مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

مراکز فروش اسید سیتریک جوش شیرین عمده در تهران

آنچه در این مقاله میخوانیم...

کاربرد اسیدسیتریک در صنایع غذاییانواع اسیدسیتریکمراکز فروش اسیدسیتریک
مراکز فروش اسید سیتریک

مراکز فروش اسید سیتریک

اسیدسیتریک به نام‌های دیگری همچون جوهر لیمو، اسید لیمو و سیتریک اسید یکی از محصولاتی است که در صنایع مختلف از آن استفاده می‌شود. اسیدسیتریک دارای انواع مختلفی است. از برخی مدل‌ها جهت تهیه محصولات آرایشی، بهداشتی و شوینده استفاده می‌شود. نوع دیگر آن جهت تولید محصولات غذایی و دارویی مورداستفاده قرار می‌گیرد. اسیدسیتریک موجود در بازار دارای برندهای مختلف ایرانی و خارجی است. این محصول نوعی چاشنی، طعم‌دهنده و نگه‌دارنده محصولات غذایی محسوب می‌شود. اسیدسیتریک در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی به‌صورت عمده و یا بسته‌های ۱ کیلوگرمی به شکل جزئی ب فروش می‌رسد. می‌توان این محصول را به‌صورت عمده و جزئی از مراکز فروش اسیدسیتریک خریداری کرد.

کاربرد اسیدسیتریک در صنایع غذایی

کاربرد اسیدسیتریک در صنایع غذایی

اسیدسیتریک خوراکی دارای کاربردهای متعددی است از این ماده در محصولات غذایی مختلفی استفاده می‌شود. به‌طورکلی برخی از کاربرد اسیدسیتریک در صنایع غذایی عبارت‌اند از:

  • تولید کیک و شیرینی: اسیدسیتریک باعث لطیف شدن خمیر کیک و شیرینی می‌شود و طعم و مزه آن را تقویت می‌کند.
  • تهیه محصولات غذایی کنسرو شده: از دیگر کاربرد اسیدسیتریک استفاده از آن در تولید مواد غذایی کنسرو شده است. اسیدسیتریک از رشد باکتری‌ها جلوگیری می‌کند و از فاسدشدن مواد غذایی کنسرو شده در گرما جلوگیری می‌کند.
  • تولید محصولات لبنی: از دیگر موارد مصرف اسیدسیتریک در تولید لبنیاتی مانند پنیر و کشک است. این محصول باعث می‌شود پنیر و کشک زودتر آماده شوند.
  • تولید سس: از اسیدسیتریک در تولید سس مایونز نیز استفاده می‌شود. این ماده باعث طعم دهی بهتر سس می‌شود.
  • تهیه روغن خوراکی: در تولید بیشتر روغن‌های گیاهی مقداری اسیدسیتریک به آن اضافه می‌شود تا رنگ‌ روغن روشن‌شده و باعث تازگی محصولات غذایی گردد که با روغن سرخ می‌شوند.
  • تولید شکلات و آب‌نبات: استفاده از اسیدسیتریک در شکلات و آب‌نبات باعث ایجاد طعم میوه‌ای در این محصولات می‌شود.
  • تولید ژله: اسیدسیتریک موجود در ژله باعث می‌شود این محصول غذایی زودتر آماده شود.

می‌توان این محصول را از طریق مراکز فروش اسیدسیتریک خریداری کرد و در صنایع ذکرشده استفاده کرد.

انواع اسیدسیتریک

انواع اسیدسیتریک

اسیدسیتریک دارای دو نوع خشک و آبدار است. نوع آبدار آن به شکل کریستالی و نوع خشک آن به‌صورت پودر می‌باشد. هر دو این محصولات دارای کاربردهای ویژه‌ای هستند و جزء یکی از اصلی‌ترین مواد افزودنی در صنایع غذایی محسوب می‌شوند. انواع اسیدسیتریک از طریق سایت‌ها و مراکز مختلف به فروش می‌رسد.

 

 

مراکز فروش اسیدسیتریک

مراکز فروش اسیدسیتریک

سورن یکی از مراکز فروش اسیدسیتریک محسوب می‌شود. این مجموعه انواع برندهای مرغوب اسیدسیتریک را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب در اختیار تولیدی‌ها قرار می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با واحد فروش سورن در تماس باشید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت