شکلات
خانه / پودر کاکائو / پودر کاکائو S9 آلیتن مارکا ترک | Turkish Cacao S9

پودر کاکائو S9 آلیتن مارکا ترک | Turkish Cacao S9

درخت کاکائو یکی از درختانی است که از میوه آن محصولات متعددی به دست می‌آید. پودر کاکائو و کره کاکائو اصلی‌ترین محصولات تهیه‌شده از دانه‌های میوه درخت کاکائو هستند. در هر میوه مقداری دانه وجود دارد. این دانه‌ها طی مراحلی و به‌وسیله دستگاه‌های مخصوص آسیاب شده و به‌عنوان پودر کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرند. پودر کاکائو توسط کشورهای مختلفی تولید و عرضه می‌شود. ترکیه یکی از کشورهای تولیدکننده انواع پودر کاکائو مرغوب است که محصولات خود را به ایران نیز صادر می‌کند. برند آلیتین مارکا یکی از برندهای مرغوب ترکیه‌ای است. پودر کاکائو S9 آلتین مارکا ترک توسط مراکز و بازرگانی‌های مختلفی به فروش می‌رسد.

واردات پودر کاکائو ترکیه‌ای

واردات پودر کاکائو ترکیه‌ای

واردات پودر کاکائو ترکیه‌ای توسط مراکز و بازرگانی‌های مختلفی انجام می‌گیرند. ازآنجایی‌که کشور ترکیه به ایران نزدیک است واردات از این کشور دارای شرایط آسان‌تری است. بیشتر واردات پودر کاکائو ترک از طریق شرکت ترکیه‌ای ام تی رویال انجام می‌گیرد. این شرکت علاوه بر پودر کاکائو محصولات دیگری مانند کره کاکائو و پودر نارگیل را نیز عرضه می‌کند. واردات مستقیم پودر کاکائو S9 آلتین مارکا ترک از شرکت ام تی رویال باعث اطمینان از کیفیت و اصل بودن محصول می‌شود.

مشخصات پودر کاکائو S9 آلیتن مارکا ترک

پودر کاکائو S9 آلیتن مارکا ترک

برند آلتین مارکا یکی از برندهای معتبر ترک است که دارای کدهای مختلفی مانند S8، S9، S12 و S14 می‌باشد. در ایران بیشتر از کد S9 استفاده می‌شود. آلتین مارکا درزمینهٔ تولید پودرهای کاکائو آلکالایز و طبیعی فعالیت دارد. پودرهای آلکالایز دارای رنگی تیره و پودرهای کاکائو نچرال از رنگ روشنی برخوردارند. پودر کاکائو S9 یکی از کدهای کاکائو آلکالایز است. از مشخصات پودر کاکائو S9 آلتین مارکا ترک می‌توان به دارا بودن رنگ تیره، درصد چربی مناسب، رنگ دهی عالی و طعم و عطر مطبوع اشاره کرد. یکی دیگر از مشخصات مهم این پودر کاکائو دارا بودن قیمت مناسب می‌باشد.

قیمت پودر کاکائو آلتین مارکا

قیمت پودر کاکائو آلتین مارکا

قیمت پودر کاکائو آلتین مارکا از سایر پودرهای کاکائو اروپایی مانند پودر کاکائو اسپانیایی و هلندی کمتر است. بااین‌حال کیفیت این محصول با برندهای معتبر اروپایی قابل‌رقابت است. جهت اطلاع دقیق از میزان قیمت این محصول می‌توانید با بازرگانی‌های فروش پودر کاکائو S9 آلتین مارکا ترک تماس برقرار نمایید و یا به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه کنید.

خرید عمده پودر کاکائو ترکیه‌ای

خرید عمده پودر کاکائو ترکیه‌ای

خرید عمده پودر کاکائو ترکیه‌ای از طریق بازرگانی سورن امکان‌پذیر است. سورن کدهای مختلف پودر کاکائو آلتین مارکا ترک را به‌صورت عمده و با بهترین قیمت عرضه می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات محصول و ثبت سفارش خرید با واحد فروش در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید پودر کاکائو ترک

خرید پودر کاکائو ترک Gold با درصد Shell 1.75

خرید پودر کاکائو ترک را می‌توانید در برندهای معتبر از طریق شرکت‌ها و بازرگانی‌های سراسر …

Call Now Buttonتماس با ما