مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

فروش ویژه پودر نارگیل چرب اندونزی وارداتی + ارسال سراسری

آنچه در این مقاله میخوانیم...

واردات پودر نارگیل چرب اندونزیفروش ویژه پودر نارگیل چرب اندونزیموارد مصرف پودر نارگیل چرب در مراکز تولیدیقیمت پودر نارگیل پرچرب تولید اندونزی (Coconut Powder)ارسال پودر نارگیل اندونزی در گرید چرب به سراسر ایران
پودر نارگیل چرب اندونزی

پودر نارگیل چرب اندونزی یکی از محصولات وارداتی کشور است که واردات آن به دلیل مصارف گسترده این محصول در صنایع غذایی ادامه دارد. این پودر مقوی (Coconut powder) از مشتقات میوه نارگیل است که به دو صورت خشک و چرب تولید می شود.

پودر نارگیل چرب اندونزی

پودر نارگیل خشک به عنوان یک ماده خوراکی طعم دهنده و تزییناتی مورد استفاده تولیدکنندگان قرار می گیرد که البته نباید آن را با سایر مواد اولیه شیرینی جات ترکیب کرد و به عبارتی، نباید آن را به فرمولاسیون محصولات غذایی افزود؛ چراکه باعث خشک شدن و افت کیفیت محصولات غذایی می شود. بنابراین از مدل خشک تنها در سطح محصولات خوراکی به منظور زیبا شدن و طعم دهی به آن‌ها استفاده می شود.

پودر نارگیل چرب قابلیت اضافه شدن به ترکیب شیرینی جات را دارد به همین خاطر تقاضا برای خرید آن نسبت به مدل خشک بیشتر است.

این پودر خوراکی درجه یک، طعم بی نظیری به محصولات خوراکی می بخشد به همین خاطر به یکی از مواد اولیه پرمصرف در کارگاه های تولید شیرینی جات تبدیل شده است. در ادامه مطلب، به کاربردهای پودر نارگیل چرب خواهیم پرداخت و اطلاعات لازم مربوط به خرید عمده پودر نارگیل اندونزی را که یکی از بهترین پودرهای نارگیل در جهان است را شرح خواهیم داد.

واردات پودر نارگیل چرب اندونزی

واردات پودر نارگیل چرب اندونزی

واردات پودر نارگیل چرب اندونزی یکی از نیازهای مبرم کشور است. همانطور که اشاره شد، پودر نارگیل یکی از فرآورده های میوه نارگیل است و آن را از این میوه استخراج می کنند. این میوه نیز حاصل نخل های نارگیل است. به این ترتیب، جهت تولید پودر نارگیل چرب به اندازه نیاز کل کشور به نخل های زیادی نیاز است که این شرایط در حال حاضر مهیا نیست.

بنابراین روند واردات پودر نارگیل جهت تامین همه جانبه بازار داخل صورت می گیرد. کشور اندونزی نیز پتانسیل لازم جهت تولید پودر نارگیل و صادرات آن را دارد که این موضوع باعث قرارگیری این کشور در بین تولیدکنندگان برتر پودر نارگیل در جهان شده است. بخش قابل توجهی از نیاز بازار کشور ما نیز با واردات پودر نارگیل از اندونزی برطرف می شود.

فروش ویژه پودر نارگیل چرب اندونزی

فروش ویژه پودر نارگیل چرب اندونزی

فروش ویژه پودر نارگیل چرب اندونزی در کیسه های ۵۰ کیلوگرمی صورت می گیرد. این محصول که کاربرد گسترده ای در تولیدی های مختلف دارد به صورت فله ای و در وزن بالا توسط تولیدکنندگان سفارش داده می شود. شرکت بازرگانی سورن نیز به عنوان یکی از تامین کنندگان مواد اولیه در ایران، این محصول را به صورت عمده به فروش می رساند.

عزیزانی که مایل به خرید پودر نارگیل چرب واردشده از اندونزی هستند می توانند از طریق همین سایت و فرم مربوط به ثبت سفارش جزئیات خرید خود را در اختیار واحد فروش ما قرار دهند. این محصول در درجه کیفی استاندارد قرار دارد و ما آن را با تضمین کیفیت در اختیار تامین کنندگان و واحدهای تولیدی قرار می دهیم.

موارد مصرف پودر نارگیل چرب در مراکز تولیدی

موارد مصرف پودر نارگیل چرب در مراکز تولیدی

موارد مصرف پودر نارگیل چرب در مراکز تولیدی مربوط به تولید کیک ها و شیرینی های نارگیلی می شود. تولیدکنندگان با بهره گیری از پودر نارگیل چرب موفق به تولید شیرینی های نارگیلی بسیار خوش طعمی شده اند. کیک ها و شیرینی های نارگیلی در کشور ما بسیار محبوب هستند و همواره در سبد تولید قنادی ها و کارگاه های تولیدی قرار دارند.

این تولید محصولات نارگیلی باعث شده مواد اولیه تولید آن‌ها نیز همچون پودر نارگیل چرب به یک حد بالا و قابل توجهی برسد. مرکز ما، پودر نارگیل را از برند معتبر اندونزیایی تامین کرده و آن را در اختیار تولیدکنندگان سراسر کشور قرار می دهد. به این ترتیب، اگر مایل به تنوع بخشی در سبد تولیدات خود هستید قطعا تولید کیک ها و شیرینی های نارگیلی گزینه مطمئن و سودآوری خواهد بود.

قیمت پودر نارگیل پرچرب تولید اندونزی (Coconut Powder)

قیمت پودر نارگیل پرچرب تولید اندونزی (Coconut Powder)

قیمت پودر نارگیل پرچرب تولید اندونزی (Coconut Powder) در محدوده مناسبی قرار دارد که این مناسب بودن قیمت بر میزان فروش آن تاثیر بسزایی گذاشته است. نرخ جدید قیمت پودر نارگیل اندونزی در گرید چرب توسط کارشناس ما به اطلاع مشتریان گرامی می رسد.

به طور کلی، قیمت پودر نارگیل چرب تولید اندونزی با وجود کیفیت قابل قبول مناسب است که این مشخصات مثبت باعث استقبال کادر تولید کشورمان از این محصول شده است. بنابراین این محصول اولیه کاربردی هم از نظر طعم و کیفیت و هم از نظر قیمت در وضعیت مناسبی قرار دارد.

ارسال پودر نارگیل اندونزی در گرید چرب به سراسر ایران

ارسال پودر نارگیل اندونزی در گرید چرب به سراسر ایران

ارسال پودر نارگیل اندونزی در گرید چرب به سراسر ایران در حال انجام است تا نیاز بازار داخل به این محصول کاملا تامین شود. در واقع، تعداد واحدهای تولید کیک و شیرینی در کشور ما بسیار زیاد است که این موضوع باعث شده مواد اولیه به صورت مرتب و پیوسته به بازار تزریق شده و از طروق مختلف در اختیار فعالان تولید و تامین کشور قرار بگیرد. به این ترتیب، پودر نارگیل اندونزی در گرید چرب با باربری مناسب به سراسر کشور ارسال می شوند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت