مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

نرخ قیمت پودر کاکائو Cargill کارگیل Gt 50 عمده | وارداتی |

آنچه در این مقاله میخوانیم...

انواع پودر کاکائو کارگیلقیمت پودر کاکائو کارگیلمراکز پخش و فروش انواع پودر کاکائو خارجی
قیمت پودر کاکائو کارگیل

قیمت پودر کاکائو کارگیل

پودر کاکائو یکی از مواد اولیه شکلات‌سازی است. از این پودر در تولید محصولات غذایی دیگری همچون کیک، بیسکویت، شیرینی، دسر، نوشابه و برخی از مواد لبنی استفاده می‌شود. پودر کاکائو از دانه‌های میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. تعداد درختان کاکائو در ایران محدود است. به همین دلیل بیشتر پودر کاکائو ایران، از طریق واردات تامین می‌شود. در بازار ایران انواع برندهای معتبر خارجی پودر کاکائو موجود است. یکی از برندهای معتبر و پرفروش پودر کاکائو کارگیل است که دارای کدهای مختلفی می‌باشد و در تولید محصولات متعددی از آن استفاده می‌شود.

انواع پودر کاکائو کارگیل

انواع پودر کاکائو کارگیل

کمپانی کارگیل در کشورهای مختلفی فعالیت می‌کند. اسپانیا و هلند دو کشور اصلی تولیدکننده کاکائو کارگیل هستند. در بازار ایران دسترسی به کاکائو کارگیل هلندی آسان‌تر است. این برند بیشتر درزمینهٔ تولید پودر کاکائو آلکالایز و فرآوری شده فعالیت می‌کند. پودر کاکائو کارگیل دارای نام‌های دیگری همچون پودر کاکائو بنسروپ هلندی و پودر کاکائو گرکنز می‌باشد. این نوع پودر کاکائو در کدهای مختلفی عرضه می‌شود. کاکائو کارگیل یکی از باکیفیت‌ترین پودرهای کاکائو جهان است و می‌توان گفت از پودرهای کاکائو بی‌رقیب محسوب می‌شود. طعم، عطر و ماندگاری پودرهای کارگیل بسیار بالاست و استفاده از این برند به‌تمامی مراکز تولیدی شیرینی و شکلات پیشنهاد می‌شود. این نوع پودر کاکائو به‌صورت فله‌ای و در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی وارد می‌شود. می‌توان انواع پودر کاکائو کارگیل را به‌صورت عمده از بازرگانی‌های واردکننده خریداری کرد.

قیمت پودر کاکائو کارگیل

قیمت پودر کاکائو کارگیل

هزینه‌های تولید در کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و هلند زیاد است؛ به همین دلیل پودرهای کاکائو اروپایی از قیمت بیشتری برخوردارند. البته کیفیت بالای این محصولات نیز در میزان قیمت آن تأثیرگذار می‌باشد. قیمت پودر کاکائو کارگیل نیز با توجه به نوع کد آن و درصد میزان چربی متفاوت است. اگر این محصول را به‌صورت عمده و مستقیم از واردکنندگان اصلی خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. یکی از روش‌های مطمئن برای اطلاع از میزان قیمت کاکائو کارگیل؛ مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین می‌باشد.

مراکز پخش و فروش انواع پودر کاکائو خارجی

قیمت پودر کاکائو کارگیل

سورن یکی از مراکز پخش و فروش انواع پودر کاکائو خارجی ازجمله پودر کاکائو کارگیل است. این مجموعه برای احترام به حقوق مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. سورن دارای نشان تأییدیه سلامت است و تمامی محصولات آن از کیفیت بالایی برخوردارند. این مجموعه پودرهای کاکائو را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید پودر کاکائو، با واحد فروش سورن در تماس باشید.

قیمت پودر کاکائو کارگیل

Call Now Buttonمشاوره + قیمت