مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

برترین برندهای گوارگام هندی – بیکول & عبدالقادر

آنچه در این مقاله میخوانیم...

گوارگام هندی بیکول گوارگام هندی (guar gum)  چیست؟برترین برندهای گوارگام هندی گوارگام بیکول چه ویژگی دارد؟خرید عمده گوارگام هندی بیکول مرغوب با بهترین قیمتفروش مستقیم مواد اولیه مورد نیاز برای تولیدکنندگانبهترین قیمت پودر گوارگام هندی در بازار ایران عرضه گوارگام هندی بیکول اصل در کیسه های 25 کیلویی

گوارگام هندی بیکول 

گوارگام هندی بیکول (BICOL guar gum) محصول ضخیم با کیفیت عالی است که توسط کشور هند تولید و عرضه می شود. بسیاری از محصولات غذایی مانند لبنیات، سس، مربا، بستنی، نان و … باید غلظت و ثبات لازم را داشته باشند تا به کیفیت مورد نیاز برسند. برای اینکه این محصولات به کیفیت مورد نیاز تولیدکنندگان برسند و پایداری استاندارد آنها افزایش یابد باید از محصولات ضخیم تری مانند صمغ گوار استفاده شود.

گوارگام هندی بیکول

گوارگام هندی (guar gum)  چیست؟

گوارگام یک افزودنی غذایی است که از گیاه گوار تولید می شود. این گیاه نوعی لوبیا خوشه ای است که در دسته فیبرهای غذایی قرار می گیرد. گیاه گوار می تواند در بسیاری از کشورها از جمله هند و پاکستان رشد کند. این دو کشور آسیایی موفق به تولید این پودر شدند و از رقبای خود پیشی گرفتند و به همین دلیل سهم زیادی در صادرات پودر صمغ گوار به دست آوردند. به این ترتیب حدود ۸۰ درصد صمغ گوار مورد نیاز دنیا توسط این کشور تامین می شود. در ادامه به معرفی یکی از برندهای معروف هندی به نام بیکول می پردازیم. با ما بمان

 

گوارگام هندی بیکول

برترین برندهای گوارگام هندی

از بهترین محصولات هندی تولید شده در بازار جهانی می توان به صمغ گوار پیکول، صمغ گوار فیکول، صمغ گوار یونیکول، صمغ گوار پاسیفیک و صمغ گوار آکا اشاره کرد. همانطور که می دانید، هند دارای برندهای معتبر بسیاری است و هر یک از آنها توسط تولید کنندگان داخلی و بین المللی تایید شده است.

گوارگام  عبدالقادر و بیکول از شرکت سورن در سراسر کشور پخش می شود. عبدالقادر قم نیز مانند بیکول کیفیت بالایی دارد و در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی موجود است. در واقع تولیدکنندگان هندی در زمینه تولید و بسته بندی صمغ گوار و همچنین نحوه فروش آن کاملا با تجربه هستند و به همین دلیل توانسته اند دستی در بازار جهانی صمغ گوار پیدا کنند. تاکنون هیچ کشوری توان رقابت با هند در زمینه تولید صمغ گوار را ندارد.

گوارگام هندی بیکول

 

 

 

 گوارگام بیکول چه ویژگی دارد؟

این نوع گوارگام بافت خوبی دارند و با سایر مواد اولیه سازگاری دارند. تولیدکنندگان می توانند با خرید صمغ گوار پیکول اصل و استفاده از آن در محصولات خود و ایجاد غلظت مناسب در ساختار محصولات خود به ویسکوزیته مورد نظر دست یابند.

در واقع عدم غلظت و پایداری لازم در برخی محصولات غذایی به معنای بی کیفیتی آنهاست. بنابراین تولیدکنندگان صنایع غذایی برای رفع این مشکل از محصولاتی مانند صمغ گوار استفاده می کنند. صمغ گوار هندی ممتاز ما همچنین می‌تواند هدف سازنده را برای ایجاد یک مرکز معیار برآورده کند.

مرکز سورن یکی از مراکز تجاری کشور است که به خرید و فروش مواد اولیه وارداتی مانند گوارگام هندی بیکول مشغول است

گوارگام هندی بیکول

خرید عمده گوارگام هندی بیکول مرغوب با بهترین قیمت

خرید عمده گوارگام هندی  با بهترین قیمت توسط بسیاری از کارخانه ها و واحدهای تولیدی در سراسر کشور به ویژه واحدهای تولید بستنی انجام می شود. به عبارت دیگر، گستردگی تولید این مراکز، مسئولان این مراکز را مجبور به خرید صمغ گوار سست و سایر محصولات اولیه کرد. امروزه آدامس گوار پیکول به صورت عمده و با قیمت عالی به فروش می رسد.

همچنین قیمت گوار هندی با هر برندی به دلیل کیفیت بالا در محدوده خوبی قرار دارد و با عرضه عمده این امر بسیار مقرون به صرفه می شود.  تولیدکنندگان محترم از سراسر کشور می توانند سفارشات اولیه محصولات خود را از طریق این وبسایت ثبت و در مدت زمان کوتاهی دریافت کنند.

گوارگام هندی بیکول

فروش مستقیم مواد اولیه مورد نیاز برای تولیدکنندگان

فروش مستقیم مواد اولیه مورد نیاز تولیدکنندگان از جمله کارهایی است که واسطه ها را حذف می کند. از طرفی قیمت صمغ گوار یا سایر مواد اولیه با خرید از تامین کننده اصلی مطلوبتر خواهد بود و نیازی به پرداخت بیشتر به واسطه ها نیست. موضوع اصالت کالا از دیگر مواردی است که با خرید از فروشنده اصلی قابل حل است.

برخی از واسطه ها ممکن است به جای کالای اصلی، محصولات تقلبی را به تولیدکنندگان عرضه کنند که در این صورت کیفیت نهایی محصولات آنها تحت تاثیر قرار می گیرد. بنابراین برای رفع این نگرانی بهتر است از تامین کنندگان عمده مواد اولیه خریداری کنید.

گوارگام هندی بیکول

بهترین قیمت پودر گوارگام هندی در بازار ایران 

قیمت پودر صمغ گوار در بازار ایران به دلیل نوسانات ارز متفاوت است. همچنین نوع برند بر قیمت کلی گارگویل تاثیر می گذارد. همانطور که اشاره کردیم صمغ گوار موجود در ایران تولید هند و پاکستان به خصوص کشور هند می باشد که بهترین تولید کننده صمغ گوار در جهان محسوب می شود و با وجود تولید درجه یک خود محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کند. .

از آنجایی که پودر صمغ گوار در صنایع غذایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، تولیدکنندگان آن را به مقدار زیاد تقاضا می کنند و این خرید عمده صمغ گوار باعث جهش قابل توجهی در قیمت خرید می شود و قیمت این محصول اصلی را به قیمت عمده فروشی مطلوب می رساند.

مرکز سورن یکی از مراکز تجاری کشور است که به خرید و فروش مواد اولیه وارداتی مانند گوارگام هندی بیکول مشغول است و این محصول را در تمامی مناطق کشور با بهترین قیمت توزیع می کند. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت پودر صمغ گوار با مشاور و کارشناس فروش ما تماس بگیرید.

گوارگام هندی بیکول

عرضه گوارگام هندی بیکول اصل در کیسه های ۲۵ کیلویی

یکی دیگر از انواع صمغ گوار در صنایع غذایی که از کیفیت بالایی برخوردار است، پودر صمغ پیکول هندی است. عرضه مستقیم آدامس گوار پیکول هندی در کیسه های اصلی ۲۵ کیلوگرمی به صورت عمده از انبار عمومی مجتمع سورین در شورآباد تهران می باشد. لذا تولیدکنندگان و بازرگانانی که قصد خرید عمده و دریافت قیمت گورگام را دارند می توانند از طریق تماس با کارشناسان فروش با ما تماس بگیرند.

در مجموعه تجاری سورن به غیر از گوارگام ، پودر کاکائو، پودر نارگیل، پودر قهوه، لسیتین، پودر ژلاتین، CMC (پودر ثعلب) ، کنجد و ده ها ماده اولیه دیگر توزیع می شود که در قسمت های مختلف این سایت توضیح داده شده است. و اگر شما تولید کننده شیرینی پزی هستید، توصیه می کنیم این مطالب را نیز مطالعه کنید.

گوارگام هندی بیکول

Call Now Buttonمشاوره + قیمت