مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید پودر کاکائو (Ph 8) کارگیل GT 50 | نحوه تولید پودر کاکائو

آنچه در این مقاله میخوانیم...

خرید پودر کاکائو کارگیل GT50نحوه تولید پودر کاکائو Ph 8مرحله اول:مرحله دوم:مرحله سوم:مرحله چهارم:مرحله پنجم:مرحله ششم:مرحله هفتم:مرحله هشتم:کاربردهای پودر کاکائو در صنایع غذاییفروش اینترنتی پودر کاکائو اصل هلند در ایران
خرید پودر کاکائو کارگیل

خرید پودر کاکائو کارگیل با کیفیت و قیمت مناسب را می توانید به طور مستقیم و بدون واسطه از طریق این سایت خریداری نمایید. در واقع، کیفیت پودر کاکائو برای کارخانجات و تولیدی های مواد غذایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به دلیل اینکه، از پودر کاکائو به عنوان ماده اصلی و اولیه محصولات خود استفاده می کنند.

پودر کاکائو کارگیل (Cargill Cocoa Powder) نیز نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان به عنوان یکی از بهترین و مرغوب ترین پودرهای تولید شده به حساب می آید به همین خاطر می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام کنید. در ادامه مطلب، به بررسی اختصاصی نحوه تولید پودر کاکائو و همینطور خرید پودر کاکائو کارگیل تولید هلند می پردازیم. با ما همراه باشید.

خرید پودر کاکائو کارگیل GT50

خرید پودر کاکائو کارگیل

خرید پودر کاکائو کارگیل GT50 توسط تولیدکنندگان و تامین کنندگان حرفه ای صورت می گیرد؛ چراکه این افراد از سطح کیفی این پودر کاکائو آگاه هستند و نسبت به آن شناخت دارند. تولیدکنندگان تازه وارد نیز می توانند با استفاده از پودر کاکائو کارگیل در تولیدات خود باعث افزایش سطح کیفی آن‌ها شوند.

همچنین قیمت پودر کاکائو کارگیل در ایران به دلیل نوسانات ارزی متغیر است و قیمت آن بعد از به روز رسانی اعلام می گردد؛ بدین صورت، مشتریان محترم می توانند جهت اطلاع از آخرین قیمت و موجودی این محصول با مدیر فروش شرکت تماس بگیرند.

نحوه تولید پودر کاکائو Ph 8

نحوه تولید پودر کاکائو

نحوه تولید پودر کاکائو Ph 8 به این صورت است که ابتدا دانه های کاکائو را از درختی با نام علمیتئوبروما جمع آوری می کنند و این دانه ها بعد از طی مراحل زیر به پودر کاکائو تبدیل می شود:

مرحله اول:

در مرحله اول، تمام اجزا اضافی دانه کاکائو را از آن جدا می کنند و در مدت زمان کوتاهی، دانه ها را در معرض سطحی داغ قرار داده تا قسمت خارجی آن متورم شود و مغزش نیز جدا گردد.

مرحله دوم:

برای به دست آوردن رنگ و طعم دار کردن دانه های کاکائو، دانه ها وارد مرحله بو دادن می شوند که در این مرحله، شدت گرما و مدت زمان آن نیز به نوع دانه ها بستگی دارد.

مرحله سوم:

در این مرحله، مغز و پوسته آن را توسط صافی های مخصوصی از هم جدا می کنند که به آن غربالگری گفته می شود.

مرحله چهارم:

دانه های کاکائو در دمای ۳۷ الی ۵۰ درجه سانتی گراد، توسط دستگاه آسیاب، خرد می شود و به شکل خمیر در می آید که به آن خمیر کاکائو یا لیکور کاکائو می گویند.

مرحله پنجم:

در این مرحله، توسط پرسهای هیدرولیک، استخراج چربی از خمیر کاکائو صورت می گیرد. چربی جدا شده از دستگاه را از صافی عبور داده که اصطلاحا به آن کره کاکائو می گویند که آن را به عنوان یک نوع چربی گیاهی می شناسند و باقی مانده مواد را کیک کاکائو می نامند.

مرحله ششم:

حال با روش قلیایی کردن، خاصیت اسیدی کاکائو را از بین می برند. این روش باعث تقویت رنگ و طعم کاکائو می شود. پودر کاکائویی که از این مرحله عبور کند را آلکالیز می گویند که با توجه به میزان آلکالیته آن نیز رنگ های مختلفی تولید می شود.

مرحله هفتم:

در این مرحله، پودر کردن کیک کاکائو که حاوی درصدی چربی می باشد صورت می گیرد و برای تولید پودر کاکائو باید از صافی هایی عبور کند تا به تکه های ریزتری تبدیل شود. برای ریزتر شدن آن می توان از آسیاب های چکشی متصل به صافی های بادی استفاده کرد.

به جهت استفاده از هوای خنک در زمان خرد کردن پودر کاکائو‌، وجود درصدی چربی از کره کاکائو در پودر نیز ضروری می باشد. میزان درصد رطوبت مورد نیاز در آسیاب نباید از ۶۰ درصد خارج شود؛ زیرا در غیر این صورت، منجر به رشد کپک در محصول می گردد و در نهایت، پودر کاکائو آسیاب شده به لوله های سرد کننده هدایت خواهد شد و بعد از خنک شدن، پودر کاکائو آماده می شود.

مرحله هشتم:

در این مرحله که در واقع مرحله پایانی کار است، پودر کاکائو را در بسته بندی های دقیق و با کیفیت بسته بندی می کنند. در واقع، این نوع بسته ها که مختص پودر کاکائو هستند مانع از جذب رطوبت شده و از رشد میکروارگانیسم ها جلوگیری می کند.

کاربردهای پودر کاکائو در صنایع غذایی

کاربردهای پودر کاکائو در صنایع غذایی

کاربردهای پودر کاکائو در صنایع غذایی بسیار گسترده است. اکثر مردم پودر کاکائو را به عنوان یک چاشنی و طعم دهنده محصولات غذایی می شناسند؛ در صورتی که پودر کاکائو از ارزش غذایی بالایی برخوردار است که کاربردهای فراوانی در صنایع غذایی دارد.

از پودر کاکائو جهت تهیه انواع کیک، شکلات، شیرینی، نوشیدنی های گرم و سرد و همینطور برای تزئین مواد غذایی مختلف و … استفاده می شود. بنابراین می توان گفت که پودر کاکائو یکی از پودرهای خوراکی مهم و کاربردی صنایع غذایی به حساب می آید.

ضمن اینکه، شرکت بازرگانی سورن علاوه بر پودر کاکائو، عرضه کننده پودرهای خوراکی دیگری نیز است که این پودرهای مهم و کاربردی عبارت اند از پودر نارگیل چرب، پودر نارگیل خشک، پودر گوار یا گوارگام، پودر  ثعلب و … .

فروش اینترنتی پودر کاکائو اصل هلند در ایران

فروش اینترنتی پودر کاکائو اصل هلند در ایران

فروش اینترنتی پودر کاکائو اصل هلند در ایران از طریق همین سایت صورت می گیرد. مشتریان عزیز جهت خرید پودر کاکائو کارگیل هلندی در کیسه های ۲۵ کیلویی می توانند با خرید آنلاین آن در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنند. در واقع، توزیع گسترده پودر کاکائو به صورت اینترنتی باعث تامین بازار داخل شده است به همین خاطر در دستور کار تامین کنندگان کشور از جمله مرکز ما قرار گرفته است.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت