مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید عمده از نماینده پودر کاکائو اسنو – ََAltin Marka S9

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت عمده پودر کاکائو  اسنو s9مشخصات پودر کاکائو اس9 | s9نماینده پودر کاکائو s9
نماینده پودر کاکائو s9

 

پودر کاکائو یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه شکلات‌سازی و شیرینی‌پزی است. این پودر از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و دارای کاربردهای متعددی می‌باشد. پودر کاکائو از دانه‌های میوه درخت کاکائو تهیه می‌شود. درخت کاکائو در ایران نیز کشت می‌شود اما این تعداد پاسخگوی نیازهای مصرفی کشور نیست. ازاین‌رو بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. یکی از کشورهای صادرکننده پودر کاکائو به ایران، کشور ترکیه است. برند آلیتین مارکا یکی از برندهای پرفروش ترک در بازار ایران می‌باشد که دارای کدهای مختلفی است. این پودر کاکائو توسط نماینده پودر کاکائو s9 در ایران نیز به فروش می‌رسد.

قیمت عمده پودر کاکائو  اسنو s9

قیمت عمده پودر کاکائو  اسنو s9

پودر کاکائو آلتین مارکا s9 یکی از پودرهای کاکائو باکیفیت و مرغوب محسوب می‌شود و با برندهای هلندی و اسپانیایی ازنظر کیفیت برابری می‌کند؛ اما میزان قیمت آن کمتر می‌باشد. به‌طورکلی قیمت عمده پودر کاکائو s9  اسنو کمتر از میزان قیمت خرید جزئی است. البته میزان قیمت این پودر با توجه به مقدار خرید و روش خرید متفاوت است. اگر این پودر کاکائو را به‌صورت مستقیم از واردکننده و نماینده پودر کاکائو s9 اس ۹ خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

مشخصات پودر کاکائو اس۹ | s9

پودر کاکائو اس9

از مشخصات پودر کاکائو s9 می‌توان به کیفیت بالا و قیمت مناسب اشاره کرد. پودر کاکائو s9 اسنو محصول شرکت ام تی رویال ترکیه است. محل کشت دانه‌های این نوع پودر کاکائو در غنا و ساحل‌عاج می‌باشد. این پودر دارای حداکثر ۴٫۵ درصد رطوبت است و به دلیل رطوبت کم از ماندگاری خوبی برخوردار است. این پودر جزء پودرهای آلکالایز و قلیایی شده می‌باشد. رنگ این پودر کاکائو تیره است و دارای درصد چربی ۲۰ تا ۲۲ درصد می‌باشد؛ بنابراین جزء پودرهای کاکائو مرغوب و باکیفیت است. دانه‌بندی این پودر ۷۵ میکرونی است و دارای دو سال ماندگاری می‌باشد. پودرهای کاکائو s9 در کیسه‌های ۲۵ کیلویی و در بسته‌بندی ۱ کیلوگرمی به فروش می‌رسند.

کاربرد پودرهای کاکائو آلتین مارکا بسیار گسترده است و از آن تولید نان، شکلات، کیک، شیرینی، لبنیات و بستنی استفاده می‌شود.

 

نماینده پودر کاکائو s9

نماینده پودر کاکائو s9

می‌توان پودر کاکائو s9 را از مراکز مختلفی و به روش مستقیم یا اینترنتی از نماینده پودر کاکائواس۹ s9. خریداری کرد. محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از قیمت مناسبی برخوردارند. سورن محصولات خود را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت