مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

معتبرترین مرکز فروش پودر کاکائو کارگیل گرکنز هلندی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

فروش پودر کاکائو کارگیل گرکنز هلندیمشخصات تخصصی پودر کاکائو کارگیل هلندقیمت پودر کاکائو کارگیل گرکنز CARGILL GERKENZارسال سریع پودر کاکائو خارجی مرغوب به سراسر ایران
فروش پودر کاکائو کارگیل گرکنز هلندی

یکی از پارت های مجموعه بازرگانی سورن به پارت فروش پودر کاکائو کارگیل گرکنز هلندی اختصاص یافته است. برند کارگیل (Cargill) یکی از معروف‌ترین و معتبرترین برندهای فعال در حوزه پودر کاکائو است که در کشورهای مختلفی ازجمله کشور ما توزیع می شود.

در واقع، پودرهای کاکائو متنوعی در حال فروش هستند که از بین آن‌ها، پودر کاکائو هلندی به فروش خوبی دست یافته است. به عبارتی، تولیدکنندگان ما، علاقه زیادی به پودر کاکائو تولید هلند دارند به همین خاطر عرضه پودر کاکائو کارگیل گرکنز هلندی با استقبال کادر تولید و تامین کشور همراه شده است.

ضمن اینکه، پودر کاکائو نیز همچون سایر محصولات اولیه صنایع تولیدی دارای آنالیز و مشخصاتی است که در این بخش، به توضیح آن‌ها پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

فروش پودر کاکائو کارگیل گرکنز هلندی

فروش پودر کاکائو کارگیل گرکنز هلندی

فروش پودر کاکائو کارگیل گرکنز هلندی به صورت فله ای و ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم کشورمان صورت می گیرد. این پودر کاکائو در چندین گرید مختلف تولید می شود و تنوع بالایی دارد. کد GT50 بیش از دیگر کدهای آن مورد توجه تولیدکنندگان ایرانی قرار گرفته است به همین خاطر تمرکز اصلی واردات پودر کاکائو کارگیل به این کد معطوف شده است.

پودر کاکائو کارگیل GT50 از بافت مرغوب و باکیفیتی برخوردار است و طعم مناسبی هم دارد.

از آنجایی که، پودر کاکائو (Cocoa Powder) تاثیر زیادی بر رنگ و طعم محصولات غذایی می گذارد، تولیدکنندگان صنایع غذایی نسبت به سطح کیفی آن حساس هستند به همین خاطر تلاش کرده ایم این محصول را از برندهای معتبر جهان همچون کارگیل هلند، آلتین مارکا ترکیه، اپرا فرانسه و … تامین نماییم و با قیمت مناسب در اختیار این عزیزان قرار دهیم.

مشخصات تخصصی پودر کاکائو کارگیل هلند

مشخصات تخصصی پودر کاکائو کارگیل هلند

آشنایی با مشخصات تخصصی پودر کاکائو کارگیل هلند پیش از خرید این محصول مهم و ضروری است که به همین منظور، اطلاعات مهم این پودر کاکائو را در زیر شرح داده ایم:

  • دارای درصد چربی ۱۰ الی ۱۲
  • قدرت طعم دهی و رنگ دهی بالا
  • ارائه شده در پکیج ۲۵ کیلویی و پالت های ۷۵۰ کیلویی

قیمت پودر کاکائو کارگیل گرکنز CARGILL GERKENZ

قیمت پودر کاکائو کارگیل گرکنز CARGILL GERKENZ

قیمت پودر کاکائو کارگیل گرکنز CARGILL GERKENZ که توسط مرکز سورن ارائه می شود یک قیمت دست اول و رقابتی است. در واقع، افراد با خرید از تامین کنندگان اصلی می توانند در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی کرده و دیگر هزینه اضافی به واسطه های مختلف نپردازند.

به این ترتیب، تولیدی های پویا در تهران و دیگر شهرهای کشور می توانند پودر کاکائو کارگیل و سایر مواد اولیه مورد نیاز خود را با یک قیمت عمده ای و مناسب خریداری کنند. نحوه خرید پودر کاکائو فله ای نیز به ۲ صورت اینترنتی و حضوری فراهم شده است.

از سایر مواد اولیه موجود در پارت های مرکز نیز که ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان گرامی عرضه می شوند می توان به انواع پودر نارگیل، پودر ثعلب CMC، ژلاتین، سوربیتول، سوکرالوز، گلیسیرین، گوارگام، لسیتین، کرم کاکائو، کنجد سفید و … اشاره کرد.

ارسال سریع پودر کاکائو خارجی مرغوب به سراسر ایران

ارسال سریع پودر کاکائو خارجی مرغوب به سراسر ایران

ارسال سریع پودر کاکائو خارجی مرغوب به سراسر ایران یکی از مواردی است که موجب تامین کامل و اساسی کشور از حیث پودر کاکائو می شود و جزء مباحثی است که واحد فروش ما به آن توجه ویژه ای دارد. به این ترتیب، کلیه محصولات اولیه از پودر کاکائو خارجی گرفته تا سایر طعم دهنده ها و افزودنی های صنایع غذایی با سرعت بالا و باربری مناسب در اختیار مشتریان محترم قرار خواهند گرفت.

از نظر سطح کیفی نیز همانطور که اشاره شد، محصولات باکیفیت هستند و با تضمین کیفیت و اصالت فروخته می شوند. کلام آخر اینکه برای خرید پودر کاکائو کارگیل فقط کافی است فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید تا کادر فروش در جریان سفارش شما قرار بگیرند و سایر مراحل ارسال محصول آغاز شود. همچنین پیش از خرید محصول می توانید از کارشناس مربوطه مشاوره های لازم را دریافت کنید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت