از کشورهای دنیا توجهشان به صنعت تافی و شکلات ایرانی جذب شده است. در حال حاضر در طول هر سال چندین هزار تن از تافی ایرانی و آبنبات از ایران به مقصد کشورهای خارجی و مخصوصا کشوهای همسایه صادر می شود که این نشان دهنده بازار بسیار آماده و پر رونق در این زمینه است. لذا با داشتن امکانات برای تولید تافی  می توان در این زمینه به فروش بالا و متعاقبا سودهای خوبی رسید.

دستگاه تولید تافی مغزدار

خرید دستگاه تولید تافی مغزدار و آبنبات در ایران Toffee manufacturing machine

برای راه اندازی کارخانه یکی از هزینه ها خرید دستگاه تولید تافی مغزدار (Iran Toffee manufacturing machine ) است . شاید سال های و دهه های گذشته این هزینه برای تولید کننده ها بالا بود و دلیل آن خرید اجباری ماشین آلات خارجی بوده که هزینه و قیمت بالایی داشتند. اما در سالیان گذشته با تولید ماشین آلات ساخت تافی و آبنبات با کیفیت ، نه تنها این نیاز را برای تولید کنندگان ایرانی بلکه برای کشورهای همسایه نیز مرتفع نموده ایم. از دلایل موفقیت در این زمینه هم کاهش چشمگیر هزینه ها و ارائه دستگاه تولید تافی ارزان فیمت و مقرون به صرفه بوده است.

دستگاه تولید تافی مغزدار

انواع ماشین آلات تولید تافی آبنبات جهت راه اندازی خط تولید شکلات تافی Toffee manufacturing machine

برای راه اندازی خط تولید شکلات تافی (Toffee manufacturing machine) ، نیاز به خرید ماشین آلات تولید تافی و بهره وری و نیز بسته بندی آن وجود دارد. از انواع دستگاه ها و ماشین آلات تولید تافی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دستگاه آسیاب شکر
  • دستگاه تمپرینگ شکلات
  • دستگاه بسته بندی دوسرپرس
  • مخزن ذوب روغن
  • بالمیل
  • توربو میکسر
  • تونل انجماد

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید ماشین آلات تولید تافی و دستگاه تولید تافی با ما در تماس باشید.

دستگاه تولید تافی مغزدار

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

دستگاه تولید شکلات تافی

خرید دستگاه دپازیتور شکلات – گروه صنعتی شکلاتیران

دستگاه دپازیتور شکلات ، یکی از اجزا و ماشین آلات اصلی تولید شکلات و تافی …

Call Now Buttonتماس با ما